Şimdi Ara

CX65'i olanlar....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.131
Cevap
0
Favori
199.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 348
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 25
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 18 saat 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • allume (268 mesaj) catalyst (170 mesaj) Fetih (153 mesaj) Kuzen® (127 mesaj) Guest (106 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj) Mobil (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    10625 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AkRaeP

iki gündür ilanda zaten 6 sitede ilan verdim ancak bi soru soran bile yoq bitek gittigidiyorda 235 verdiler :( bizim buradaki ilanım = http://forum.donanimhaber.com/m_902390/tm.htm

Alıntıları Göster
    ok hayırlı satıslar kolay gelsin..

CX65 Konumuza Dewam lütfen ..
    |
    |

• Yüzbaşı
    866 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Negative

ok hayırlı satıslar kolay gelsin..

CX65 Konumuza Dewam lütfen ..

Alıntıları Göster
    Bu telefonun usb kablosunu bulabilen var mı?

Bi de kızılötesi ile dosya transferinde sorun oluyo mu?

Bi de usb den bağlanan kızılötesi arabirimi ne kadar?

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dest -- 15/7/2004 13:34:46 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    866 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dest

Bu telefonun usb kablosunu bulabilen var mı?

Bi de kızılötesi ile dosya transferinde sorun oluyo mu?

Bi de usb den bağlanan kızılötesi arabirimi ne kadar?

Teşekkürler

Alıntıları Göster
    ?????
    |
    |
  • Er
    3 Mesaj
    quote:

?????

Alıntıları Göster
    arkadaşlar ben cx65 aldım ama bazı sorunlarım var. gprs ile melodi indirdim ama açmadı oyunlarada aynısın yaptı. birde photmanegeri başta açıyordu artık açmıyor. birde bu sw8 olayınedi açıklarmısınız
    |
    |

• Yarbay
    4193 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dr_aras

arkadaşlar ben cx65 aldım ama bazı sorunlarım var. gprs ile melodi indirdim ama açmadı oyunlarada aynısın yaptı. birde photmanegeri başta açıyordu artık açmıyor. birde bu sw8 olayınedi açıklarmısınız

Alıntıları Göster
    resimler fena diil gusel....

wala fiyat sindilik accuk yuksek ilerde alınası bi telefondur....
    |
    |

• Binbaşı
    1577 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: aDoLF®

resimler fena diil gusel....

wala fiyat sindilik accuk yuksek ilerde alınası bi telefondur....

Alıntıları Göster
    bence fiyatı normal t610 ve t630 dan çok daha kaliteli ve karizma bi telefon ve onlarla aynı fiyata
    |
    |
  • Yüzbaşı
    610 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AkRaeP

bence fiyatı normal t610 ve t630 dan çok daha kaliteli ve karizma bi telefon ve onlarla aynı fiyata

Alıntıları Göster
    Dest usb kablosu falan alma al bi tane kızılotesi kızılotesi ilen baglantıda hec bir sorun yok. 20 25 millon civari kızılotesi..

Dr_aras internetten indirdigin melodiler calar ancak wav larda biraz sorun var ayrıca foto manegar bi ara bendede acilmadi.. telefonu ac kapa ondan sonra Surf/Eglence kısmından calistir benimki ole calismaya basladi.
    |
    |

• Yüzbaşı
    610 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: polater

Dest usb kablosu falan alma al bi tane kızılotesi kızılotesi ilen baglantıda hec bir sorun yok. 20 25 millon civari kızılotesi..

Dr_aras internetten indirdigin melodiler calar ancak wav larda biraz sorun var ayrıca foto manegar bi ara bendede acilmadi.. telefonu ac kapa ondan sonra Surf/Eglence kısmından calistir benimki ole calismaya basladi.

Alıntıları Göster
    Bi de bi sw8 diyordun ya sana bir link veremde bi bak benim almanca pek iyi degil anlayanlar cevirsinler

http://forum.s65.info/viewtopic.php?p=1795#1795
    |
    |

• Yüzbaşı
    866 Mesaj
    quote:

Alıntıları Göster
    demin kızılötesi alıp geldim. Şu an PC Suite çekiyorum. XP var bilgisayarda CX65 olarak gördü ama s65 sürücüsü yükledi.. sizde de aynısı mı oldu????
    |
    |

• Yarbay
    10625 Mesaj
    quote:

demin kızılötesi alıp geldim. Şu an PC Suite çekiyorum. XP var bilgisayarda CX65 olarak gördü ama s65 sürücüsü yükledi.. sizde de aynısı mı oldu????

Alıntıları Göster
    S65 ile hemen hemen aynı, sorun olacagini sanmam ..Kullanabilirsin ..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    866 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Negative

S65 ile hemen hemen aynı, sorun olacagini sanmam ..Kullanabilirsin ..

Alıntıları Göster
    resimleri attım da başka bişeye erişemiyorum. Mesajlara felan? Sorunlu mu acaba program??
    |
    |
  • Yüzbaşı
    866 Mesaj
    quote:

resimleri attım da başka bişeye erişemiyorum. Mesajlara felan? Sorunlu mu acaba program??

Alıntıları Göster
    Address book ile sounds a eriştim de mesajlara erişemiyorum hiç bi şekilde..?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    610 Mesaj
    quote:

Address book ile sounds a eriştim de mesajlara erişemiyorum hiç bi şekilde..?

