Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber (577. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.858
Cevap
210
Favori
1.058.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 575576577578579
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: WesterLandX

Aman ne skandal aboovv yerle bir etmeliyiz, derilerini yüzmeliyiz.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magicans -- 12 Aralık 2020; 0:54:24 >
  • 23 Studios'tan Atatürk'ün sözü ile ilgili açıklama geldi

• Açıklama yapmış zaten 23 Studios. Hali hazırda zaten hazırlanan bir yama vardı onunla birlikte bu hata düzelecek demişler.

Gereksiz büyütenler var. Oyunlarda abd ye rusyaya falan gırla neler yazılıp çiziliyor gülüp geçiyor millet. Bir biz abartıp memleket meselesi haline getiriyoruz.

• Güncelleme deneyen var mı arkadaşlar performans artışı var mı? Özellikle 4 çekirdek cpularda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C99111CD4

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

w10 18363 sürümü kurulu ve güncelsiniz diyor. siz o sürüme nasıl geçtiniz ki?

• -Prometheus- kullanıcısına yanıt

Aynı sorun bende de var, her oyuna girişimde dile girip değiştirmem gerekiyor. Geçen yine girdim unutmuşum çevirmeyi, 1 saat sonra fark ettim. Öyle alışmışız ki İngilizce oynamaya, yadırgamadım.  

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C99111CD4

Bu mesaj silindi.

Belki ayıla bayıla oynadıkları oyunların lore ları hakkında bir fikirleri olsa, bu tür oyunlar Türkçe dil seçeneğinin olmasını bile istemeyecekler. Cyberpunk dediğin evrende sövülmedik din sövülmedik kişi yoktur. her şey alay konusudur, her şey çüküş uğruna bayağılaştırılmalıdır vs. vs.

Ne bileyim insanlar Amerikanvari zamazingoları beğenirler ama iş mizaha veya dine veya işte malum konulara gelince de çok tutumluyuzdur.

• 1.4 gb güncelleme geldi

• güncelleme performans sorunları ile alakalı birşey içermiyor galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: Skywalkerx

hiç kimse kapatıp açmadımı oyunu herkes mi ingilizce oynuyor? oyunda türkçeyken kapatıp açınca dil ingilizce oluyor bende?

Son güncellemede düzeltildi.

• Google Çeviri;

Yama 1.04

Cyberpunk 2077'ye yönelik yeni düzeltme artık PlayStation konsollarında ve PC'de yayında. Xbox sistemleri için, güncellemeyi mümkün olan en kısa sürede yayınlamaya çalışıyoruz. İşte değişikliklerin listesi:

Görevler

Gig: Freedom of the Press'te nihai hedefi tamamlamayla ilgili bir sorun düzeltildi.

Savaş Zamanında Hayatın sonunda Johnny ile konuşmaya başlama ile ilgili bir sorun düzeltildi.

A Like Supreme görevi yarıda kesilirse, NPC'lerin artık V'yi aramamasıyla ilgili nadir bir sorun düzeltildi.

Nix'in Spellbound ve KOLD MIRAGE'de varsayılan durumuna geçmemesi sorunu giderildi.

Görev alanı bırakılırsa I Fought The Law'da ilerlemeyi engelleyen sorunlar düzeltildi.

Epistrophy'de Delamain'i bulamama sorunu düzeltildi.

Finallerden sonra oynandığında Ozob ile Pacifica dövüşünü bitirdikten sonra görevin ikinci aşamasında kalmayla ilgili sorunlar düzeltildi.

Arkadaşlarımdan Küçük Bir Yardımla / Karayolu Kraliçesi'nde V, savaşın ortasında görev alanını terk ettiğinde, Göçebeler ile ilgili bir sorun giderildi.

M'ap Tann Pèlen / I Walk the Line / Transmission'da ayarlanmış eşlemeler ve yeniden etkinleştirilen görev izleyici.

Şiddet olayında mavi çizgi koşullarından hiçbiri karşılanmadığında kalkma ve oturma özgürlüğü üzerindeki kısıtlamalar düzeltildi.

Follow the River'da görev alanından ya da görevi terk etmekten kaynaklanan zaman ve mekanla ilgili sorunlar düzeltildi.

Tapeworm'da otelden ayrıldıktan sonra Johnny ile konuşmanın başlamamasıyla ilgili bir sorun düzeltildi.

Follow the River'da tepeye tırmanmadan önce görev alanından çıkıldığında görevin engellenmesi sorunu giderildi.

