Şimdi Ara

CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.577
Cevap
95
Favori
388.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sırf şu oyun için ps4 slim aldım. Cihazı kurduğum gibi ps storedan oyunu ön sipariş verdim. Hayatımda ilk defa bir oyunu bu kadar heyecanla bekledim ve ilk defa herhangi bir ürüne ön sipariş verdim. 8 yıl önce yayınlanan ilk fragmanı izlediğimden beri şu oyunu bekliyorum.

Eğer ki goty sürümü çıkarsa ve ps5 için grafik güncellemesi tatmin edici olursa yine sırf bu oyun için ps5 alıp, goty versiyonunu fiyatında indirimsiz bir şekilde alırım.

Tek isteğim var, 25 kare/saniyenin altına düşürmeyin bu oyunu. Onun yerine grafikleri düşürün ama kare saniye oynanışa çok etki ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CooL_ROMEO -- 19 Kasım 2020; 8:16:59 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CooL_ROMEO kullanıcısına yanıt

Hocam yeni nesilde fps problemi olmaz ama eski nesil için pek umudum yok benim. Belli de olmaz gerçi o kadar erteleme yedi sonuçta. Belki harika bir optimizasyonla gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cyberpunk 2077 | Night City Wire: Episode 5 | + Post-show with Jesse Cox, Deejay Knight and Paweł Sasko | Co-streaming is OK!

https://www.twitch.tv/cdprojektred

• Cyberpunk 2077 — Official Trailer — Johnny Silverhand

Cyberpunk 2077 — Behind the Scenes: Keanu Reeves

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 19 Kasım 2020; 20:19:13 >

• Araba sürüş fiziği değiştirilmiş, GTA'ya baya yaklaşmış. İlk çıkan gameplay'de yağ üstünde dönüyor gibi gözüküyordu araba.

• Cyberpunk 2077 — Official Gameplay Trailer

• Gqza geldim iyi hypelandık yine çıksada oynasak şunu artık.

• Oyun benim kütüphanemde indirilebilir durumda. tabiki indirmiyor. son erteleme ile geri sayım sayacı güncellemedi, bunun için ps support a defalarca yazdım. bana cihazın veritabanını yeniden oluşturun, sıfırdan sistem kurun gibi alakasız çözümler sundular, bende bu arada kurcalarken lisansları tekrar indir diye bir seçenek buldum hesap ayarlarının altında, cp2077 hariç bütün lisanslar hatasız iniyor cp2077 için hata veriyor. oyun ön-yüklemeye açıldığında düzeleceğini tahmin ediyorum ama bir yandan da çözüm sağlayamayan support yüzünden ön siparişi iptal edesimde var.

• CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı

• Oyunun kutulu versiyonu için ön sipariş veren firma daha yok sanırım değil mi arkadaşlar ? Bir de kutulu aldık diyelim, 1 sene sonra ps5 alırsak oyun cihaza da yüklenir mi yoksa digital sürümlerinde mi marketten indirilip kurulabiliyor sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Kayikci34

Oyunun kutulu versiyonu için ön sipariş veren firma daha yok sanırım değil mi arkadaşlar ? Bir de kutulu aldık diyelim, 1 sene sonra ps5 alırsak oyun cihaza da yüklenir mi yoksa digital sürümlerinde mi marketten indirilip kurulabiliyor sadece

Kutulu alirsan Ps5 digital surumde kullanamazsin cunku CD girisi yok.

• hala böyle bir oyunun çıkacağına inanmıyorum. şaka gibi. bu sektör bu oyunu hak etmiyor

valhalla konusunun aktiflıği ile bu konunun durağanlığı açıklıyor her şeyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihathalitt -- 20 Kasım 2020; 12:31:34 >
  • Cihathalitt kullanıcısına yanıt

Valhalla çıkış yaptığından ve 2077'nin bilmem kaç kez ertelendiğinden insanların hevesinin kırıldığından olabilir mi hocam?

Ben de bu oyunu deli gibi bekliyorum ama benim bile hevesim kırıldı. Beklediğim kadar iyi olmayacağını düşünmeye başladım.

Ayrıca şu an çoğu kişi PS5 alma derdine düştü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom -- 20 Kasım 2020; 13:45:38 >
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Yok hocam şöyle açıklıyım eksik yazmışım. Cd girişli ps5 aldık diyelim, ps4 için aldığım bu oyunu ps5 e takıp aynı şekilde yükleyebiliyor muyuz oyunu yani cd li versiyonu da ileriye dönük uyumlu mu acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Kayikci34

Yok hocam şöyle açıklıyım eksik yazmışım. Cd girişli ps5 aldık diyelim, ps4 için aldığım bu oyunu ps5 e takıp aynı şekilde yükleyebiliyor muyuz oyunu yani cd li versiyonu da ileriye dönük uyumlu mu acaba

Evet oynarsın.

