Şimdi Ara

CYBERPUNK 2077 - PS4 ANA KONU #Türkçe

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.066
Cevap
58
Favori
54.354
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> CYBERPUNK 2077 - PS4 ANA KONU #Türkçe
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    913 Mesaj
    Cd Projekt Red gibi oyuncu dostu bir firmaya yapılırmı bu..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    2206 Mesaj
    facebookdaki witcher sayfasına türkçe olacak mı diye sordum geçen, yerelleştirme yapılacağını ama hangi dillere çevrileceğinin belli olmadığını söylediler. Siz de yazın
    Ps4 oyun alışverişlerim: iskender 86 Driveclub pri alındı; redow AC Unity sec alındı; ANIL007 the order sec alındı; classlord23 wolfenstein the old blood sec alındı; Toni-1903 wd sec alındı; Oliver-Queen nba 2k15 sec alındı; YusufKk469 gta5 plus sec hesap satıldı; hallos metro redux sec alındı; lucifer50 the order sec satıldı; bilalakman ac unity sec satıldı; LawlietRyuzaki the order sec ; lithium watch dogs sec satıldı ve daha fazlası takip edemedim artık :D
  • Yarbay
    13199 Mesaj
    oyun rpg mi fps mi ne beyler?
    |
    |

Aynen hocam. Zaten witcherı da gördüğü ilgi sayesinde tr yaptılar. Bunda da o ilgiyi görürlerse yapmamaları için bir neden yok.
    |
    |
    hagiosmann kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    Bekliyoruz bakalım nasıl olacak.
    |
    |

|| Playstation 4 | Harman/Kardon AVR151 | Harman/Kardon HKTS9 |
  • Yarbay
    2206 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Nasil manyakliklar olacak bakalim. Yine cigir acacaklarina kesin gozle bakiyorum. RPG'de citayi belirleyecekler.

Fazla değil 60 sene kaldı çıkışına. Oyundan şüphesi olan yok da çıkış tarihinden herkes şüpheli
    Ps4 oyun alışverişlerim: iskender 86 Driveclub pri alındı; redow AC Unity sec alındı; ANIL007 the order sec alındı; classlord23 wolfenstein the old blood sec alındı; Toni-1903 wd sec alındı; Oliver-Queen nba 2k15 sec alındı; YusufKk469 gta5 plus sec hesap satıldı; hallos metro redux sec alındı; lucifer50 the order sec satıldı; bilalakman ac unity sec satıldı; LawlietRyuzaki the order sec ; lithium watch dogs sec satıldı ve daha fazlası takip edemedim artık :D
  • Yarbay
    28162 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hagiosmann

quote:

Nasil manyakliklar olacak bakalim. Yine cigir acacaklarina kesin gozle bakiyorum. RPG'de citayi belirleyecekler.

Fazla değil 60 sene kaldı çıkışına. Oyundan şüphesi olan yok da çıkış tarihinden herkes şüpheli

Kaliteli olsun da acele etmesinler. Bu sekilde kult olmaya iddiali oyunlarin 4-5 sene gelistirilmesi cok normal. Ben beklerim sakin sakin oyunu isleye isleye ozene bezene bitirsinler. TLOU2 ve Cyberpunk'in gameplay videolarini bile izlemeyecegim Start a New Game deyip karsimda gormeyi dusunuyorum.

|
    |

• Yarbay
    6411 Mesaj
    |
    |

"Once we were many, now we are few. Hunters, killers of the world’s filth. Witchers. The ultimate killing machines. Among us, a legend. The one they call Geralt of Rivia. The White Wolf."
  • Yarbay
    28162 Mesaj
    Last of Us 2'yi nasil bekliyorsam bunu da oyle bekliyorum. Yalniz bu beklenti bu hype olayi HL3'e ulasmaya basladi isleri cok zorlasiyor. Beklenti giderek yukseltikce nasil bir oyun yaparsan yap o beklentinin altinda ezilecektir. HL3 mesela bitik bir halde su an. Ne yaparsan yap bu saatten sonra "bu muydu yeaa" denilecek. Cyberpunk da bu yola girmeye basladi artik bir seyler gosterilmesi, oyunun nasil bir sey olacagini gosterip beklentiyi o yonde ilerletmek gerek.

Ha ben gameplay filan izlemeyecegim bile muhtemelen. Bu oyun ve Last Of Us 2'yi bir saniye bile izlemeyip ciktigi an alip karsimda gorecegim. Asil mukemmel olani bu olacak. Ama milletin yapacagi cirkeflikler icin diyorum. Yoksa oyun bende tanri katinda su an ne kadar buyuk hype olursa olsun sorun yok benim icin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 11 Ocak 2018; 11:45:8 >

• Yarbay
    20005 Mesaj
    Bu oyun bir harika dostum
    |
    |
    ps4 proya özel 20 fps'de çıkarırlar artık

Orijinalden alıntı: drejtc

ps4 proya özel 20 fps'de çıkarırlar artık

Bu adamların yerinde olsam PS4 ve Xbox Two için çıkartırdım bu oyunu. ;)
    |
    |

TOGG
    [2018] Honda Forza - [2012] Opel Astra J Cosmo - [2012] VW Polo 1.6 TDI DSG - Huawei P30 Pro - Huawei Watch GT2 - Sony PS4 Pro - Sony PS VR - PS4 20. Yıl Özel Sürümü - Vestel 43UD9300 - Canik TP9 Elite S Combat - Remington Model 870
  • Yarbay
    6757 Mesaj
    bu oyun öldü gibi sanki

e3 de oynanış verilecek gibi.
    seneye çıkar
    |
    |
    bigbooss kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    GELIYOR
    |
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Psn ve Live: kivanc1907
  • Yarbay
    2980 Mesaj
    quote:

Last of Us 2'yi nasil bekliyorsam bunu da oyle bekliyorum. Yalniz bu beklenti bu hype olayi HL3'e ulasmaya basladi isleri cok zorlasiyor. Beklenti giderek yukseltikce nasil bir oyun yaparsan yap o beklentinin altinda ezilecektir. HL3 mesela bitik bir halde su an. Ne yaparsan yap bu saatten sonra "bu muydu yeaa" denilecek. Cyberpunk da bu yola girmeye basladi artik bir seyler gosterilmesi, oyunun nasil bir sey olacagini gosterip beklentiyi o yonde ilerletmek gerek.

Ha ben gameplay filan izlemeyecegim bile muhtemelen. Bu oyun ve Last Of Us 2'yi bir saniye bile izlemeyip ciktigi an alip karsimda gorecegim. Asil mukemmel olani bu olacak. Ama milletin yapacagi cirkeflikler icin diyorum. Yoksa oyun bende tanri katinda su an ne kadar buyuk hype olursa olsun sorun yok benim icin.
    Half life 3 ün tatmin etmesi için astral seyhat gibi bi sanal gerçekli falan gameplay olması lazım bu saatten sonra

|
    |

• Yarbay
    11140 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    The Balance

FPS bölümünde ne işi var bunun? RPG olmayacak mı?

|
    |
Canlı Tv izle
Lastik Avcısı
SEO
Media Sözlük
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,894
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.