Şimdi Ara

Cumhurbaşkanlığı sistemi kanun ve halkoylaması (213. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.622
Cevap
20
Favori
139.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
278 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Allah doğru olanların yanındadır... Bak doğru diyorum birileri çıkıp yolsuzluk arsızlıktan bahsedwr akopoo ikipii der ama asla 142 yolsuzluktan uzaklaştırılan cehapeliyi konuşmaz?

Soru şu, yolsuzluğamı karşısınız akpartiye mi?

Burada ipler kopuyor...

Makarnacı diyenler (15 temmuz gecedi ve diğer seçimlerde kahve tuz erzak yağ sakız şeker aldıklarını unuturlar meselede bu değil zaten saf solculara malzeme çıkıyor)

Torpilci diyenler(skk müdürünün tüm akrabalarını aldığını konuşmaz çünkü keyifleri yerinde belkide kendi akrabalarıda yararlandı mesele yine bu değil)

Mecliste en çok fezlekesi olanlara bakın!

Cevap onlarda.

Ve asıl mesele

Biz hain diyince kızmalarıyla apo iti evet diye savunma yaparlar.

Hain ve nankör bir kesim yalanmı değil!

Siyonist lere hizmet ediyorsunuz.

Demokrasi narası atarken kendinize işliyor farklı görüştekilere eziyet ediyorsunuz.

Ve

Dış güçlerin derdi olan ERDOĞANI

Savunmayı size yasaklamak için sizi KANDIRDIKLARI

MEŞHUR SÖYLEMLERLE KENDİNİZİ KANDIRIYORSUNUZ!

Bugün çomar koyun yobazsam.

Siz TÜRKİYE CUMHURİYETİ NE ZARAR VEREN insansı varlıklarla nefesimin sonuna kadar mücadele edip Devlet Bahçeliyi satanlar gibi ne Davamı nede Erdoğanı bırakmaya niyetim yok.

Keza geçmişte asıp zehirleyip ortadan kaldıranlar şuan masum ayağına yatıyor.

Ve bizden oy dileniyorlar alamayınca teröre başvuruyorlar.

Haklısınz biz bunları görmemiz lazımdı görünce hakaret etmenizde haklısınız DÜŞMAN GEREĞİNİ YAPAR.

AYNI VATANDA KARDEŞCE YAŞAMAYI BİLMEYEN TAMDA BUNU YAPAR. DARBE GÜNÜ BAŞARILI OLSALAR hocaefendi biz sizdeniz diyip şerefini namusunu satarsınız.

Ama buralarda Sözde VatanSeversiniz.

.

.

Bu cenah asla ama asla demokratik olmadı.

Yapamadıkları şey şudur. Dış güçlere ağzının payını ver seçimde oyunu ver seçilene saygı duy biz 80 yılı geçin 15 sene önce eziyet çektik yargılandık asıldık bir şiirle hapislere atıldık sizin yaptınızı 10 sene önce yapmadığımız için bu hale geldik.

Her seferinde TÜRKİYENİN yükselmesini istemeyenlerle BİR OLDUĞUNUZ İÇİN ONLARA DESTEK VERDİĞİNİZ İÇİN SAĞ SOL ÇATIŞMASI ÇIKSIN DİYE ÇALIŞTINIZ.

aslında size anlatacak birşeyim yok ama kafası karışık olanlara şunu demek isterim...

Yolsuzluktan tut tecavüze kadar kim nasıl neyle kimle hangi partiyle yaparsa yapsın SIFIRDIR burada rahat yaşayabilir ama ALLAHIN ADALETİ SAĞLAYACAĞI gün tüm yaşadıkları huzuru tövbe etmemesi yanına KAR kalmaz.

Ve sizlere anlatamadığımız asıl gerçek 16 nisan ı takip eden 6 ay sonra çıkacak bunu bilen takunya sayfası yöneticileri mecliste cirit atarken tv den çekilirken sizleri KANDIRMAYI SOLCULARI YEM YAPMAYI ihmal etmiyorlar.

Çok değil 26 gün süre sonra hiç ummadıklarınız kaçacak 16 sından sonrada Sosyal medyada ALGILAR GERÇEKLEŞECEK son kozlarını oynayacaklar.

Ama Allah şahidimiz.

O kirli elinizdeki temiz kanların hesabını verecekler.

Ve yine diyeceğim o ki

HESABA KATMADIKLARI ALLAH CC. ONLARA FIRSAT VERMESİN ONLARIN TUZAKLARINI BAŞLARINA ÇEVİRSİN.

Bugün;

Rockfild ailesinin baş gözdesi gebermiş ne müjdeki RABBİME HESAP VERME ZAMANI ALDIĞI MAZLUM AHLARIN YAPTIĞI KÖTÜ İŞLERİN BİN KATI BEDELİNİ ÖDER İNŞALLAH EBEDİ CEHENNEM EVİ OLUR.

DARISI TÜM DÜŞMANLARA.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• gozbilginli kullanıcısına yanıt
    Ya şu konu niye yukarıda bir bakayım dedim de. Konudan adeta pislik akıyor. Bu ne lan! "X olsaydı X'i yapanların Y durumunda B'sinin Z halindeyse W olurdu"cular Hayır diyor. Algı yapalım derken mavi ekran vermişsiniz. Yapacağınız algıyı sevsinler.

Darbeyi savunan kim Hayır diyenler mi? Sen Hayır diyenleri FETÖ'cülükle mi suçluyorsun?
  • Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    Alkışlayarak bankamatiklere koşmadınız mı?

milletin kararı sizi rahatsız eder dalarsınız.
  • Herseyi bir yana birakin fetoculerin hayir diyecegi bir gercekmi....

