Şimdi Ara

Cumhurbaşkanın 23 nisan konuşmasında Atatürk ten hiç bahsetmemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.ensonhaber.com/cumhurbaskani-koltuguna-yigit-turk-oturdu-2017-04-23.html

Videoda gördüğünüz üzere cumhurbaşkanı küçük bir çoçuğa konuşma yaptırıyor buraya kadar sıkıntı yok ama çocuk konuşurken bir kere bile Atatürk kelimesi geçmiyor.

Resmen Atatürkü unutturmaya çalışıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepImpact. -- 23 Nisan 2017; 15:29:17 >

• Yavaş yavaş bize unutturmaya çalışıyorlar çocuklar ise habersiz yetişiyor. Basaramayacaklar :) bize unutturamazlar biz ise kendi cocuklarimiza anlaticaz öğreticez bu kadar basit.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çocuğa bile konuşma hakkı vermemişler. Vermişler önüne bir kağıt, oku lan demişler. Malum geçen defa bir kaza yaşadılar ve çocuk demokrasi ve atatürk ten dem vurmuş, bunun öneminden bahsetmişti.

Bu kez eşeği sağlam bağlamışlar. Acaba hangi vekilin ya da akplinin çocuğu? Rte Turkiyesine hoş geldiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1 -- 23 Nisan 2017; 16:16:56 >

• çocuklardan bile korkuyorlar.
  • Hiç bir sağ düzen şuana kadar ayakta kalmadı ve kalmaz. Merak etmeyin bu halk ekonomiden dem vurunca , sol tarafa yanaşıyor. Bunların düzenini alt üst edecekler biziz , umarım %51 içinde eğitimli ama kör cahil olmayan insanlarda vardır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 14 yıl oldu, çocuklar 14 yaşında oldu.
    Geçenlerde babasının elini tutan 5-6 yaşlarında bi çocuk geçti önümden, yaşa mustafa kemal paşa yaşa diyordu.

O zaman anladım ki asla unutturamazlar.
    Derslerden kaldırsalar biz ders veririz, anlatırız.

KENDİLERİ UNUTULACAK, MEZARLARINDA ÇİÇEKLER BİLE AÇMAYACAK AMA İZMİRİN DAĞLARINDA HEP AÇACAK.
  • Cumhurbaşkanı konuşurken makamın duvarında duran dev Atatürk resmi yetiyor daha ne olacak, sen asıl bu günkü Ata Erdoğanı dinle anla ne cevherler var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu solcuların Atatürkü yok ediyorlar paranoyası kronik hastalık olmuş. Bu ülkede Atatürke dair ne varsa hep sağcılar tarafından yapılmıştır. Solcuların yaptığı sadece sözde yolundayız anlamında "Atam izindeyiz" deyip özde izin yapmaya tatil yapmaya devam ediyorlar. Ne zaman izni bırakıp işe başlayacaklar çok merak ediyorum.

Bu solcularda eskiden bi hastalık vardı. Her cümlelerinin içinde Atatürk ve Laiklik kelimesi geçerdi. Abartmıyorum, bakın eski konuşmalarına bu böyle. Baktılar ki bunda ekmek yok son 7 8 yıldır ağızlarından bi tane laiklik kelimesi duymaz olduk.

Kanarya derneği konuşmasında bile Atatürk kanarya hakkında şöyle demişti ve Laiklik kanaryalar için şudur budur laflarını söylerlerdi. Teknik her olguyu, her işi ideolojij saplantıları ile sabote ederlerdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asau

Bu solcuların Atatürkü yok ediyorlar paranoyası kronik hastalık olmuş. Bu ülkede Atatürke dair ne varsa hep sağcılar tarafından yapılmıştır. Solcuların yaptığı sadece sözde yolundayız anlamında "Atam izindeyiz" deyip özde izin yapmaya tatil yapmaya devam ediyorlar. Ne zaman izni bırakıp işe başlayacaklar çok merak ediyorum.

Bu solcularda eskiden bi hastalık vardı. Her cümlelerinin içinde Atatürk ve Laiklik kelimesi geçerdi. Abartmıyorum, bakın eski konuşmalarına bu böyle. Baktılar ki bunda ekmek yok son 7 8 yıldır ağızlarından bi tane laiklik kelimesi duymaz olduk.

Kanarya derneği konuşmasında bile Atatürk kanarya hakkında şöyle demişti ve Laiklik kanaryalar için şudur budur laflarını söylerlerdi. Teknik her olguyu, her işi ideolojij saplantıları ile sabote ederlerdi.

Peki siz acaba ne zaman Allahın adını kulllanip calip cirpmayi birakacaksiniz? Bakara makara deyip, saf müslümanları aldatmayi bırakacaksınız? Kuranı elinizde sallayıp, kurana muhalefet etmeyi bırakacaksınız? Gerçekten ne zaman dosdoğru müslümanlar olacaksınız?

Yanlış anlaşılmasın; Ataturku kullanıp şarlatanlik yapanları da kınıyorum. Sözüm bu zihniyetteki herkese.

• Ee seçimler geçti ne de olsa. Gazi Mustafa Kemal diyordu sçeimler varken, şu an bunu bile demiyor.
  • Malum kazadan sonra, getirmişlerdir bir akit çocuğu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.