Otomatik Sevgide odaya çok hızlı girilirse "Kabin 9'a gir" hedefinin tamamlanmaması düzeltildi.

Jackie’nin The Ripperdoc’da otururken yaşadığı sorunlar düzeltildi.

Diğer görev düzeltmeleri

Oynanış

Silah işçiliğindeki önizleme düzeltildi.

Görsel

Azaltılmış araç görünümü pop-in.

Bir araçta birinci şahıs bakış açısını üçüncü şahıs perspektifine geçirmek hızlandırıldı.

Sinema sırasında önemli görev NPC'lerinde eksik olan animasyonlarla ilgili sorunlar düzeltildi.

Performans ve İstikrar 

Çeşitli çökme düzeltmeleri de dahil olmak üzere geliştirilmiş kararlılık.  

Çeşitli

Epileptik semptomları indükleme riskini azaltmak için braindanslar üzerindeki flaş etkisi değiştirildi. Etki yumuşatıldı ve flaşların frekansı ve büyüklüğü azaltıldı.

"Telif Hakkıyla Korunan Müziği Devre Dışı Bırak" özelliği açıkken oyunda hatalı olarak bulunan telif hakkıyla korunan şarkılar kaldırıldı.

PC'ye özgü

Oyun içi ayarlarda dili varsayılana değiştirmek artık onu Steam istemcinizin diline doğru şekilde ayarlıyor.

Konsola özgü

Leke etkisini ortadan kaldırmak için Xbox One ve PlayStation 4'te iyileştirilmiş yansıma kalitesi.

Xbox'ta The Badlands'de ilgili tüm görevleri tamamladıktan sonra "The Wasteland" başarısının% 97'de kalması düzeltildi.

Amerika'daki Xbox oyuncuları için eksik PT-BR VO ile ilgili bir sorun düzeltildi.

• Abi bu ne ya. İşkence gibi oyun saatlerdir inmek bilmedi. Delirme noktasına geldim. Akşam 20:30 indirmeye başladım gece 1 oldu nerdeyse oyun hâlâ indiriliyor. Steam üzerinden çok satın oldu sanırım inmek nedir bilmiyor.

• Oyunun RPG yönü çok zayıf geldi bana. Anlattıkları gibi kararlarımızın etkilediği derin bi senaryo göremedim ben. Çoğu diyalog zaten tek seçenekli. Oyun keyifli ancak beklentilerimin çok altında kaldı maalesef.

• Patch sonrası performansta değişilik var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende 10gb indirmeye başladı ne alaka yav ?

• Anlam veremediğim bir sorun yaşıyorum, işlemci 8700K @4.7 ekran kartı RTX 3070, 35fps ye düştüğüm bir sahnede menüye girip çıkarsam veya direk ana menüye dönüp kaldığım yerde başlarsam FPS düzelip 55-60 bandına geri oturuyor böyle olduğu içinde oyun gerçekten nerede grafik ayarlarından dolayı kasıyor nerede bu sorundan dolayı kasıyor çözemiyorum. Hardware Unboxed'ın öneri videosu gelene kadar 1440p'de ultra/high karışık DLSS Balanced - rt efektlerinin tümü açık rt aydınlatma mediumda takılıyorum normalde o 30lu fps lere düşüşü yapmaması lazım.

Ayrıca RT nin kapatıldığında bu kadar fark ettiği ilk oyun, sahneye bambaşka bir derinlik ve gerçekçilik kazandırıyor gerçek bir optimizasyon için en az 3 aya ihtiyacı var o ayrı mesele.

• darkus2 D kullanıcısına yanıt

sistemimde 16gb ram var ama sadece 7gb kullanıyor oyun.

size tavsiyem 30 fps sabitlemeniz bu şekil ben drop yemedim bir kaç kez yoğun şehir alanlarında 27 fps falan düştü sadece ama iç mekanlarda hiç drop yok.

artı olarak bende dikey senkronizyon açık ve amd nin cyberpunk için çıkardığı son driver ddu ile temiz kurulum yaparak kurdum.

işlemcinin sanal çekirdeklerini bios üzerinden kapadım.bunlar bu oyuna özel değil önceden yaptığım bir kaç oyun performansını artılan optimazyon.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sen Aydınlatırsın Geceyi

Foto modu ile çektiğimiz resimleri nereye gönderiyor?

windowsun kendi resimler klasöründe

• 1.04 patchi yayınlanmış galiba

• 
Sayfa: önceki 575576577578579
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.