Şimdi Ara

Cube U30GT2 Destek,paylaşım,inceleme [Ana Konu] (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.223
Cevap
22
Favori
168.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gkhnkndy

Arkadaşlar bu tablet nasıl açılıyor.? Kapandı mı açılmak bilmiyor. Yöntemi var mı

açma tuşuna basılı tutuyon açılıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: jrbatu

quote:

Arkadaşlar bu tablet nasıl açılıyor.? Kapandı mı açılmak bilmiyor. Yöntemi var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: tonisıtark

quote:

Orijinalden alıntı: frfr

quote:

Orijinalden alıntı: tonisıtark

quote:

Orijinalden alıntı: bcansu

quote:

Orijinalden alıntı: nefsim

http://www.arctablet.com/blog/forum/cube-u30gt2/cube-u30gt2-android-4-2-2-custom-root-firmware-version-2-01-20130526/

Bu siteyi takip eden yok galiba ? 4.2.2 versiyonu çinli apklerden arındırılmış ve tüm diller olarak mevcut. Şuan kullanıyorum herhangi bir problem yoktur.
    Ayrıca 51cube.com.tr de bir kaç güne yayınlanacağı yazıyor, oradaki romuda kurmamızda heralde bir sakınca olmaz :)
    Çinden gelmiş olması birşeyi değiştirmez onlar sadece yükümlülüğü atmak için yazmışladır diye tahmin ediyorum.

Pil tuketiminiz nasıl ben 3 4 saatin uzerını goremiyorum.

Aynen bende öyle... ve ben daha pilin %100 dolduğuna şahit değilim aldığım günden beri. %99'da kalıyor. Bi ara 2-3 saat beklettim dolduktan sonra yine %99...

Yeni rom çıksın deniyeceğim bende.

Pil sorunu yasayan arkadaslar pil kalibrasyonu yapsinlar. Benim pil 6-8 saat civarina cikabiliyor.

Nasıl yapacağız o dediğinizi?

Tabletin şarjı bitince full şarj edin sonra pil bitene kadar kullanın ama hemen bitirmeye çalışmayın yavaş yavaş bitsin. Bitince tekrar yüzde yüz olana kadar doldurun. Sonra tekrar bitirin şarjı. Ve artık istediğiniz kadar şarj edip kullanabilirsiniz..

• quote:

Orijinalden alıntı: jrbatu

quote:

dostum onu ben de biliyorum da işte açma tuşuna basınca açılmıyor meret... keyfi tutarsa başlıyor
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alper74 -- 8 Haziran 2013; 6:15:11 >
  • Arkadaslar ,modemle aramda bir oda varken ttnet speed test yaptim bir kac kere tablet (u30gt2) ve android telefonum sony xperia neoV ile sonuclar gosterdi ki wifi sorunu yazilimsal degil donanimsal, bizim tabletin wifi modulu çöp resimleri incelerseniz anlayacaksınız:

hepimize geçmiş olsun bu saatten sonra iade felan olmazda tamir edebilirler mi bilmiyorum

• Almayı düşünüyorum. Olumsuz yönleri genel hatlarıyla nelerdir?
  • Wifi ve kamera rezalet geri kalan iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper74

Arkadaslar ,modemle aramda bir oda varken ttnet speed test yaptim bir kac kere tablet (u30gt2) ve android telefonum sony xperia neoV ile sonuclar gosterdi ki wifi sorunu yazilimsal degil donanimsal, bizim tabletin wifi modulu çöp resimleri incelerseniz anlayacaksınız:

hepimize geçmiş olsun bu saatten sonra iade felan olmazda tamir edebilirler mi bilmiyorum

Modem alt katta. Arada birsuru duvar var. İnt. paketi 8mbite kadar. Bende sorun yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bunu paylastiginiz iyi oldu modem markanizi yazar misiniz acaba garantiye vericem aleti sizin kini gorunce bnde ttnetin modemi var huawei .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alper74 -- 8 Haziran 2013; 12:03:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arada kac duvar var acaba bnde ust kattan denedim modem hemn alt kattaki odada 5mb oluo download ancak bur oda otede yani tek dis cekerkn ve arada en az 2 duvar varken ilk mesajda ki hizlar oluyor .duvar sayis. Kac acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alper74 -- 8 Haziran 2013; 12:09:59 >
  • benim ekran pir pir etmeye basladi. yani cok hafif ekran parlakligi azalip artiyor.

• Vazgeçtim artık bu sevdadan. Neden mi? İzleyin de görün. Alın size Wi-Fi testi....
    51cube.com.tr senden cevap beklemiyorum artık.
    Hepinize kolay gelsin...

http://www.youtube.com/watch?v=epDfylMlAkw
  • bu wifi meselei çok can sıkıcı gerçekten hatta tüketici mahkemesine başvurup bilirkişiden ayıplı mal satıldığını belgeleyen sonuç rahatlıkla alınır bu wifi ile bir çok kişi başvurursak dha kesin sonuç alabiliriz cubeturkıye foruma girmiyor görüyoruz oradan sonuç çıkmaz demedi demeyin inşallah yanılırım malının arkasında durur ama şimdiye kadar wifi ile ilgili bukadar kişinin sorusuna verilen cevaplara bakınca hiç sanmıyorum inşallah utanırım inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: rammo

bu wifi meselei çok can sıkıcı gerçekten hatta tüketici mahkemesine başvurup bilirkişiden ayıplı mal satıldığını belgeleyen sonuç rahatlıkla alınır bu wifi ile bir çok kişi başvurursak dha kesin sonuç alabiliriz cubeturkıye foruma girmiyor görüyoruz oradan sonuç çıkmaz demedi demeyin inşallah yanılırım malının arkasında durur ama şimdiye kadar wifi ile ilgili bukadar kişinin sorusuna verilen cevaplara bakınca hiç sanmıyorum inşallah utanırım inşallah.

ben de modem den prb var dı ttnt dış anteni olmayan modem kendi başına prb zaten huawei bende TP-LİNK TL-WA830RE 300MBPS EXTENDER ACCESS POİNT aldım modemden kablo dahi çekmedim ve range extender modunda resimdeki hızı kullanıyorum evde 4 tane cihazım var
    benimde modem alt katta

• ayrıca görüntü tabletten çekilmiştir dikkat ederseniz 2-3 daha var yüklemedim evet 1500 tl lik cihazlar kadar iyi değil ona katılıyorum 599 tl göre kulanıyoruz dahisi olsa yok da demezdim
    cihazımın linki
    http://www.tp-link.com/en/products/details/?model=TL-WA830RE
  • Hocam cok guzel ancak ek maliyet demk bu 70 tl kadar tek istedigimiz kucucuk anteni olan telefonun cektigi yerde ayni sekilde baglanmasi hiz ve sinyal olarak. Ve tamiri kanimca mumkun sizin acesspoint gerckten guxl ama iste maliyet meselesi

• quote:

Orijinalden alıntı: alper74

Hocam cok guzel ancak ek maliyet demk bu 70 tl kadar tek istedigimiz kucucuk anteni olan telefonun cektigi yerde ayni sekilde baglanmasi hiz ve sinyal olarak. Ve tamiri kanimca mumkun sizin acesspoint gerckten guxl ama iste maliyet meselesi

evet haklısınız 2. mesajımda da yazdım daha iyi olsa kötü olmaz diye
  • edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gacvokem -- 12 Haziran 2013; 10:01:08 >
  • http://www.youtube.com/watch?v=bAkmuPBqb1E

wifi test izleyin lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alper74 -- 8 Haziran 2013; 22:40:31 >
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.