Alıntıları Göster
    http://www.siemens-mobile.com/repository/429/42985/CDSetup3.04.21.0.1_de-DE.zip burdan dene telefona her türlü mudahale edebiliyorsun
    |
    |

• Yarbay
    3006 Mesaj
    quote:

http://www.siemens-mobile.com/repository/429/42985/CDSetup3.04.21.0.1_de-DE.zip burdan dene telefona her türlü mudahale edebiliyorsun

Alıntıları Göster
    Siemens telefon işini bırakıp mutfak robotu yapsın.. Sadece tasım gelişmiş diğer bölümler ağır ve yavaş.. İşletim sistemi kullanan telefon almak varken kim ne yapsın cx65'i.. 2 günde canın sıkılacak oysa al babalar gibi 6600 canın sıkılınca başka uygulama yükle hayatına tat gelsin.:))
    |
    |

• Yüzbaşı
    610 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: OstotheK

Siemens telefon işini bırakıp mutfak robotu yapsın.. Sadece tasım gelişmiş diğer bölümler ağır ve yavaş.. İşletim sistemi kullanan telefon almak varken kim ne yapsın cx65'i.. 2 günde canın sıkılacak oysa al babalar gibi 6600 canın sıkılınca başka uygulama yükle hayatına tat gelsin.:))

Alıntıları Göster
    Herkes senin gibi düsünmüs olsaydı herkeste 6600 3650 3660 sx1 s60 vs olurdu bilindigi gibi telefon sadece uygulama yükleyip calistirma isinden baska seylere de yarıyor. Biz burda cx65 olanlara faydalı olmak icin seyler yazıyoruz. Eger birseyler biliyorsan yani faydali olacaksan yaz. yani konuya gore yorum yaz konu "cx65 i olanlar" . " cx65 nasıl bir telefon? alınır mı?" degil.
    |
    |

• Çavuş
    81 Mesaj
    ben de iki hafta önce aldım . simdilik cok memnunum, menuler hızlı, kullanım kolay, görüntü hoş karizma. bi de kızılötesi göz almam lazım bilgisayara. ama malum artık alem bluetooth takılınca bulmak zor oluyo eski teknolojiyi en azından bilgisayarcılar öle diyo yok felan diyolar kızılötesi bağlantısı için. bulmak kolay olur mu fiyatlar ne arada, alan var mı?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    866 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ahdemi

ben de iki hafta önce aldım . simdilik cok memnunum, menuler hızlı, kullanım kolay, görüntü hoş karizma. bi de kızılötesi göz almam lazım bilgisayara. ama malum artık alem bluetooth takılınca bulmak zor oluyo eski teknolojiyi en azından bilgisayarcılar öle diyo yok felan diyolar kızılötesi bağlantısı için. bulmak kolay olur mu fiyatlar ne arada, alan var mı?
    3-4 gün önce aldım kızılötesi.. istanbul da oturuyosan yazıcıoğlu kadıköy de hemen hemen her dükkanda var. fiyatları 15-20$ arası değişiyo.

teknolojisi kötü geldi bana kızılötesinin. bi kere çok yavaş. 1 resmi 5-6 saniyede atıyo. PC suite programı da yavaş çalışıyo. Telefonu zor gördürtüyorum bilgisayara. Ama işini görüyo sonuçta. Resim,melodi,tema felan attım. Internet bookmarklarına müdahele edebiliyosun. Bilgisayardan sms atabiliyosun tel üstünden. Memnunum cx65ten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dest -- 17 Temmuz 2004, 13:54:27 >
    |
    |

• Binbaşı
    1577 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

3-4 gün önce aldım kızılötesi.. istanbul da oturuyosan yazıcıoğlu kadıköy de hemen hemen her dükkanda var. fiyatları 15-20$ arası değişiyo.

teknolojisi kötü geldi bana kızılötesinin. bi kere çok yavaş. 1 resmi 5-6 saniyede atıyo. PC suite programı da yavaş çalışıyo. Telefonu zor gördürtüyorum bilgisayara. Ama işini görüyo sonuçta. Resim,melodi,tema felan attım. Internet bookmarklarına müdahele edebiliyosun. Bilgisayardan sms atabiliyosun tel üstünden. Memnunum cx65ten

Alıntıları Göster
    Eveeeet Sonunda Bugün Telefonu Gittigidiyorda 250 ye satıp ürünü gönderdim en yakın zamanda 6230 veya CX65 alıcam artık telefoncuya gidince karar vericem şimdilik 2100 ' a Talim :)))))
    |
    |

• Teğmen
    138 Mesaj
    quote:

Alıntıları Göster
    selam arkadaşlar ben yeni üye oldum bu ilk mesajım

neyse konuya dönelim

bende cx65 almayı düşünüyorum özellikleri ve çözünürlüğü güzel

acaba videosu 11 san,ye çekiyormuş acaba bunu programla uzatmak yokmu

yada m65 le arasındaki fark neder hangidi saha iyi
    |
    |

• Binbaşı
    1577 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Ask_Delisi

selam arkadaşlar ben yeni üye oldum bu ilk mesajım

neyse konuya dönelim

bende cx65 almayı düşünüyorum özellikleri ve çözünürlüğü güzel

acaba videosu 11 san,ye çekiyormuş acaba bunu programla uzatmak yokmu

yada m65 le arasındaki fark neder hangidi saha iyi

Alıntıları Göster
    Ya ben Şimdi Mantıklı Olarak Düşündümde Ben Siemens Alırsam 490 vericem Nokia Alırsam 590 Bunun Yanında nokia ya bide 130 milyona mmc kart alıcam bide kaçak olduğu için orjinal şarj cihazı alıcam 30 milyona bana toplam maliyeti 750 milyon olucak yani fazladan 260 milyon vermiş olucam e ben 260 milyona güzel bi mp3 çalar alırım hemde 256 mb dan daha büyük bi hafızası olur ama telefondaki kadar taşıması rahat olmaz o ayrı mesele şimdide acaba P800 mü alsam diye düşünüyorum neyse ben bi şu telefoncuya gideimde öyle karar veririm artık
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
En ucuz kedi maması fiyatları
konkasör
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.