Şimdi Ara

Cumhurbaşkanı açıkladı: Sosyal medyaya düzenleme geliyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.263
Cevap
2
Favori
57.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
415 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-39A3D5E9A

yapma ya yakın olan server'ları denedinizmi?

başka vpn'leri düşünücez ozaman

Alıntıları Göster
    Bu sorun çok uzun zamandır var hele mobil şebeke de hiç bağlanmıyor. Bu yüzden aylık 3 dolara kendi vpn sunucumu kurdum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sosyal medyada elimizden giderse bu ülkede kimse sesini çıkaramaz hala gelir...

• diğer konuya a haber ve atv nin web siteleri kalsın yeter demiştim ama şu an vazgeçtim. ev kullanıcılarına internet tamamen yasaklanmalı. fetö sürekli beyin yıkıyor sosyal medya üzerinden. iş yerlerinde ise sadece iş için kullanılabilsin. sosyal medya vb yerlere girilmesin.

bakın o zaman ülke nasıl çağ atlıyor.

• Ceqa kullanıcısına yanıt

Dislike için burda konu açıldı.Burası özgürülke aç kardeşim bas dislikenı ama onurlu olmaya davet ediyorum sizin ve sizin gibileri.

Partizanlıktan kendinizi kurtardığınızda bu ülkenin ile gittiği göreceksiniz.Ülke adam akallı ilerlediği zamanın tek partili zaman olduğu görmüşsünüzdür.Atatürk zamanında Türkiye çok partili hayata uygun değil derken hala haklı olması bir arpa boyu gidemediğimiz göstergesidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: revilationer

TC ile kayıt olalım trollerden kurtulalım

Böyle birşey mümkün değil, örnek veriyorum Twitter Amerikan şirketi. Hadi ola ki ikna ettin Türkiye'nin TC kimlik veritabanı ile üyelik açtırmasını sağladın. Bu adamlar tüm dünyada benzer sistem mi uygulayacak? Uygulamayacağı için Türkiyedeki adam da gider

VPN'le TC kimlik vermeden başka ülke üstünden açar hesabını bu kadar basit.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-39A3D5E9A

yapma ya yakın olan server'ları denedinizmi?

başka vpn'leri düşünücez ozaman

Alıntıları Göster
    Bu sorun çok uzun zamandır var hele mobil şebeke de hiç bağlanmıyor. Bu yüzden aylık 3 dolara kendi vpn sunucumu kurdum kafam rahat

• Yorum yapanlar mı haber içeriğini okumuyor yoksa ben mi okuma özürlüyüm anlayamadığım durum.

Sosyal medya kurumlarının yurtiçinde temsilcilik açıp mali olarak kayıt altına alınması gerektiğinden bahsetmemiş mi?

Konuya dislike veya vpn'lik bir engel olarak bakmanızı sağlayan şey nedir? Farkında değil misiniz? "Kuşa bak!"ıyorsunuz...

• Kesinlikle yapılması gerekiyor sonuna kadar arkandayız

• Her yeni gune uyanip yeni zamlar, duzenlemeler,yasaklar gormek..

• 7000 küsür troll medya hesapları kapanınca farklı bir girişimde bulunuyorlar artık  

• xfeyyaz kullanıcısına yanıt
    Neyin arkasindasin?

• Konu biraz yanlış anlaşılmış. Beyler para yok, cumhurbaşkanımız yeni vergi kapısı yaratmaya çalışıyor olay bu.

• Yazık la bu ülkeye

• Yapılmak istense herşey mümkün, tabi bunu yapmak isteyeceklerini ben de düşünmüyorum.
    Örnek vermek gerekirse TR içerisinde sosyal medyaya erişim sağlamak isteyenleri önce Edevlete yönlendirir sonra sosyal medyaya yönlendirebilirsin
    Otel, Hastane WİFİlerine ilk bağlandığındaki mantık, önce giriş yapar sonra yoluna devam edebilirsin

• Gidişinizi hızlandırıyorsunuz başka bir şey yaptığınız yok.

• Gelişen teknoloji ve gerileyen nesiller.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.