Şimdi Ara

Cumhurbaşkanlığı sistemi kanun ve halkoylaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
4.641
Cevap
23
Favori
129.524
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Cumhurbaşkanlığı sistemi kanun ve halkoylaması
Giriş
    348 Mesaj

#Hayir sizlari almiyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Gogoesteban kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    236 Mesaj
    an itibari ile 30 kişiyi yurt dışında siyasi propaganda yapma yasağı maddesini göstererek,evet oyundan hayır oyuna çevirdim. merak etmeyin hayır oyları hala yüksek.

|
    |

AKKOYUN
  • Binbaşı
    1775 Mesaj

Sulanmış beyin böyle oluyor demek ki :D
    |
    |
    gozbilginli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Katibim

Bende hayırdan evete döndüm ekleyin benide

güzel deneme
    |
    |

onur duyarım
    |
    |
    Nick_Otin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

AKKOYUN
  • Binbaşı
    1628 Mesaj

bnde an ıtıbarı ıle 31 kısıyı hayrdan evet cevrıdm
    |
    |
    Olivier17 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ıyılıgı sonsuz ıkramı bol Allah ın adı ıle..herseyı guzel yapmak Allah a mahsustur,O varlıkların sahıbıdır,ıyılıgı sonsuz ıkramı boldur,hesap verme gununun hakımıdır,Allah ım yalnız sana kul oluruz ve yalnız senden yardım dılerız,bıze dogru yolunu goster,mutluluk verdıgın kımserın yolunu,gazaba ugramamıs ve sapıtmamısların yolunu goster.FATIHA suresı
  • Binbaşı
    1628 Mesaj

hudapar evet dıyor kdp yi bılmıyorm ama onları hudaparı pkk ıle bır tutmak olmaz.dıgerlerı nı atmıssınız resmen@

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat1981pls -- 13 Mart 2017; 0:3:14 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Bigmagician kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ıyılıgı sonsuz ıkramı bol Allah ın adı ıle..herseyı guzel yapmak Allah a mahsustur,O varlıkların sahıbıdır,ıyılıgı sonsuz ıkramı boldur,hesap verme gununun hakımıdır,Allah ım yalnız sana kul oluruz ve yalnız senden yardım dılerız,bıze dogru yolunu goster,mutluluk verdıgın kımserın yolunu,gazaba ugramamıs ve sapıtmamısların yolunu goster.FATIHA suresı
  • Binbaşı
    1158 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: murat1981pls

hudapar evet dıyor kdp yi bılmıyorm ama onları hudaparı pkk ıle bır tutmak olmaz.dıgerlerı nı atmıssınız resmen@

link atıyoruz gir bak adamlar bugün basının önünde açıklama yaptı . Atmışmışım sen gelip burda atıp tutuyorsun . Mecliste Altan tanın konuşmasını da attım evet dedikleri aşikar hala ne bi yerlerini yırtıyorsun . Doğruya bi kere de doğru deyin arkadaş !

ya sız altan tanı atıyrsunz baskalarıda pkk nın sozde lıderlerının hayr vıdeolarını atyr.ama hudapar evet dıyecegını soyledı.yenıcagmıs bılmem neymıs bılmm ben
    |
    |
    Bigmagician kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1158 Mesaj
    quote:

ya sız altan tanı atıyrsunz baskalarıda pkk nın sozde lıderlerının hayr vıdeolarını atyr.ama hudapar evet dıyecegını soyledı.yenıcagmıs bılmem neymıs bılmm ben

elinin altında internet var ben tek yerden okumuyorum ki . Orayı uygun buldum oranın linkini attım google yaz yuzlerce sayfa çıkıyor bu konu hakkında . Kimmis sözde pkk yüneticisi ? yarın birgün ölecek piyonların videosunu savunmayın burda . İmralı da paşa paşa yatan öcalanın siyasi ayagından bahsediyoruz . Objektif bakmıyorsunuz kusura bakmayın da görmüyorsunuz arkadaş !

altan da yarın bır gun olebılır oda pıyon.kendısını baglar,ben de tek yerden okumuyrm,fetoculer pkk hayr dıyen yazılar ne olmus.belkıde sız sız gormuyorsunzdur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat1981pls -- 13 Mart 2017; 0:30:34 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    560 Mesaj

