Şimdi Ara

Çukurova Üniversitesi Topluluğu[Ana Konu] (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.975
Cevap
31
Favori
83.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sanmam çok bir değişiklik olacak. Bekleyip görelim :) benim için iyi oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İİBF toplanalim bir ara ?

• LordJesus kullanıcısına yanıt
    Tüm okul öğrencileri olarak toplanmayı beceremedik yıllardır :) Fakülte olarak neredeyse sıfır ihtimal veriyorum Ne yazık ki toplanma ve tanışma konusunda bir sorun var çözemediğimiz.
  • Bu hafta okula gitmesem bişey olur mu

• quote:

Orijinalden alıntı: kdrsrsln

Tüm okul öğrencileri olarak toplanmayı beceremedik yıllardır :) Fakülte olarak neredeyse sıfır ihtimal veriyorum Ne yazık ki toplanma ve tanışma konusunda bir sorun var çözemediğimiz.

Çözüm su watsapptan grup acacagiz forum çukurova tarzi sadece buradaki üyeler gör bak hepsi tipis tipis nasil geliyor :) burada tam organize olamiyoruz cunku

• quote:

Orijinalden alıntı: selosdinc

Bu hafta okula gitmesem bişey olur mu

Yoklama alınmıyor. Ama gelmeni öneririm alışman için

• ilk günden yoklama alındı bizim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • batuhanry kullanıcısına yanıt
    Hocam 2013 girişli arkadaşlarla görüştüm bu yıl değişmiş 40 AKTS olmuş bu yıl 2013 ve sonrası girişliler

Arkadaşlar hazırlık kitabı almak isteyen arkadaşlar bana pm ile ulaşabilir bi arkadaşım katılıma göre getirtecek yardımcı olabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LizOzOM -- 24 Eylül 2014; 23:11:55 >
  • Sümer yurdunda kalan var mı? Bu önden depozito olayı nasıl oluyor, ne kadar veriliyor? Yemek fiyatları fahiş midir? Kaç kişi kalınıyor odalarda? Ben Tarsusta yaşıyorum 2-3 gün Adanada bir akrabanın yanında kalıp 1-2 gün git gel yapıyorum sizce yurda para vermek mantıklı mı? Çünkü hem fazla masraflı olmuyor hem de oldukça rahatım. Bir de numarasını bilen var mı bu yurdun?
  • Ya beyler malum dün olay çıktı bugün okul yok diyorlar doğru mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lithium

Ya beyler malum dün olay çıktı bugün okul yok diyorlar doğru mu?

Var ben okuldayim herkes de burda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

quote:

Orijinalden alıntı: Lithium

Ya beyler malum dün olay çıktı bugün okul yok diyorlar doğru mu?

Var ben okuldayim herkes de burda

Yadyo'da yokmuş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lithium kullanıcısına yanıt
    Kaynak nedir?

Yoksa gitmeyelim boşuna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet__01

Kaynak nedir?

Yoksa gitmeyelim boşuna.

bir arkadaş. Bugün bizden kimse gitmedi mesela hazırlık okuyoruz dün malum yadyo da olay çıktığı için sadece yadyo da tatil galiba. Arkadaşlar okula gitmiş tatil demişler.

O değil de bir şey soracam ben şimdi Açıköğretim'e kayıt yaptıracağım. Öğrenci belgesi istiyorlar bize kayıt olurken bir öğrenci kayıt belgesi verdiler. İşte öğrenci işleri daire başkanlığı tarafından kaydınız yapılmıştır filan yazıyor. Bölümüm,numaram,fakültem kayıt tarihi,fotoğrafım hepsi var o geçerli olur mu? Geçerli değilse öğrenim belgesi almak için okula gideceğim. Öğrenci işlerinden mi alınıyor? Hemen veriyorlar mı?

• Lithium kullanıcısına yanıt
    Dün ki çıkan olay yadyo'da çıkmadı ki. R'lerin oradan gelen her olaydaki aynı gruptu olay çıkartan ve eğitim fakültesinin oradan geldiler. İşbankası kavşağından daha da ilerlemek istedikleri için müdahale oldu. Onlardan doğal olarak yadyonun o tarafa kaçtılar.

E-devlet'e gir. YÖK'ten öğrenci belgeni sorgula. Sorunsuz gözüküyorsa oradan indir onu götür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kdrsrsln -- 15 Ekim 2014; 11:04:53 >
  • Yadyo'yu saat 10'da aradım ders olmadığını olaylar dolayısıyla tatil edildiğini söylediler 1. öğretim ve 2. öğretim dahil ders yokmuş.
  • kdrsrsln kullanıcısına yanıt
    Yadyoyu işgal etmişler, masa sandalyelerle kapıları kapatmışlar
  • Gösteri dediğin illa yapılacaksa Şehirdeki meydanda yapılır ya da çok üşendiysen R lerde insanların ders yaptığı yerde değil Rektörlüğün önünde yapılır , Polis ya da güvenlik herneyse zaten önceden önlemini alır ve bu tarz embesillikler yaşanmaz .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Sümer yurdunda kalan var mı? Bu önden depozito olayı nasıl oluyor, ne kadar veriliyor? Yemek fiyatları fahiş midir? Kaç kişi kalınıyor odalarda? Ben Tarsusta yaşıyorum 2-3 gün Adanada bir akrabanın yanında kalıp 1-2 gün git gel yapıyorum sizce yurda para vermek mantıklı mı? Çünkü hem fazla masraflı olmuyor hem de oldukça rahatım. Bir de numarasını bilen var mı bu yurdun?

Git gel yapmak zor ya da masraflı olmuyorsa böyle devam edin , haybeye rezil olmaya gerek yok .
  • fenerliso kullanıcısına yanıt
    Dün mü bugün mü?
  • 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.