Şimdi Ara

Cumhurbaşkanlığı sistemi kanun ve halkoylaması (211. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.623
Cevap
20
Favori
139.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
278 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EndSpeed

Ben Hep derim sizi tebrik etmek lazım!
    niyemi?

sevmediğiniz sevemediğiniz insanların laflarını ÇARPITMAYA BAYILIYORSUNUZ.
    Bakın hep derim!
    bu sol zihniyet ERDOĞAN DÜŞMANLARI hukukuda laikliğide kendi çıkarları için çarpıtarak kullanırlar.
    bu şahsın "MİLLİYETÇİLİĞİ AYAKLAR ALTINA ALDIK SÖZÜNÜN" dış bir ülkede yaşayan fetönün kollarından birinin farkedip ülkücülere koz vermek için kestiği bir kesitle MANİPÜLE EDİLMESİNE Olanak sağlayan karakter yoksunuz kişilerden ibaret SOSYAL MEDYANIN KULLANIMINI KÖTÜYE İTEN insan olan ama ADAM OLAMAYAN KİŞİLERİN BAHANESİDİR.

BU KONUŞMANIN DİĞER BİR YANI ŞÖYLEDİR;

“Bu süreçte kimse bizim karşımıza Kürtlükle de Türklükle de çıkmasın. Biz her türlü milliyetçiliği, ayaklarının altına almış bir iktidarız.”

Sonra da eklemiş: “Kim ki kendi ırkının, kavminin, kendi kabilesinin diğerlerinden üstün olduğunu iddia ediyorsa o kişi şeytanın izindedir. Kavimler, kabileler, ırklar, inançlar farklı olabilir, ama hepsi saygındır. Biz, Türkiye Cumhuriyeti toprakları üzerinde hep beraber tek milletiz. Bu millet kavramının içinde Türkü var, Kürdü var, Arabı var, Lazı var, Çerkezi var, Abazası var. Var oğlu var.”
    Başbakan, ‘ırkçılığı kast ediyor' “milliyetçilik ayak altında” ifadesiyle. Yoksa ayette geçen, herkesin kendi milletini sevme hissini rencide etmiyor. Çünkü o konuşmanın devamı şöyle:

“Medeniyetin artık bu ülkede hâkim olduğunu görüyoruz. 780 bin kilometrekare vatan toprağının her karışında aynı hakların, aynı özgürlüklerin hâkim olması için çalışıyoruz. Artık, inkâr, ret, asimilasyon politikaları yok. Bunların hepsi ayaklarımızın altında! Kürt'ü de Arap'ı da Türk'ü de Laz'ı da Çerkez'i de Gürcü'sü de hepsi benim kardeşim. Biz imtiyazları yıka yıka bu ülkede demokrasiyi güçlendirdik, kökleştirdik. Bugün önümüzde duran sorunların çözümü yeni imtiyazlar üretmekten geçmiyor, tam tersine hakların ve özgürlüklerin herkes için hayata geçirildiğinde sorunlar gerçek anlamda ve kalıcı şekilde çözülmüş olacak.”

KARDEŞ DİYECEĞİM AMA ŞÜPHELİYİM SEN TÜRK DEĞİL MİSİN? VEYA MÜSLÜMAN VEYA LAZ KÜRT ARAP ÇERKEŞ?
    SEN ERDOĞANIN IRKÇILIKLA SUÇLADIĞI MİLLİYETTENMİSİN BU SÖZÜ ÜZERİNE ALINIYORSUN?

SEN KİMSİN
    KİME HİZMET EDİYORSUN.
    ALLAH AŞKINA TÜM EVET VE SAĞ KONULARINDA MANİPÜLE SÖYLEMLERİN VAR.
    SAVCILIĞAMI VERELİM İLLA?

BU YAPTIKLARIN YAZDIKLARIN TERBİYESİZLİKTEN BAŞKA BİRŞEY DEĞİL .

AŞAĞIDA VİDEOSU DA VAR!

Haddinizi bilin artık yok çarpıtıp insanları kandıralım diyorsanz HESABINI YARGIDA HUKUKTA verirsiniz.

Siteye katıldığın tarihle sitedeki amacın gayet belli.Şikayet edecektim zaten edilmiş.Umarım site yönetimi gerekli işlemi uygular.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: -MoDeStUs-

quote:

Orijinalden alıntı: EndSpeed

Ben Hep derim sizi tebrik etmek lazım!
    niyemi?

sevmediğiniz sevemediğiniz insanların laflarını ÇARPITMAYA BAYILIYORSUNUZ.
    Bakın hep derim!
    bu sol zihniyet ERDOĞAN DÜŞMANLARI hukukuda laikliğide kendi çıkarları için çarpıtarak kullanırlar.
    bu şahsın "MİLLİYETÇİLİĞİ AYAKLAR ALTINA ALDIK SÖZÜNÜN" dış bir ülkede yaşayan fetönün kollarından birinin farkedip ülkücülere koz vermek için kestiği bir kesitle MANİPÜLE EDİLMESİNE Olanak sağlayan karakter yoksunuz kişilerden ibaret SOSYAL MEDYANIN KULLANIMINI KÖTÜYE İTEN insan olan ama ADAM OLAMAYAN KİŞİLERİN BAHANESİDİR.

