Şimdi Ara

Cumhurbaşkanı:Her ne kadar İzmir bize oy vermiyorsa da biz suyu buraya getireceğiz dedik ve getirdik (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İzmirde harbiden hiç belediye icraatı yok bi tane bank koymazlar denizin kenarına

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mağarada yaşıyorsun taşralı, çık torbalıdan, az sahile gel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • büyüksün başkanım

• İzmir li olmayan bilmez zamanında su olmuş olsaydı 'susus dede ' yaşıyor olacaktı. işte bunlar hep bay kemalin suçu!!1111

• quote:

Orijinalden alıntı: godzilla34

Bizde inandık bunlar AKP den olmayanlara bırak su vermeyi ellerinden gelse gaz odalarında boğup öldürür
    İroni yaptın herhalde,Forumda ak partilileri nasıl linç edip yerden yere vurdugunuzu görüyoruz, birde iktidar olsanız vay haline o insanların,cadi avina başlarsiniz Allah ülkeyi chp nin iktidarindan korusun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • "ekonominin sorumlusu benim ben sadece ben."

bu söz tanıdık geldi mi?

• Adorer kullanıcısına yanıt

Cadı avı filan olmaz, ama rüyalarında göremeyecekleri konumlara liyakat ile gelmeyenler gidecektir tabi. Adam uçağı havada görmüş, bakıyorsun havacılık şirketinin yönetim kurulunda, neyi yönetecek haberi bile yok. Adam laborant, doktorların amiri vs vs. İnsanları ülkeden soğutan, 12-13 yaşındaki çocuğa Alman vatandaşlığına geçebilirim dedirten ıygulamalar kalkacaktır tabi

Öyle 3-5 maaş, arpalık vs bitecektir. Düne kadar penthouseda köşe,yazarlığı yapıp, bugün yandaş medyada türban savunan tip tabiki mevcut düzenin devamını isteyecektir, çünkü havuzun suyu kesilecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.