Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Cube U30GT2 Destek,paylaşım,inceleme [Ana Konu]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
3.225
Cevap
23
Favori
162.598
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Tabletler >> Diğer Markalar >> Cube U30GT2 Destek,paylaşım,inceleme [Ana Konu]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      121 Mesaj
      05 Haziran 2013 20:07:00
      quote:

Orijinalden alıntı: frfr

quote:

Orijinalden alıntı: tonisıtark

quote:

Orijinalden alıntı: bcansu

quote:

Orijinalden alıntı: nefsim

http://www.arctablet.com/blog/forum/cube-u30gt2/cube-u30gt2-android-4-2-2-custom-root-firmware-version-2-01-20130526/

Bu siteyi takip eden yok galiba ? 4.2.2 versiyonu çinli apklerden arındırılmış ve tüm diller olarak mevcut. Şuan kullanıyorum herhangi bir problem yoktur.
      Ayrıca 51cube.com.tr de bir kaç güne yayınlanacağı yazıyor, oradaki romuda kurmamızda heralde bir sakınca olmaz :)
      Çinden gelmiş olması birşeyi değiştirmez onlar sadece yükümlülüğü atmak için yazmışladır diye tahmin ediyorum.

Pil tuketiminiz nasıl ben 3 4 saatin uzerını goremiyorum.

Aynen bende öyle... ve ben daha pilin %100 dolduğuna şahit değilim aldığım günden beri. %99'da kalıyor. Bi ara 2-3 saat beklettim dolduktan sonra yine %99...

Yeni rom çıksın deniyeceğim bende.

Pil sorunu yasayan arkadaslar pil kalibrasyonu yapsinlar. Benim pil 6-8 saat civarina cikabiliyor.

Nasıl yapacağız o dediğinizi?

• Onbaşı
      16 Mesaj
      05 Haziran 2013 22:30:21
      quote:

Orijinalden alıntı: hbsc

quote:

Orijinalden alıntı: maxinates

tabletin herşeyinden memnunum. Sadece internette kasıyor.

Ben sadece chromdan memnun değilim üstte de belirtmiştim; aşağı yukarı kaydırma yaparken zoom yapıyor. Kendi tarayıcısında olmuyor.

şu ana kadar kullandığım tarayıcılardan en iyisi firefox. hem çok kullanışlı hem de diğerlerinden daha iyi performns veriyor gibi. kişisel görüşümdür tabi. kaydırırken zoom yapma sorunu yaşamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çavuş
      60 Mesaj
      05 Haziran 2013 23:31:49
      ben 4.2.2 yükledim. wifi sorunu öncesinde de yoktu. şimdi de yok. Çekim gücü de o kadar kötü değil.

• Çavuş
      60 Mesaj
      05 Haziran 2013 23:32:59
      quote:

Orijinalden alıntı: aykutbjk

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: maxinates

tabletin herşeyinden memnunum. Sadece internette kasıyor.

Ben sadece chromdan memnun değilim üstte de belirtmiştim; aşağı yukarı kaydırma yaparken zoom yapıyor. Kendi tarayıcısında olmuyor.

şu ana kadar kullandığım tarayıcılardan en iyisi firefox. hem çok kullanışlı hem de diğerlerinden daha iyi performns veriyor gibi. kişisel görüşümdür tabi. kaydırırken zoom yapma sorunu yaşamıyorum.

dolphin i denemiştim. Bir de firefox u deneyeyim.
      |
      |

• Yüzbaşı
      366 Mesaj
      06 Haziran 2013 05:26:23
      quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erol.star

Flaşı var karanlıkta bir resim çekeyim dedim çekmez olaydım bu kadarmı kötü olur bende 5mp denilince birşey sandım. Ayrıca tabletin etrafını saran metal parça benim tablette dışarı doğru çıkıntı yaptı sadece bir bölgesinde. Düşme falanda olmadı çünkü en ufak bir çizik yok nasıl oldu anlamadım. Tablet genel olarak iyi ama bir dahakine ipad den başka almam

Benim telefonum da çin malı ve 5mp ama u30gt2 kamerası yanında profesyonel makine gibi kalıyor.