BU KONUŞMANIN DİĞER BİR YANI ŞÖYLEDİR;

“Bu süreçte kimse bizim karşımıza Kürtlükle de Türklükle de çıkmasın. Biz her türlü milliyetçiliği, ayaklarının altına almış bir iktidarız.”

Sonra da eklemiş: “Kim ki kendi ırkının, kavminin, kendi kabilesinin diğerlerinden üstün olduğunu iddia ediyorsa o kişi şeytanın izindedir. Kavimler, kabileler, ırklar, inançlar farklı olabilir, ama hepsi saygındır. Biz, Türkiye Cumhuriyeti toprakları üzerinde hep beraber tek milletiz. Bu millet kavramının içinde Türkü var, Kürdü var, Arabı var, Lazı var, Çerkezi var, Abazası var. Var oğlu var.”
    Başbakan, ‘ırkçılığı kast ediyor' “milliyetçilik ayak altında” ifadesiyle. Yoksa ayette geçen, herkesin kendi milletini sevme hissini rencide etmiyor. Çünkü o konuşmanın devamı şöyle:

“Medeniyetin artık bu ülkede hâkim olduğunu görüyoruz. 780 bin kilometrekare vatan toprağının her karışında aynı hakların, aynı özgürlüklerin hâkim olması için çalışıyoruz. Artık, inkâr, ret, asimilasyon politikaları yok. Bunların hepsi ayaklarımızın altında! Kürt'ü de Arap'ı da Türk'ü de Laz'ı da Çerkez'i de Gürcü'sü de hepsi benim kardeşim. Biz imtiyazları yıka yıka bu ülkede demokrasiyi güçlendirdik, kökleştirdik. Bugün önümüzde duran sorunların çözümü yeni imtiyazlar üretmekten geçmiyor, tam tersine hakların ve özgürlüklerin herkes için hayata geçirildiğinde sorunlar gerçek anlamda ve kalıcı şekilde çözülmüş olacak.”

KARDEŞ DİYECEĞİM AMA ŞÜPHELİYİM SEN TÜRK DEĞİL MİSİN? VEYA MÜSLÜMAN VEYA LAZ KÜRT ARAP ÇERKEŞ?
    SEN ERDOĞANIN IRKÇILIKLA SUÇLADIĞI MİLLİYETTENMİSİN BU SÖZÜ ÜZERİNE ALINIYORSUN?

SEN KİMSİN
    KİME HİZMET EDİYORSUN.
    ALLAH AŞKINA TÜM EVET VE SAĞ KONULARINDA MANİPÜLE SÖYLEMLERİN VAR.
    SAVCILIĞAMI VERELİM İLLA?

BU YAPTIKLARIN YAZDIKLARIN TERBİYESİZLİKTEN BAŞKA BİRŞEY DEĞİL .

AŞAĞIDA VİDEOSU DA VAR!

Haddinizi bilin artık yok çarpıtıp insanları kandıralım diyorsanz HESABINI YARGIDA HUKUKTA verirsiniz.

Siteye katıldığın tarihle sitedeki amacın gayet belli.Şikayet edecektim zaten edilmiş.Umarım site yönetimi gerekli işlemi uygular.

GERÇEKLERİ YAZINCA UTANMADAN SIKILMADAN ŞİKAYET EDİYORSUNUZ ZATEN İŞİNİZE GELMEYİNCE İNSANLARI BASKILIYORSUNUZ. BİRDE KALKIP OY İSTERSENİZ BU HESAP KAPANSA BAŞKA HESAPLA YİNE GELİR LAFINIZI YERDE BIRAKMAM. AYRICA KATILIM TARİHİM 27 TEMMUZ ÖNCEKİ HESABIM DA ENGELLENDİ YİNE GELİRİM YİNE AĞZINIZIN PAYINI VERİRİM.
    SİZ ZATEN ANCAK KAÇARSINIZ GERÇEKLERDEN. TAKTİRİ İLAHİ ÖNÜNDE DE KAÇABİLECEKMİSİNİZ BAKALIM.

• EndSpeed kullanıcısına yanıt
    Bak lafin devami yazilinca ne guzel cikmis ortaya..bende erdogan boyle bir lafi nasil soylemis diyorum..hocam kastiniz cozum sureci ise;maddi hatalar olmakla birlikte bnce ozunde hayati bir hamle olmustur,suan varmi gozaltilara tepki..

