Şimdi Ara

CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.577
Cevap
95
Favori
388.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkçe gelmesini bekleyene kadar İngilizce öğrenin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı

Türkçe dil desteği falan yok arkadaşlar. Resmi twitter hesaplarından 6 saat önce cevap vermişler bir arkadaşa zaten.

"Toplam 16 dil seçeneği olan oyunumuzda maalesef Türkçe yok" diye yazmışlar.

Oyunun çıkış zamanına kadar güncelleme "gelebileceğini" de eklemişler 1-2 önceki twitlerinde. Türkçe olur mu, muamma.

• çıktığı zaman görürüz hocam
    Türkçe kesin meşaleleri yakın
  • Ne kesini ya adamlar şu anda yok diyorlar öyle bir şey. Herkes gelecek zannediyor. Çok üzüldüm. Zaten gelmezse bu saatten sonra bilkoma edilmedik laf kalmaz da bilemiyorum. Herkes kafasına göre iş yapıyor bu ülkede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: --CarpeDiem--

Ne kesini ya adamlar şu anda yok diyorlar öyle bir şey. Herkes gelecek zannediyor. Çok üzüldüm. Zaten gelmezse bu saatten sonra bilkoma edilmedik laf kalmaz da bilemiyorum. Herkes kafasına göre iş yapıyor bu ülkede.
    sosyal medya sorumluları vs bu işlerden pek haberi olmaz.

bu olay daha taze o yüzden haberleri yoktur. Aynısını daha önce kingdom come'da da yaşadık.

adamlar twitch olsun , twitter olsun her yerden üzgünüz türkçe yok diyorlardı.

ne oldu peki? Oyuna türkçe desteği geldi

bu da öyle . illaki gelecektir

bilkom bu kadar reklamını yaptıktan sonra çıkmayacağı varsa bile bütün parayı kendi bastırıp türkçe ekletir zaten
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    İnşallah hocam. Ben de istiyorum herkes gibi ama öyle tweet atınca da cd project noluyor moduna girdim.
  • Enis Kirazoğlu, Multiplayer programında açıklık getirdi hatta onun sosyal medyadaki mesajına bizzat oyunun resmi hesabı cevap atmış. 16 adet dil olduğunu ve bunlar arasında şuan Türkçe olmadığı söylemişler, fakat kesinlikle olmayacak anlamına gelmiyormuş. Bir ihtimal Witcher 3 gibi sonradan eklenebilir, fakat ben çıkmadan önce ekleyeceklerini düşünüyorum. Umarım bizleri yanıltmazlar...

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ADMİRAL41 -- 10 Ekim 2018; 10:8:16 >
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Ben böye başlığın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y@KI$IKLII

Türkçe gelmesini bekleyene kadar İngilizce öğrenin
    Çoğu oyun 25-30 dil ile çıkıyor. Bu oyunları narasında Türkçe olmaması hoş değil.

İngilizcem var çok şükür ama bir oyunun Türkçe çıkması "ingilizce bilme-bilmeme" konusu değil.
    O ülkeye ve o ülke oyuncularına verilen önemi gösterir.
    Adamlar Çin'in bölgesel diline göre oyuna seçenek koyuyor, Türkçe de koysunlar bi zahmet!
  • Türkçe gelecek ve hala bunu saklıyor iseler komedi. Gelmiyor ise bilkom yaptığı gerzeklik, şahsen türkçe dil yine oyun çıktıktan 2 yıl sonra GOTY ile yenilip yutulmuş bir noktadan sonra eklenir bizde ooo baba firma ooo yeah deriz...

Yine bu oyunun tr dil işi pc kısmında çeviri grupları tarafından belki çevrilir konsol için bu şans ancak resmi bir yama ile olur... Ayrıca şu başlıklara bir el atın konuyu detaylı okumayanlar hala tr dil ile geliyor sanıyor...
  • burki_rock kullanıcısına yanıt
    Aynen çok zor bir şey değil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaç para olursa olsun umrumda değil türkçe geliyor ya o yeter

direk önsipariş vereceğim.

red dead 2 'de bile türkçe olmadığından hafif bir tereddüt etmiştim bunda o tereddütü bile etmeyeceğim :D

şuan aklımda ki tek soru işareti pc'ye mi alsam konsola mı
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Bana kalırsa PC tabi ki eğer ki optimize çok kötü değilse. Gerek fps gerek grafik gerek kontrol gerek fiyat her türlü önde olur PC.

• quote:

Orijinalden alıntı: --CarpeDiem--

Bana kalırsa PC tabi ki eğer ki optimize çok kötü değilse. Gerek fps gerek grafik gerek kontrol gerek fiyat her türlü önde olur PC.
    Evet haklısın sanırım

Son dönemde hepten konsol ve pclerin arası açıldı

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

kaç para olursa olsun umrumda değil türkçe geliyor ya o yeter

direk önsipariş vereceğim.

red dead 2 'de bile türkçe olmadığından hafif bir tereddüt etmiştim bunda o tereddütü bile etmeyeceğim :D

şuan aklımda ki tek soru işareti pc'ye mi alsam konsola mı
    tabiki kaldırır diyorsan pcye al. witcherda olduğu gibi pc-konsol arasında sağlam fiyat farkı olacaktır.
  • Türkçe için Halen net bir bilgi yokmu arkadaşlar, ps4 e oyun çıkmadı galiba henüz..
  • Neden başlıkta 2019 yazıyor çıkış tarihi belli değil.

• https://twitter.com/CyberpunkGame/status/1101069253590032385

For those of you asking, yes, we will be at E3 this year.

Geçenlerde sormuştum cprye Türkçe olacak mı diye, olmayacak diye mesaj attılar. Erken sevindik galiba yine...
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.