Şimdi Ara

Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
9
Favori
8.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yakın takipteyim, ellerine sağlık çok güzel gözüküyor.
  • Parça sipariş verdim malum ülkede bir halt yok...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet domuzu coranası parçalar geç geldi hastalandım derken anca devam edebildim uğursuz yıl 2020 🤣

Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil)

Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil)

Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi escuridao -- 16 Mart 2020; 1:37:22 >

• Fotoğraflar gözükmüyor
  • Ben cep telden yükledim fakat sonra iş yerinden baktım gözüküyor acaba browserın cachini temizleyip denermisin olmazsa son fotoları silip bir daha yükleyim

• escuridao kullanıcısına yanıt
    düzeldi, gözüküyor
  • Ve artık sıvı soğutma aydınlatmasına birde front panel ile hdd elektrik kablolarına başlamış bulunuyorum. Corona işe yaradı evden çalışma dönemi olunca yolda harcadığım süreyi yada öğle aralarında harcadığım süreyi masaya ayırabiliyorum 😁

Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi escuridao -- 23 Mart 2020; 14:47:24 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Elektrik kabloları...

Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil)

Rezervuar ayaklarını da ayarladım ek standart vidanın bir uzununu kullandım

• hocam ben de pc modlamaya çalışıyorum bu aralar, dremel ile uğraşırken felaket kötü işler çıktı elim mi titriyor anlamadım ama temiz düz bir çizgi çekmek çok zor gibi
  • Whitebeard. kullanıcısına yanıt
    @whitrbeard biraz alışmak gerek metal keserken özellikle. Sana şunları önerebilirim;

Her şeyden önce kesim sırasında muhakkak gözlük kullan çapaklar gözüne gelmemeli

Kesiceğin yere dekorasyon bandı çek ve kesim çizgilerini üstüne çiz

Dremel diski ile keseceğin yerle arasın 90 derece olmasına dikket et yani tam dik olmalı disk

Kesmek için acele etme yavaş davran

Diski çizgiye çok yavaş değdir ve cihazı sıkı tut değdirdiğin yer oyulmaya ve diski oraya kitlediği zaman baskıyı yavaşça ve aralıklı olarak arttır.

Biraz kesik oluşunca yukardakileri dikkat ederek ilerleyeceğin yönde kesiğin o yönüne doğru yavaş yavaş ilerle

Burada önemli olan yavaş ve çok sabırlı olman. Görüceksin çok daha iyi kesimler yapacaksin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi escuridao -- 1 Nisan 2020; 23:45:32 >
  • Pinleri nerden aldınız?

• @fatih19uyar Hangilerini atx mi fan mi dupont larımı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi escuridao -- 27 Mart 2020; 4:1:19 >
    Hepsi lazım hocam
    Ben bulamadım bir türlü

• 🤣 Bir bölümünü modifiyemalzemecisi.com dan bir bölümünü aliexpress.com dan diğerini de n11 den aldım.

Bunlar için connector pensesi de alman gerek bilgin olsun normal penseyle canın çıkar haberin ola 😉

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi escuridao -- 1 Nisan 2020; 23:44:56 >
  • Motor kabloları modladım uçlarındaki beyaz molex ve fan konnektörlerini siyah ile değiştirdim ve front panel kablolarının boş uçlarını butonlara takılabilmesi için pabuç taktım

Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi escuridao -- 28 Mart 2020; 1:27:48 >

Link var mı acaba? İnanın baya araştırdım ama aldıklarım hiç olmadı

• @fatih19uyar
    https://www.robolinkmarket.com/254mm-dupont?gclid=Cj0KCQjwsYb0BRCOARIsAHbLPhGWBS3dway9nJcnkLc2xjMpSKBZbctPinZs7Nn5St7228mHqMbJgw4aAr_VEALw_wcB

https://www.modifiyemalzemecisi.com/58-konnektor-pin-cesitleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi escuridao -- 1 Nisan 2020; 23:41:13 >

• Su soğutma tarafına başlıyorum

Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil)

• Eski borularla boru hattını oluşturmak için prova 1

• Pompalardan dolayı Pleksi titreşimini indirgemek için altlarına sünger bant çektim ve psu ları toza karşı ne olur ne olmaz diye filtre kılıf yaptım. Birde 10 adet usb uzatma kablolarının çıkışı için yeni bir kablo çıkışı açtım arkaya. Ekran kartlarının radyatörlerden dönüş borusunun özel yolunu açtım.

Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil) Custom PC Desk Case Projem(Dark Devil)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi escuridao -- 5 Nisan 2020; 0:36:42 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.