• Cihathalitt kullanıcısına yanıt

Hocam oyunu 9GAG, Reddit, YouTube, buranın PC-PS konuları ve Ekşi’den takip ediyorum. Forumun PS konusundaki kadar az ilgi gördüğü başka hiçbir yer yok. Ekşi’de 200, buranın PC konusunda 270 sayfayı bulmuş oyun, Reddit’i söylemeye tenezzül bile etmiyorum. YouTube’da zaten her video deli izlenme ve yorum sayısına ulaşıyor ama burada kimsenin umrunda değil, dün 2 tane enfes gameplay geldi 3-4 yorum anca var. PC’de 3-4 sayfa eklendi dün gece, Ekşi’de de 60-70 civarı yorum vardı yine dün yazılmış olan

Yani Cyberpunk bu konu dışında her yerde hak ettiği ilgiyi görüyor ama ne hikmetse burada kimse sallamıyor. Aslında ne hikmetse değil, Ps4 bölümündeki aktif yazarların büyük kısmı maalesef fanboy ve bu oyun hem FPS yani konsolda o kadar da rahat olmayacak hem de Sony’ye ait bir firma olmamasına rağmen CDPR bu kadar büyük çapta ve kaliteli yapımlar çıkardığı için bazı insanlar rahatsız oluyor. Yine bu tipler en ufacık bir hatada oyunu b.klamaya yer arıyor. Yani baba exc’leri geçtim Days Gone’ın bile çıkmadan önce 120 sayfa civarı, toplamda 270 civarı sayfa yorum aldığı yerde Cyberpunk 75’te kalmış ve tahminim oyun çıktığında en fazla 100 olacaktır

Oyunla ilgili bol içerik paylaşımı ve muhabbet-geyik görmek istiyorsanız PC konusunda takılabilirsiniz. Ben hem PS4 hem PC kullanıcısıyım ama bu bölümde exc olmayan hiçbir yapıma gereken değer verilmediği için, exc oyunlar da sürekli aşırı şişirilerek anlatıldığı ve objektif olunmadığı için forumun PS4 konusunu eskisi kadar ilgiyle takip etmiyorum maalesef

• psycho90 kullanıcısına yanıt
    Pc tarafında daha çok yorum varsa kaliteli oynayacak oyunları olmamasından. Allaha şükür sony bizi boş bırakmıyor. O yüzden böyle ne zaman çıkacağı belli olmayan oyunlar da arada kaynıyor . Bekle bekle nereye kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KrallŞaplakçı -- 20 Kasım 2020; 15:15:22 >
  • Fifa ultimate team her sene en çok yorum atılan konulardan biri ama oyun çıkmadan 1-2 ay öncesine bakarsanız genelde 3-4 sayfa anca konuşulmuş oluyor.

Çıkmayan bir oyun için kimse takip etmiyor demek saçma. Oyun çıksın ilk 1 hafta ilgi düşükse o zaman bir şeyler sorgulanabilir. Kaldı ki bu oyun 7-8 senedir konuşuluyor zaten. Bir işin bu kadar uzamasının kötü yönü de bu insanların ilgileri dağıldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: psycho90

Hocam oyunu 9GAG, Reddit, YouTube, buranın PC-PS konuları ve Ekşi’den takip ediyorum. Forumun PS konusundaki kadar az ilgi gördüğü başka hiçbir yer yok. Ekşi’de 200, buranın PC konusunda 270 sayfayı bulmuş oyun, Reddit’i söylemeye tenezzül bile etmiyorum. YouTube’da zaten her video deli izlenme ve yorum sayısına ulaşıyor ama burada kimsenin umrunda değil, dün 2 tane enfes gameplay geldi 3-4 yorum anca var. PC’de 3-4 sayfa eklendi dün gece, Ekşi’de de 60-70 civarı yorum vardı yine dün yazılmış olan

Yani Cyberpunk bu konu dışında her yerde hak ettiği ilgiyi görüyor ama ne hikmetse burada kimse sallamıyor. Aslında ne hikmetse değil, Ps4 bölümündeki aktif yazarların büyük kısmı maalesef fanboy ve bu oyun hem FPS yani konsolda o kadar da rahat olmayacak hem de Sony’ye ait bir firma olmamasına rağmen CDPR bu kadar büyük çapta ve kaliteli yapımlar çıkardığı için bazı insanlar rahatsız oluyor. Yine bu tipler en ufacık bir hatada oyunu b.klamaya yer arıyor. Yani baba exc’leri geçtim Days Gone’ın bile çıkmadan önce 120 sayfa civarı, toplamda 270 civarı sayfa yorum aldığı yerde Cyberpunk 75’te kalmış ve tahminim oyun çıktığında en fazla 100 olacaktır

Oyunla ilgili bol içerik paylaşımı ve muhabbet-geyik görmek istiyorsanız PC konusunda takılabilirsiniz. Ben hem PS4 hem PC kullanıcısıyım ama bu bölümde exc olmayan hiçbir yapıma gereken değer verilmediği için, exc oyunlar da sürekli aşırı şişirilerek anlatıldığı ve objektif olunmadığı için forumun PS4 konusunu eskisi kadar ilgiyle takip etmiyorum maalesef

Takıldığınız şey gerçekten çok saçma.

• Henüz çıkmayan bir oyun olduğu için konuşulmaması gayet doğal gelen videolar ise tam yeni konsolların çıktığı zamana denk geldi kimse bu konuya bakmaz normal olarak yeni bir konsolun konusu dururken orayı merak eder orada yazar herkes ki buraya yazılmıyor diye ne oyun değersizleşiyor nede buraya yazı yazılıyor diye değeri artıyor burası veya internetin tamamı oyun değersizleştirme veya değerini arttırma yeri değil 100 sayfa olunca oyun çöp 1000 sayfa olunca şaheser diye bir şey yok gereksiz şeylere takılıyor insanlar bu günlerde nedense garip bir olay karantinadan dolayı canlar sıkılıyor herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 20 Kasım 2020; 14:13:0 >
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.