Şimdi Ara

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ecevit Döneminde O Daktilolar Neden Atıldı Acaba? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
2.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önemli olan günümüzde hiç kimsenin "daktilo" atmaya g*tü yememesi. Neden acaba? Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ecevit Döneminde O Daktilolar Neden Atıldı Acaba? 

• Eskiden daktilo! atacak kadar yaklaşılabiliyordu, şimdi 5000 kişilik koruma ekibinden 5km yakınına gelinemiyor.

• Daktilo?

Herşeyi boşver o dönem üçlü koalisyondu. Mesela bir sürü bakanlığı yöneten mhpnin adı neden geçmiyor? O zamanlarda bahçeli vardı. Çekildi hükümetten erken seçim oldu.

Anapta bir sürü bakanlığı kontrol ediyordu. Öyle tek parti iktidarı yoktu algı yapmaya çalışıyor ama yemezler.

• İnsanlar sana şikayetini bile iletemiyor anlatamıyor.

Direk anasına küfür edilip geleceği karartılıyor.

Akp tayfasının Ecevit'i ağzına almaması lazım. Kötü bir siyaset izledi diyebilirsiniz, ideoloji bana uygun dersin ama dürüst bir adamdır en azından çalıp çırpıp yedi sülalesini zengin etmemiştir.

O çok eleştirdiğiniz yağ kuyrukları falan Kıbrıs harekatı yüzünden oldu, kıbrıs'ı da kaşındıran olay haşhaş olayıdır.

Öyle sizin reisiniz gibi ajan brunson deyip sonra abd'den emir gelince rahip brunson demedi.

• daktilo ile satış fişini kendimiz yazsak, vergi iadesinde kullanabilir miyiz? bir nevi "ev yapımı tadında" ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 8 Nisan 2021; 0:29:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim merak ettiğimce ecevitr atılan o daktilo erdoğana neden atılmıyor? Bence herkesin sorması gereken soru asıl bu. Nirde o eski daktilolar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPAWN-TheUndead -- 7 Nisan 2021; 23:51:14 >
  • Konu başlığını görünce RTE geçmiş hükümeti israf üzerinden hedef alıyor filan zannettim. Konuya girince insan dumura uğruyor.

O fareler, o klavyeler niçin atıldı?Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ecevit Döneminde O Daktilolar Neden Atıldı Acaba?  Hele o joystick'ler... Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ecevit Döneminde O Daktilolar Neden Atıldı Acaba? 

• Doğru. Zama zam diyemeyen (güncelleme), faize faiz diyemeyip politika faizi diye kıvıran, eski bir yapımda "Dolar kuru" repliğini bile makaslatacak kadar aciz hükümetten daha azını beklemezdim. Sansür promtere de yansıdı desenize Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ecevit Döneminde O Daktilolar Neden Atıldı Acaba? 

@NumberOfPi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 8 Nisan 2021; 13:54:58 >
  • Şahlanan Türkiye hasreti ile hoca efendilerine kavuşabilmek için.

• ağla ağla...daktiloymuş hey güzel Allahım..aslında bunların yeri küçük ortakla birlikte huzur evi..

• Hadi diyelim daktilo. Şimdi olsa o daktiloyu atana monte edersiniz. İç işleri bakanı, savcılar, valiler göreve davete icabet eder. O adam ve sülalesi aynı gün silivride 1+0 dairelerine kavuşurlar. NOKTA

• BOLDVIPER kullanıcısına yanıt

Aga efe aydaldan duydun galiba. Commodore64

• Kral o yazar kasasıdır daktilo olsa duramazsın

• quote:

Orijinalden alıntı: BOLDVIPER

Yok comodor 64 tü o, oyunları halk begenmeyince isyan ettiler

Daha çok Amiga 500+ a benziyordu =)

• Ben torna attılar diye hatırlıyorum yoksa freze miydi?

• quote:

Orijinalden alıntı: NumberOfPi

Ekonomiye dikkat çekmeyelim diye diyemiyor sanırım, sorun o değilse sıkıntı cidden büyük.

Ekonomiye dikkat çekilmesin diye zaten neler yapılıyor neler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekonomi benim uzmanlık alanım...

Yazarkasa değil o daktilo

• Yazik... Daha daktilo ile yazar kasayi bile ayirt etemkten aciz birine ulkeyi teslim edersen olacagi bu. Mustehak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hulkibey -- 9 Nisan 2021; 23:38:13 >
  • peki buna ne diyor acaba hükümet?? adam kendini yaktı yaktı. !!!! kasa falan atmadı..canından vazgeçmiş insan artık..

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ecevit Döneminde O Daktilolar Neden Atıldı Acaba?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.