Seninki de hepten çöpmüş kusura bakmada bu profesyonel kalıyorsa note2 s3-s4 ne görürsün merak ettim...

• Binbaşı
      1773 Mesaj
      06 Haziran 2013 09:01:03
      quote:

quote:

quote:

Flaşı var karanlıkta bir resim çekeyim dedim çekmez olaydım bu kadarmı kötü olur bende 5mp denilince birşey sandım. Ayrıca tabletin etrafını saran metal parça benim tablette dışarı doğru çıkıntı yaptı sadece bir bölgesinde. Düşme falanda olmadı çünkü en ufak bir çizik yok nasıl oldu anlamadım. Tablet genel olarak iyi ama bir dahakine ipad den başka almam

Benim telefonum da çin malı ve 5mp ama u30gt2 kamerası yanında profesyonel makine gibi kalıyor.

Seninki de hepten çöpmüş kusura bakmada bu profesyonel kalıyorsa note2 s3-s4 ne görürsün merak ettim...

ideos x5 i övdüğüm falan yok, u30gt2 çamur gibi fotoğraf çekiyor demek istedim, samsung kalitede son nokta gibi yazmışsın.
      |
      |

• Er
      14 Mesaj
      06 Haziran 2013 14:26:20
      Cube TR sitesinde 4.2.2 yazılımı çıkacak denildi 1 haftadır bekliyoruz çıkmadı.
      Tabletin kamerası gördüğüm en kötü çözünürlükte çamur gibi çekim yapıyor. Kesinlikle 5 mp değil.

• Binbaşı
      1773 Mesaj
      06 Haziran 2013 14:49:42
      quote:

Orijinalden alıntı: kasap7

Cube TR sitesinde 4.2.2 yazılımı çıkacak denildi 1 haftadır bekliyoruz çıkmadı.
      Tabletin kamerası gördüğüm en kötü çözünürlükte çamur gibi çekim yapıyor. Kesinlikle 5 mp değil.

5 mp olduğu doğru ama bu değeri enterpolasyonla veriyor bence, yani yazılımsal olarak örneğin 2mp, oluyor 5mp.
      |
      |

• Yüzbaşı
      289 Mesaj
      06 Haziran 2013 16:26:45
      ya arkadaşlar kameradan şikayet ediyorsunuz da kamerası için mi aldınız siz bu tableti ? kamera için aldıysanız buna vereceğiniz parayı niye gidip kaliteli bi makineye vermediniz ? amacınıza göre düzgün tablet seçimi yapın sonra beklentiniz karşılıksız kalınca ürünü kötülemeyin. tablet gayet güzel.

Kızıl Saçlı Kızları Sevenler Kulübü

My Favorite Series
      ■ Prison Break ■ Fringe ■ Grey's Anatomy ■ Stargate : SG-1 ■ Stargate : Atlantis ■ Sanctuary ■ House M.D ■ The Vampire Diaries ■ The Originals ■ Game Of Thrones
      ■ The Flash ■ Supernatural ■ Arrow ■ Playful Kiss ■ Falling Skies ■ V ■ Continuum ■ Saving Hope ■ Ancient Aliens ■ Doctor Who ■ Yu-Gi-Oh ■ Adventure Time
    • Yüzbaşı
      473 Mesaj
      06 Haziran 2013 16:46:23
      ya arkadaşlar pipo m9 mu cube u30gt 2 mi antutu testi daha iyi piponun her izlediğim videoa ise ttakılma yok artes markası pipo tablettin aynısınısı burda 1100 liradan satışa sundu nhızlıaldan hangisi alayım internet oyun performansı yönündennn cevaplarınızı bekliyorum

