Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber (245. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.858
Cevap
210
Favori
1.058.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ön sipariş vermiştim hala iptal etmedim zaten indirimli/kampanyalı steam cüzdan kodlarıyla aldığım için bana 150 tl'ye falan gelmiş oldu oyun ancak gerçekten soğudum.

Yani suyunu çıkardılar, abi ortada kesin bi durum yoksa de ki mart 2021 de çıkartıcaz baktın işler iyi gitti öne çekersin tarihi ya da ilk erteleme de daha uzun bir tarihe atarsın

Yaptıkları bekleyen kitleye saygısızlık bence sırf konsol muhabbetleri yüzünden ertelediler orası bariz zaten.

Yaptıkları hamle ile yapacakları satış artışı anca şu dönemde ki iptalleri karşılar zaten, çok gereksiz oldu.

Açıkcası bende oyunun incelemelerine sistemimde nasıl performans verdiğine vs. bakıcam tatmin olmazsam iade eder, ucuzlayınca alırım.

Körü körüne fanlık yapmaya gerek yok ha baktık adamlar mükemmel bir oyun çıkarmışlar beklentiler karşılanmış ve sistemimde de iyi çalışıyor o zaman önsiparişten devam..

bu arada korsan muhabbetleriyle ilgili şahsen hakettiğini düşündüğüm her oyunu satın almaya çalışırım ancak ülkedeki ekonomik şartlar ortada, CDPR bile oyunun korsan oynanmasından rahatsız değilken burada bunun kavgasını yapmak komik olmuş :)

Adamlar zaten konsolda deli gibi satıcaklar PC'de herkes korsan oynasa bile şu aşamada etkilenmezler ki PC'de de çok çok iyi satış rakamlarına ulaşacaklarına eminim.

Ben Türkçe olduğu firmanın Türkiye'yi saydığı için, temayı sevdiğim için ve firmaya güvendiğim için önsipariş geçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Man in the Suit -- 28 Ekim 2020; 18:42:9 >

• Kendi fikrime göre bu ertelemenin sebebi Amd nin yeni işlemcilerini açıklaması,Nvidia ve Amd nin yeni ekran kartlarının piyasaya çıkışı ve duyurulan yeni nesil konsolların tüm bunların hepsinin piyasaya girmesi oturması ve stok sorunlarının ortadan kalkması.Akabinde herkes bunlara ulaştıktan sonra bu oyunu öyle piyasaya sürmeleri ve devasa bir kitle tarafından oynanmasını istemeleri.

• 😂

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antikes -- 28 Ekim 2020; 19:6:40 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İTÜ'deki parti nerde? Orası şimdi nerd kaynıyordur.

• Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onvious kullanıcısına yanıt

Aynen, yapımcılar da sırf bu yüzden cyberpunk'ı daha kısa yaptık dedi hatta. Yani seven çok seviyor ama bu oyunu satın alan 4 kişiden 3'ü yarıda bırakıyordu sonuçta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

İTÜ'deki parti nerde? Orası şimdi nerd kaynıyordur.

İhbar ediyoruz demi?

• şimdi CEO nun tweetini gördüm de tahmin ettigim gibi aptal base konsollar yuzunden ertelemişler oyunu

• -Prometheus- kullanıcısına yanıt

Nerden gördünüz bu haberi ben bir kaç yerde Ray tracing performans artışı nvidia 3000 serisine özel optimizasyon diye okumuştum. 3000 serisinin yeni çıktığını nvidia'nın oyunun özellikle reklamını yaptığını ve RTX desteğinin sonradan açıklandığını düşününce daha akla yatkın.

• Allons-y kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asahi Breweries

RDR 2 oynarken gözlerim pörlemişti PS4'de 10 numaralı gözlük gibi grafikleri vardı oyunun PC'de oynuyorum 2.kez şu aralar kaymak gibi görüntü iyi ki PC var dedim oynarken kendimden geçiyorum daha çok keyif aldım oyundan o yerde ki çamur detayı, su detayı, uzak mesafe çizimleri, gölge kalitesi, yüz detayları oyun resmen çağ atladı mübarek. Cyberpunk 2077 çıkana kadar bitmiş olur. 10 Kasım'da da AC Valhalla geliyor ona da başlarım. Ertelenmesine bir şey demiyorum ama PC oyuncularına aşırı haksızlık sorun yoksa PC sürümü niye erteleniyorsun.

RDR 2'nin pc versiyonunda bile görüntü yeterince keskin değil, anca resolution scale arttırılırsa durumu kurtarıyor. RED Engine Rockstar'ın kullandığı RAGE'den çok daha iyi bir motor. Rockstar oyunlarında en sevmediğim şey dokulardaki bulanıklık, Cyberpunk 2077 ultra'da çok güzel görünecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 29 Ekim 2020; 0:28:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: -Prometheus-

Demiştim yukarı da. 6 ay sonra çıkartsa ne olacak acaba

• Geliştiriciler ölüm tehdidi alıyormuş. Biz de üzüldük ertelenmesine de ölüm tehdidi nedir yahu onlar da insan. Kazasız belasız çıksa şu oyun da rahatlasa herkes.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Reklamın iyisi kötüsü olmaz adamların amacı oyun adını markalaştırmak ertelendi yer yerinden oynadı herkes bu oyunu konuşuyor daha fazla kitleye oyunlarını bu şekilde duyuruyorlar witcher 3 te ertelenmişti tamam bu kadar ertelenmedi belki ama adamlara bi şekilde yararı dokunduki bu oyunu daha faLa erteliyorlar bu saatten sonra 2021 e sarkmazsa oyun iyidir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• Hiçbir şey değilse heves kaçırdı bu son erteleme. Bi oyunu 4 kere ertelemezsin abi; adam gibi plan program kuramıyor musunuz?

• Talha aynacı yeni Cyberpunk evreni videosu yayınlamış, meraklılarına duyurulur.

• Oyuna henüz ön sipariş yapmadım ama bu erteleme işi çok canımı sıkıyor kaç aydan beri bekliyoruz

• Arkadaşlar oyunun steam versiyonunun geforce nowa geleceği duyurulmuştu. Epic versiyonu da çıktığı gibi gelecek mi bu konuda bir bilgi var mı? Epic kuponum var ve bitmesine 2 gün falan var eğer epic versiyonu için de aktif olacaksa epicten alacağım oyunu

• quote:

Orijinalden alıntı: ceyhunceyhan

Arkadaşlar oyunun steam versiyonunun geforce nowa geleceği duyurulmuştu. Epic versiyonu da çıktığı gibi gelecek mi bu konuda bir bilgi var mı? Epic kuponum var ve bitmesine 2 gün falan var eğer epic versiyonu için de aktif olacaksa epicten alacağım oyunu

kuponlar pre-order da calısmıyor. eger geforce now da epic store destegi varsa sorunsuz oynanır gibime geliyor

• 
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.