Adamlarin ulkesine giremiyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    gozbilginli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

altan da yarın bır gun olebılır oda pıyon.kendısını baglar,ben de tek yerden okumuyrm,fetoculer pkk hayr dıyen yazılar ne olmus.belkıde sız sız gormuyorsunzdur

Siyasi ayak niye ölsün? Dağda 1000 lerce terörist var. Biri ölüyor başka biri yerine geçiyor? Adam kendine niye öyle bişey yapsın? Mantıklı konuşmuyorsunuz! Siyasi ayak her zaman öndedir. Bizim askerimizde öyle şuan o duruma getirdiler hiç kimse şehitleri takmıyor insanlara alıştırdilar artık, AKP de şuan tek şey evet oyu. Tek konuştukları şey bu. Yok dolarmis yok ekonomiymis yok mülteci olayiymis. Şimdi de yurt dışı polemiğine girdiler evet oyu için. Hayır sen dış ülkeye laf ediyorsun kendi ülkende demokrasi yok ki. Muhalife sergilediği davranışlar vs almanya ya bu kadar laf ediyorsun kapat o zamana incirlik üssünü uçurtması lar uçaklarını, daha dün almanyaya laf ediyon bugün ygs öğrencilerine alman malı silgi alman malı kalemtiras veriyon? Senin silgin de mi yok kalemtirasin da mı yok?

Acaba bu kafada misiniz merak ediyorum

Esenyurt Belediye Başkanı: '1923'te Darbe Yapıp, Cumhuriyet'i Kurdular' https://oned.io/h/761059

• Yüzbaşı
    389 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: XnoX

#Hayir sizlari almiyoruz

Çokta önemliydi sanki almanız.

Hiç partiyi desteklemiyorum, hatta tüm partiler çıkıp hepimiz Evette birleştik deseler bile, gidip yine Hayıra basarım. RTE ya da AKP'den biri değilde, CHP'den ya da MHP' den birinin başkan olacağını bilsem yine gider Hayıra basarım. Kendi çıkarlarından başka bir şey düşünmeyen insanların sözünümü dinleyeceğim sanki. Bana ne faydası var evete basmamın. Alım gücüm mü yükselicek, Suriyeliler mi postalanacak, pkklı ve işidli şerefsizlerin sonumu gelecek.

• Binbaşı
    1628 Mesaj

ben 36 yasındayım bır kere oy attım oda beledıye secımınde bırı bnden soz aldı bnde soz verdım dıye attım, bunu yazdım daha oncede..ben konumumu chp ye gore alıyorm.15 tmmza gore alıyorum.chp ne derse tersıdır benım ıcın.şehitleri takmamzlık yok suan operasynlar son surat devam edıyor devletın destegı en ılerı sevıyede.onlarda kendı propagandasını yapıyor dıgerlerıde yapıyor.su bır gercekkı ulkemızın bır an once savunma sanayınden baslayarak uretıme gecmesı elzemdır.eseyurt beledıyesı bılmem ne hayır dıyenlerın de yuzlerde garıp garıp soylemlerı vıdeoları var bunlar hepsınde var gırla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat1981pls -- 13 Mart 2017; 1:0:36 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1103 Mesaj
    Ak partili arkadaşlara soru?

1. Esad 3 aya kadar gidiyor ve Şamda cuma namazı kılıyorduk?

2. En geç ekim 2016 avrupa vizesiz dolaşım?

Bunlar T.C hükümetinin resmi beyanatları, başka sorum yok!
    |
    |

Chpnin vaadiydi bu uretim meselesi. Simdi uretmeye de mi karsisiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    murat1981pls kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

özür dilerim şöyle düzelteyim;marufa uygun şeyler hariç.eğer chp nin ulkeme faydalı olacagını ınanırsam oyumu verırım.aynı sekılde mhp ye de verırım akp yede.ama suan chp ıle aynı safta bulanmam ımaknsız.kı uretıme faydalı bır sey yaptıgına sahıt olmadım.tek yaptıkları sey ıyıyede kotuyede ıstemezuk:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat1981pls -- 13 Mart 2017; 1:25:37 >
    |
    |
    Aswattha kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Reklamlar
SEO
haberler
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.