• quote:

Orijinalden alıntı: gozbilginli

Alkışlayarak bankamatiklere koşmadınız mı?

Bankamatiklere koşmadık, alkışlamadık. Şimdi iftiranı al da git.

@kadircitak

Adamın yazdığı şeye kıl oldum. Tercihlerle ilgili bir şey yazmazdım. Onu yazımın neresinden çıkardın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 21 Mart 2017; 16:21:10 >
    iyide burası evet kısmı muhalif olayım derken ama ne olursa olsun zihni ile yapılmış sanırım..
  • montevo kullanıcısına yanıt
    bize ulaşmadı daha o yüzden hayır diyorum ne boş insanlarsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: kadircitak

formun kurallarına sende uy ağzına geleni diyemezsin

Adam sana çatır çatır cevap vermiş forum kurallarına aykırı bir durum yok sende mantıklı bir cevap verebiliyorsan ver ve sustur
  • Bu evet diyenler suriyelilere vatandaşlık verilmesine ne diyor merak ediyorum bu arada bazı semtlerde akp otobüs-minibüslerinde kürtçe şarkılar marşlar çalıyor milliyetçi arkadaşların buna tepkisini çok merak ediyorum son olarak ise hiç vicdanınız sızlamıyor mu evet vericem derken? gerekirse evet için bütün partiler birleşsin oyum sonuna kadar Hayır!Çok seslilik gibi güzel birşey yok
  • Faiz 11,75 oldu.. Döt yemedi.. Dötünle kavga etmeyeceksin demek ki..!!?? Ne diyorduk, faiz çıpası olmadan ekonomide denge sağlayamazsın.. Ekonomin denge unsurudur.
    Ve sen BORÇLA, HARÇLA çalışıyorsun..
    Elalem sana UZUN boylu olduğunun, kabadayılık yaptığın için BORÇ para vermiyor..!!??
  • Cumhurbaşkanlığı sistemi kanun ve halkoylaması
  • quote:

Orijinalden alıntı: gozbilginli

Cumhurbaşkanlığı sistemi kanun ve halkoylaması

hocam sen kadrolu troll müsün?Bu konuyu tek başına ayakta tutuyorsun helal olsun valla
    şu paylaştıkların hangi kanun maddelerinin açıklaması merak ettim.
  • bunun gibi yaratıklar hayır dediği için

EVET

Cumhurbaşkanlığı sistemi kanun ve halkoylaması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gozbilginli -- 21 Mart 2017; 23:4:40 >

• bunların ciğerine ot tıkamak için, asıl olmak ne demekmiş göstermek için

EVET
    Burda Alak suresinin 9.10. Ayetini hatrlatrim..Namaz kıldığı zaman, bir kulu engelleyeni gördün mü?...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • FoodWaterSleepLove kullanıcısına yanıt
    sendenmi öğrenicem.
  • FoodWaterSleepLove kullanıcısına yanıt
    niye birader kürtler pkklımı hdpnin yaptığını aynısın yapıyorsun.
  • Sizlerin sırf çıkarlarınız için kendi işlerinizi kolay görmek için, bir telefonla alınan ihaleler, atamalar, amcanızın çocuğuna kışt diyen polis memurunu sürdürme korkutmaları gibi işlerinizi kolaylıkla yaptırdığınızdan akp ye oy verdiğinizi, yada işinizi bir başka akp li tarafından yaptırıp akp ye gebe kaldığınızı,
    AKP giderse sizlerin mafya devleti bitip hukuk devleti olacağımızdan bu işlerinizi kolay kolay yaptıramayacağını düşünüyorum.

Muhtemelen çoğunuz esnafsınız, aranızdaki en babacan esnafada belediye meclis üyeliği felan verdiniz, Belediyeleri satın aldığınızı düşünüyorsunuz.
    Çoğunuzunda maddi durumunun yerinde, zamanında belediyede şöförken, eczanede çırakken birden iş adamı, müteahhit felan olduğunuzu gördük geçen yıllar içerisinde.

Bu işlerinizi yaparken telefonda "Bizden mi abi? - he bizden -tamam oldu bil" gibi lafları duydum işittim. Allahtan işimiz düşmedi de zorunlu hissetmiyoruz kendimizi Allahta düşürmesin sizlerin eline kimseyi.

Benim gözümde akp nin fetodan farkı yok, hatta fetonun sizlere bıraktığı en güzel şey bu yapılaşma organize olma durumunuz, fakir insanları çok iyi kullanabilmeniz, kendinize dediğim gibi mecbur bırakabilmeniz.
    Kimseye siz zamanında fetocusunuz demiyorum yanlış anlamayın ama sizlerin insanları kullandığı gibi fetoda sizden büyükleri kullandı, o zamanda sizlerin umrunda olmuyordu zaten.

Umrunuzda değil yok kürdistan bayrağı asmış yok sınır kapılarında karşılanmış yok apo ile görüşülmüş,

2 gün sonra hükümet chp ye geçsin hepiniz Atatürkçü düşünce derneklerinde soluğu alırsınız.
    güç nerede ise siz oradasınız.

Bunlar benim şahsi görüşlerim sizler için bireysel olarak tanımam etmem, şahsi konuşmuyorum sizler hakkındaki kafamdaki görüşleri bildirdim, umarım yanılıyorumdur.

Ve umarım bir gün şu ülkede aptal aptal kavgalar biter, refah, eğitim kalitesi, üretim artar da, benim 65 yaşında emekli olmuş amcam rahat rahat maddi durum düşünmeden isterse Hacca gider isterse Fransa'ya gezmeye.

• 
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.