Şimdi Ara

Cuphead -Xbox Exc, 1936+80- (Çok Şükür Çıktı) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
1
Favori
5.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • siz zor diyosanız, normal oyuncular oynayamaz herhalde, boşuna para vermeyelim, zorluk seviyesi için update gelirse haber edin burdan
  • Cupheap

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redunay -- 10 Ekim 2017; 14:0:43 >
  • Gufil35 kullanıcısına yanıt
    Update gelmez. Zaten oyunda simple adında kolay bir seçenek var.

• Oyun ızdırap gibi bugün biraz oynadım adamı deli eder

• oyun çok güzel duruyor ama bende sinir var.kesin kırarım ne gelirse elime.o yüzden yanaşmıyorum.
  • sarpcore kullanıcısına yanıt
    Bendede sinir var o yüzden cihazı alıp sonrasındada oyunu alırsam cihaz elimde kalmasın diye korkmaya başladım:)))
  • :)))

3 adet pc kırmışlığım var.artık evli ve çoçukluyum.o yüzden olabilildiğince uzak kalmaya çalışıyorum sinir eden şeylerden.
    Ben zamanında çok Sega falan kırdım ama artık kontrol ediyorum. Mindere falan sarıyorum :)))) Bu oyunu ise dediğim gibi kesin alırım çünkü bildiğin sanat eseri. Birçok AAA oyun yapan ekibe ders olacak nitelikte bir yapım.
  • Oyunun satışları iyi gidiyormuş. Cuphead 2 gelir mi ki acaba? Zaten zorluğuna hep yazdık, eğer sinirden ben oynayamam diyenler için simple zorluk seçeneği ve local co-op var. Tek kişi sinir olmaktansa, arkadaşınla sinir olmak daha mantıklı gibi
    Şöyle anlatayım oyunun en başında top gibi zıplayan arada bir sağlam yumruk olan bir boss var yaptığı tek şey zıplamak ama adamı çıldırtıyor dark souls un en baba boss u bile daha kolay oyun en baştan ultra ultra hard olmuş. O kadar mücadele ettim öldüm daha orta seviyede bile top a zarar verememişim. İlerleme seviyen ölünce çıkıyor. Kafaya takmam ben keyfime bakarım önemli değil dersen oynanır. Yok geçemeyince sinir stress yaparım takarım diyorsan hiç bulaşma yok böyle bir zorluk seviyesi yapan adam neyi düşünmüş de yapmış onu çözemedim. Hadi dark souls falan onun ne olduğu amacı belli. Bu oyun hem eski atari salonlarındaki oyun gibi hemde zorluğu imkansıza yakın. Bu kadar zor bu tipte oyun oynamamıştım

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Hocam valla korkuttun anlattığın kadarıyla ortada sıkıntılı bir zorluk seviyesi var. Bu kadar zor yaparken neyin kafasını yaşamışlar acaba.
  • O kadar da değil ya, çoğu oyunu zorda oynayamayan beceriksiz biriyim ona rağmen 3. adaya geldim Cuphead'de orada da 2 bossu ve shoot and run bölümlerini geçtim. Bu ara işten güçten oynayamıyorum, bosslarda ustalaşmak zaman alıyor bir yerden sonra sıkmaya başlayabiliyor ama bitirilmeyecek gibi değil.
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    Yaşın bu oyunu oynamak için gereken reflexlere sahip değil bence pes et daha fazla delirmeden

• Oyunun ilkbaşında bu seviyede olması beni şaşırttı açıkçası. yoksa birşekilde elbet geçilir 150. Kez öldüğünde o bossta muhakkak ustalaşırsın yani kısaca milim milim hareketleri ezberlemek gerekiyor en ufak hatada ölüyorsun. Oynadıkça zamanla alışır insan şimdi ben oyunda yeni olunca çabuk öldüm hep. O dediğim topta 30 40 kez ölünce bıraktım ama her defasında biraz daha hasar verdim onu da görebiliyorsun. Sağlam sabır lazım sadece. Yani en başta 50 kez ölmeyi kabullenmek lazım. Dark soulsta oyuna ilk başladığın noktada mezarlık bölümüne gidip karanlıkta iskeletlerle mücadele gibi olmuş

• Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    Yok ya delirtmedi o kadar uğraşmadım. Yaş ilerledi tabi. Bu tarz oyunları çocukken oynuyorduk. Şimdi paslanmışız

• Son bossa geldim, bana şans dileyin.
  • oyuna bugün başladım. daha ilk shoot and run da oyunun mekaniğine alışmamış olduğum icin çok zorlandım. ama sonra gerisi geldi. baya sardı. zor oyun bulmanın çok daha zor olduğu bi donemde ilaç gibi geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jack Rabbit Slims kullanıcısına yanıt
    Stallion 3 günde 1000G yaptı sen daha boss da mısın

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.