Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 1.05 Yaması Yayınlandı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnsanlar bu oyunun bir No Man Sky geri dönüşü çekebileceğini düşünüyorlar ama düşünmedikleri bir şey var, bu oyun NMS gibi sonsuz bir oyun değil.

NMS yapısı gereği, sonsuz döngüde, grind üzerine, random generation üzerine kurulu bir oyun. Dolayısı ile "aaaa oyuna neler gelmiş, aaaa şu gezegen nasıl olmuş" diye girebiliyorsunuz oyuna.

Cyberpunk 15-20 saatlik ana senaryosu olan, sinematik, akla kazınan, ortalama 25-30 saat de bitirilen bir oyun. Kimse 6-7-12 ay sonra dönüp bu oyuna bakmaz. İstedikleri kadar ütülesinler.

Blood and Wine kalitesinde bir DLC ve tamamen çehresi değişmiş bir açık dünya ile belki belki.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Baalzebuub

Yahu kardeşim ben ne zaman 1650ti'da stabil 30fps görebilcem onu deyin :d 1080p low'da bile droplarla fps 10-12'ye düşüyor nasıl oynayalım da eleştirelim biz bunu

rx580 de full hd medıum ayarlarda ortalama 45 50 fps alıyorum sen nasıl o kart ile okadar düşük ayarda okadar fps alıyorsun anlamadım gitti işlemcin falan mı düşük darbogaz vs yada ram ?

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Oyunda birçok bug var. Karakter hareketleri fizik olarak çok abuk. Tps olsa vice city deki gibi etrafta koşup duran bir adam görürüz heralde.
    Oyun drm free yapıldı diye gittim satın aldım. Umarım büyük ext pack’ ler ile fallout gibi büyütülür ve bu sırada fizik motoru iyileşir. Gerçi witcher 3 ünde karakter hareketlerinden hiç hazetmemiştim. Ama bi ihtimal. Bence böyle bir grafik yoğunluğu doğru dizginlenirse çok fena olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ruzgarnufel -- 19 Aralık 2020; 14:47:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibo-wan

Her yerde oyunun performansı kötü diye ağlamaktansa asıl problemi atlayan kocaman bir kitle.

Oyunun ana konusu ve bazı yan görevleri gayet iyi ona sözümüz yok.

Biz bu oyunu aslen neden yeriyoruz? Çünkü oyun atmosfer ve gameplay mekanikleri olarak herhangi bir deus ex/watch dogs/farcry'dan farksız, hatta daha kötü.

Cdpr'yi özel yapan kendine özgü o atmosfer nerede? Nerede bir cyber evrenden beklediğimiz karanlık boğucu ve bizi içine çeken eşsiz atmosfer? Adamlar cyberpunk evreni yapayım diye vaporwave klibi yapmış. Aslen kızmanız gereken bu olmalı

Bladerunner atmosferi olsa var ya aralıksız oynardım oyunu  

• quote:

Orijinalden alıntı: Zarbo257

Bu oyunu cidden gereksiz gömüyorlar. Üst seviye sistemlerde çatır çatır sorunsuz çalışıyor oyun olan sorunları da yamalarla hallederler. Tek hataları özellikle eski nesil konsollara yaptıkları muamele o kabul edilemez bak. Oyuna gelirsek son yıllarda yapılmış en iyi oyunlardan biri olduğu gerçeği değişmiyor sunduğu ayrıntılı dünyaya bakarak. Çok hype yapıldı onun altında ezildiler doğal olarak bu da ders olmuştur bir daha aynı b.ku yemezler diye düşünüyorum diğer türlü yeni bir ubisoft mu doğuyor diye endişeleniriz artık.

RTX 2080 le ray tracing olmadan 1080p de 60 fpsin altına düşüyorum kapalı alanlarda değilken üst seviye sistemden kastınız 3 ay önce çıkan ekran kartlarını mı kapsıyor acaba sadece

• Bu anca 1 yılda düzelir.
  • Gördüğünüz her binaya girilecek denilmişti ama girilmiyor. Her npc ile etkileşime geçilecek deniyordu ama geçilmiyor. Seçtiğiniz karaktere özgü oyun tarzı değişiyor deniyordu ama değişmiyor. Bu oyunun bug ve çökmelerden daha büyük sorunları var. O sorunlar yama ile çözülmez. 2077'de geçen bir far cry oyunu bu.
  • Destructoid,Pcgamer ve Gamespot'a 250 TL'mi kurtardığım için teşekkür ederim.O parayı Samsung Evo 970 bütçesi için kullanacağım :)
  • 2 saat oynadım bıraktım,yoksunluk çekmem.
    2-3 sene artık kaç sene surecekse düzelsin o zaman gelirim
    Sanki piyasada oyun yok
  • Konsollarda 720p nin üstüne çıkabilecekmi onu söyleyin

• Bazı arkadaşlar oyun iyi donanımlarda gayet iyi çalışıyor onun dısında bir problemi yok demiş. Sadece oyunu 3 saat oynarak kafasına biochip yerine silah takan adam, havada kalan sigara, yolda takla ata ata giden motosiklet, havada takılıp kalan boss ya da duvardan gecen araba görebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Gördüğünüz her binaya girilecek denilmişti ama girilmiyor. Her npc ile etkileşime geçilecek deniyordu ama geçilmiyor. Seçtiğiniz karaktere özgü oyun tarzı değişiyor deniyordu ama değişmiyor. Bu oyunun bug ve çökmelerden daha büyük sorunları var. O sorunlar yama ile çözülmez. 2077'de geçen bir far cry oyunu bu.

Adamların söylediklerinin %95'i yalanmış. Mesele oyun içi hatalar falan değil.

Optimizasyonu çok iyi olsa dahi en fazla 7/10 puan alabilecek bir oyun. Far Cry 3 bu oyunun yanında şaheser kalır.

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Gördüğünüz her binaya girilecek denilmişti ama girilmiyor. Her npc ile etkileşime geçilecek deniyordu ama geçilmiyor. Seçtiğiniz karaktere özgü oyun tarzı değişiyor deniyordu ama değişmiyor. Bu oyunun bug ve çökmelerden daha büyük sorunları var. O sorunlar yama ile çözülmez. 2077'de geçen bir far cry oyunu bu.

Far cry oyunları her anlamda bundan daha stabil. (Şu cümleyi CDPR oyunları adına kuracağımı hiç tahmin etmezdim)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Far cry oyunları her anlamda bundan daha stabil. (Şu cümleyi CDPR oyunları adına kuracağımı hiç tahmin etmezdim)

Far Cry bu oyundan çok daha kaliteli ve sorunsuz. Kıyas bile yapmam.

• Hala bu oyunu savunanlar var hayret birşey kardeşim düşünce güzel ama olmamış bu oyun kabul edelim artık.

• Bu yamayı uyguladıktan sonra PC platformunda oyun sürekli çökmeye başladı,ürünü geri de iade edemiyorum Epic Games ten almıştım 3 saatlik bir gezinti yapmıştım. Yüzüne gözüne daha da bulaştırdı CDPR.. İlk defa sistemimde bir oyunu oynayamıyorum. Hayret birşey.

• ibo-wan kullanıcısına yanıt
    Adamlar hiçbir zaman karanlık atmosfer göstermedi.
  • Deniyoruz bakalım, görelim ne var ne yok. :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Hataları düzeltildiği an oyun tarihinin en iyi oyunu olabilir. :)

• PS5’de denememiştim grafik kalitesinde farkı olmayacağı için. Hemen harici depolamaya atıp PS5’de deneyeceğim. Umarım 4’den çok daha iyi performans gösterir. :)

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.