Şimdi Ara

CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.577
Cevap
95
Favori
388.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fatihsar

avangersta 5 eylüle ertelendi galiba hocam
    Yok artık
    Yav last of us ertelenmese bari.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en hazır olan oyun bile 5 ay ertelendi
    hepsi yeni nesil konsolları bekliyor.eski nesil ve yeni nesil arasında fazla süre olmasın diye.
    2021 e bile kalabilir tüm oyunlar.kimse oyun çıkarmak istemiyor bu dönemde resmen
  • aynen hocam hepsi ertelenebilirde tlou 2 ertelenmesin mayısta oynayalım onu doya doya :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1 kere ertelendi zaten 2. yemez heralde
  • Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    fatihsar kullanıcısına yanıt
    O değil de yapımcılar sene sonunda ps4'e çıkarmaktan vazgeçtik gibi bir şey demez umarım.

• PSN'de ön siparişi bile var. Dediğin mümkün değil.
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    Iyi bari

• Üç ay önce ön sipariş geçmiştim, yıllık izni mi bile buna göre ayarlayacaktım, resmen 5 ay sonraya ertelendi.

Darth Vader'ın sesi ile "NOOOOOOOO" diye bağırmak istiyorum.
  • Oyunu baştan sona değiştiriyorlar rpg öğelerini çıkartıp daha çok shooter tarzı oyuna bürütüyorlar doğal olarak zaman yetmedi buna ve 5 ay erteleme yedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 16 Ocak 2020; 22:13:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlısı demekten başka bişey gelmeyecek elimizden önsipariş verenler için hiç hoş olmadı özellikle.

• Önce Last Of Us, sonra Cyberpunk... Güzelim ilkbaharı kara kışa çevirdiler Eylül'de alıp oynamam ki ben, 2 ay daha beklerim yeni konsollarda 4K/60 fps oynarım.
  • çift hak kelepir cyberpunk 2077 ilgilenen varsa pm atabilir

• Oynanış videolarını izledikten sonra açıkçası bir erteleme bekliyordum. Bu nedenle pek şaşırmadım. Oyuna rpg diye başlayıp proje ilerledikçe oyunu iyice aksiyona kaydırdılar.
    Gösterilen videolar ve paylaşılan bilgiler, kendi adıma tatmin edicilikten uzaktı. Eylül'e kadar toparlayamazlarsa bir erteleme daha alabilir. Tlou2'nin çıkış tarihine yakın, beklenen üst seviye oyun kalmadı resmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodion Raskolnikov -- 16 Ocak 2020; 22:51:7 >
  • ertelenmemesine şaşırmıştım bu güne kadar. bu çapta bir oyunun sene başında gelmesi imkansızdi. tekrar bile ertelebebilir kasım'a falan.

ertelenmesinin bir başka nedeni de Witcher 3'ün ekmeğini iyice yemek istemelerine bağlıyorum. diziden sonra oyunun satışları yine patladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihathalitt -- 16 Ocak 2020; 23:48:57 >
  • Oyun kötü çıkacağına ertelensin tabi yeterki iyi ve sorunsuz bir oyun olsun, birkaç ay daha bekleriz yapacak bir şey yok. :(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Source kullanıcısına yanıt
    8 ay daha bekliycez.:) Ama madalyonun diğer kısmına bakınca bu sene oyuna doyacağımız için o kadar problem yaratmayacaktır. Sırasıyla Darksiders Genesis, Nioh 2, Doom Eternal,FF7, RE 3 Tlou2 gibi oyunlar var.

• Eğer PS5 i çıkış gününde alacaklardansanız ben olsam PS4 e oyunu almazdım 3 ay daha bekleyip PS5 de çok daha iyi grafiklerle oynayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReflexAction -- 17 Ocak 2020; 1:0:52 >
  • Darksiders Genesis ne zaman çıkacak?
  • ibrhmshn İ kullanıcısına yanıt
    14 Şubat

• Yeni nesil için herhangi bir planları yokmuş.

Cyberpunk 2077 Dev Currently Has No Plans For PS5, Xbox Series X Versions

Kaynak :https://www.gamespot.com/articles/cyberpunk-2077-dev-currently-has-no-plans-for-ps5-/1100-6472826/
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.