• Türkiye Ekonomisinin Son 14 Yılını Ezbere Değil, Rakamlarla Gösteren Bu Analizi Okumalısınız

https://onedio.com/haber/turkiye-ekonomisinin-son-14-yilini-ezbere-degil-rakamlarla-gosteren-bu-analizi-okumalisiniz-761599
  • Bende biliyorum konuşmanın tamamını, siyasi bir liderin milliyetçiliği ayaklar altına aldık söylemi çok yanlış ya da oy toplama stratejisinden başka birşey değil. Kurtuluş Savaşında sen bu vatanı milliyetçilik ile kazanmissin dış güçlere boyun eğmemissin, milliyetçiliği ayaklar altına aldık demesine gerek var mıydı yoktu? Hepsi kardeşimiz deseydi hepimiz aynı vatanın evlatlarıyız deseydi. Gelip burda rte yi övme. Ben bu konuşmada art niyet ararım. Sadece bu olsa iyi TC yi kaldırmaya çalışan birinden bahsediyoruz. Andımızı Kürtler için kaldıran bu siyasi söylemi de Kürtler için yapan birinden milliyetçiliği ayaklar altına alması da bazı kesimler için çok normal gözüküyor anlaşılan!

• Evetciler le hayırcılar size göre ben hiçbişeyciyim bana göre siz hadi yiyin birbirinizi

• maşallah konudan oluk oluk bilgi akıyor . Hayatımda bu kadar gereksiz yazı ve mesajı bir arada görmemiştim tebrikler
  • Cumhurbaşkanlığı sistemi kanun ve halkoylaması
  • diyorsunuz ki pkk evet diyor , peki bunlar kim o zaman

Cumhurbaşkanlığı sistemi kanun ve halkoylaması

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gozbilginli kullanıcısına yanıt

Unutma TÜRKİYE bu Hainlikleri ASLA unutma..

Bu Hainliklere rağmen Evet verecek olanlarda ben Türk düşmanlığı ararım bunun ötesi yoktur...

Açıklamasıda yoktur...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Paylasimlariniz devamini bekliyrm hocam:))

• 1. ve 2. fotoğraf montajdır , sosyal medyada bir çok örneği vardır, 3. fotoğrafta da hiç bir devlet görevlisi yoktur , solcular böyledir , çamur at izi kalsın, yalancısınız

çatlayın yarılın

sizin dedeleriniz babalarınız da rahmetli Menderes'e aynısını yapmış , karşıt görüşlü kişilerin et balık kurumunda kıyma yapıldığı yalanını uydurmuştu, siz de aynı şekilde devam ediyorsunuz.

daha önce paylaşmıştım işte bir örnek daha

İşine gelmeyince montaj size göre hepsi montaj zaten. Türkiye hain kim iyi biliyor.

Bak bunlarda montaj iyi bak..

Biraz uyanık olun biraz açın gözünüzü bu millete kimler hainlik yapmış görün. Bu hainlikleri zamanında sizler alkışlıyordunuz biz ise bas bas bağırıyorduk. Şimdi Hayır diyenleri pkk ilan ediyorsunuz !! Zamanında bunlara desteği siz verip Vatana en büyük hainliği yaptınız.

Tarih unutmayacak bunları. Şimdi gidebilirsin.

• Cumhurbaşkanlığı sistemi kanun ve halkoylaması

• Pkk destekçilerine Hayır Fetö culara Hayır.

• Terör örgütü ve sempatizanları EVET diyor diyenler için.

Frankfurt'ta dün yapılan HAYIR mitingi!

Cumhurbaşkanlığı sistemi kanun ve halkoylamasıCumhurbaşkanlığı sistemi kanun ve halkoylamasıCumhurbaşkanlığı sistemi kanun ve halkoylaması

16 Nisan'da EVET mührünü basacağız!

ABD tipi başkanlığa onay veren

Anayasanın 2.ve 3. maddesini değiştireceğini belirten

Yerel yönetim özerlik şartını getirme amacında olanlara inat

#EVET!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aerosoldreams -- 19 Mart 2017; 12:14:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gozbilginli

Ee referandumdan HAYIR çıkarsa eğer bu sefer tavuklu pilavlı ayranlı bir kutlama yaparlar herhalde.

"Birlikte salladık" diyecekleri adam gerçi içeride hamam böceği yarıştırıyor ama neyse.

• Referandumdan Hayır çıkarsa B planları var. Birkaç bin vatandaşı öldürtecekler korku salacaklar etraf yine kan gölü olacak istikrar gitti diyecekler 3 ay sonra yine referanduma gidilecek.

• 
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.