Şimdi Ara

Cuphead -Xbox Exc, 1936+80- (Çok Şükür Çıktı) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
1
Favori
5.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Stallion 3 günde 1000G yaptı sen daha boss da mısın

Stallion'la ben bir miyim sen nereye geldin onu söyle.

İşten çok az zaman ayırıyorum ya, bir de 2. ada oyundan soğuttu bir ara oynamadım. Ya 3 daha kolaydı ya da ben baya alıştım oyuna.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ve bitti.
    Son boss oyunun genelinden beklenmeyecek bir kolaylıkta olmuş, yakıştıramadım.
  • Oyun zor gerçekten ama zevkli.
  • Oyun Forza Horizon 3 ile birlikte en iyi konsol exclusive bu konuda sıkıntım yok. Her birinin devamı için yine tercihimi Xbox olarak kullanırım. Yalnız sıkı bir Dark Souls fanı olarak bu oyun gerçekten zor. Herkesin evinde ablası kardeşi sevgilisi yok. İkinci bir kişi gerek bu yüzden de online desteği kesinlikle gelmeli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar oyunu kolay seviyede herkes oynayabilir mi, ben ona göre almayı düşünüyorum, ben oyunları hikayesi/eğlencesine oynuyorum o yüzden basit seviyesi bile çok zor ise almayacağım, kolay seviyede oynayıp zorlanan var mı?
  • Gufil35 kullanıcısına yanıt
    Kolay seviyede oynarsan oyun ilerlemiyor. pratik yapmak için hazırlamışlar sanki. bence hiç bulaşma

• Arkadaşlar oyunun zorluğunu abartıp bu şaheseri oynamaktan vazgeçme hatasına düşmeyin sakın. Her boss bir saat sürer belki ama sonunda alışırsınız ve geçersiniz, kullandığınız silah ya da taktik yanlışsa Youtube'da bossları hit yemeden geçenlerin videoları var onlara bakıp fikir alırsınız.
  • Selam. İkinci adanın son boss'undayım. Bulutların üzerinde kapıştığımız ejderhadan söz ediyorum. 7 altınım var, daha önce şu yeşil güdümlü mermiyi ve kırmızı üçlü mermiyi açmıştım. Şimdi sizce hangisini açmalıyım? Daha doğrusu açacaklarım ayrı mermiler mi olacak yoksa misal yeşil güdümlüyü upgrade mi edecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Selam. İkinci adanın son boss'undayım. Bulutların üzerinde kapıştığımız ejderhadan söz ediyorum. 7 altınım var, daha önce şu yeşil güdümlü mermiyi ve kırmızı üçlü mermiyi açmıştım. Şimdi sizce hangisini açmalıyım? Daha doğrusu açacaklarım ayrı mermiler mi olacak yoksa misal yeşil güdümlüyü upgrade mi edecek?

Her silah yeni, upgrade diye bir şey yok. Charge silahını açıp onda ustalaşın bundan sonra en önemli silah o.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu Junkyard Jive şaka troll falan mı ? Ciddi soruyorum geçmenin herhangi bir yolu var mı? 1'den beri onunla cebelleşiyorum dört canla son forma ulaşıyorum ancak o kristal yağmurundan kaçamıyorum hamle yapacak alan yok gece gece başım çatladı sinirden.
  • Oyunu bitirdim ancak dükkanda alacak itemler var yalnız altın yok. Bütün run and gun bölümlerindeki altınları aldım, başka nereden altın bulabilirim? Ben expert modda run and gun bölümleri yeniden altın verir diye tahmin ediyordum.
  • Oyun bitirdim çok güzeldi ama çok kısaydı dlc falan ile uzatılırsa çok güzel olur.

Oyun kesinlikle öğrenmeye dayalı bir oyun defalarca ölmeden bir bölümü geçmek imkansız. Yalnız bu olay bence çok tadında olmuş öyle aşırı bir zorluğu yok. İki kişi oynarken çok keyif alıyorsunuz. Tek kişi çekilir mi bilmem? Şahsen ben tek başıma bu oyunu oynamazdım.Umarım bu tür oyunların yeniden şahlanmasına neden olur bu oyun. İki kişi zevkle oynadığımız oyunları özledik. Tabii bu çağda online altyapıyla gelmesi lazım.

• ben pc'de oynuyordum ama en son yılmıştım. ilk bölümü 1 ayda geçtim. xbox için görünce dayanamadım. acayip keyifli ama hayatımda oynadığım en zor oyun diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-07CE3F799 -- 26 Aralık 2017; 2:5:34 >
  • Sevgilimle satin aldik oynuyoruz bakalim henuz yuzde 10 bitti. oyun hem zor hemde 2.oyuncu fazla amator bende

• darısı crash e çocukluğumdan beri içimde uktedir oynayamamak.yaş 35 oldu ancak nasip olacak

• mateach M kullanıcısına yanıt
    Crash'i bende dört gözle bekliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • napolyon94 kullanıcısına yanıt
    Abi selamun aleykum benimle kardeşlik yapmak istermisin

• quote:

Orijinalden alıntı: xbox oyuncu

Abi selamun aleykum benimle kardeşlik yapmak istermisin

Steamden aldım dostum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi napolyon94 -- 5 Eylül 2018; 2:00:07 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox ta alan varmi abiler

• 1.2 sürümü çıktı. Yeni haritaya ve karaktere nasıl erişiyoruz bilen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.