• Yüzbaşı
      712 Mesaj
      06 Haziran 2013 18:29:14
      Sen cevabı vermişsin zaten pipom9 resmi satışı ve garantisi yok aynı ürünü baska marka altında da 1100 tl istiyorlar geriye zaten cube kalıyor o testlere çok aldırma ne yapacaz tabletle internet + film dizi hayli hayli işini görür.
      |
      |

• DH Yönetici
      5066 Mesaj
      06 Haziran 2013 18:45:59
      quote:

Orijinalden alıntı: brabber

ya arkadaşlar pipo m9 mu cube u30gt 2 mi antutu testi daha iyi piponun her izlediğim videoa ise ttakılma yok artes markası pipo tablettin aynısınısı burda 1100 liradan satışa sundu nhızlıaldan hangisi alayım internet oyun performansı yönündennn cevaplarınızı bekliyorum

1100 mu? Şaka mı?
      |
      |

• Teğmen
      123 Mesaj
      06 Haziran 2013 21:12:36
      Tablet alcaklar agustosta hp slatebook x2 cikio onu alin 900 tl abd fiyati, bn cube aldm memnunm ama dedigim alet tegra 4 lu ve u30gt2nin 2 kati perfirmansa sahip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Teğmen
      241 Mesaj
      06 Haziran 2013 21:19:01
      quote:

Orijinalden alıntı: brabber

bir yanlış anlaşılma var orada 1100 gibi bişey yazı ama resme tıklarsanız 583 tl olduğunu görceksiniz bu arada ucuzcity de de aynı ürün 564 tl...

• Yüzbaşı
      437 Mesaj
      06 Haziran 2013 21:35:18
      arkadaşlar ubs sürücülerini nasıl yüklüyoruz? bir türlü beceremedim... ayrıca cihazı tanıtmaya çalışırken şimdi hiç açılmıyordu , şimdi açıldı neyse ki ses+ ve power tuşuna birlikte basmıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkhnkndy -- 6 Haziran 2013; 21:46:08 >

Fortis Fortuna Adiuvat
    • Binbaşı
      1012 Mesaj
      06 Haziran 2013 22:28:52
      quote:

Orijinalden alıntı: gkhnkndy

arkadaşlar ubs sürücülerini nasıl yüklüyoruz? bir türlü beceremedim... ayrıca cihazı tanıtmaya çalışırken şimdi hiç açılmıyordu , şimdi açıldı neyse ki ses+ ve power tuşuna birlikte basmıştım

yazdıklarını anlayamadım sen pc ye bağlamak mı istiyorsun yok sa rom mu (4.2.2 gibi) yüklemek istiyorsun
      |
      |

• Yüzbaşı
      437 Mesaj
      06 Haziran 2013 22:47:53

şu anda ikisini de beceremedim... işin kötü kısmı flashing moddan normal moda nasıl dönüyor o konuda da bilgim yok... ekran gidiyor bişey göremiyorum
      |
      |
      Bahsedilenler: varol7

Fortis Fortuna Adiuvat
    • Binbaşı
      1012 Mesaj
      06 Haziran 2013 22:57:11
      quote:

Orijinalden alıntı: gkhnkndy

şu anda ikisini de beceremedim... işin kötü kısmı flashing moddan normal moda nasıl dönüyor o konuda da bilgim yok... ekran gidiyor bişey göremiyorum

http://www.51cube.com.tr/rom/RomYukleme.pdf burada anlatılıyor kendi rom unda http://www.51cube.com.tr/sayfa/1-destek_merkezi.html indir bi dene
      |
      |

• Yüzbaşı
      366 Mesaj
      07 Haziran 2013 00:03:41
      quote:

Orijinalden alıntı: yunuskafe

ya arkadaşlar kameradan şikayet ediyorsunuz da kamerası için mi aldınız siz bu tableti ? kamera için aldıysanız buna vereceğiniz parayı niye gidip kaliteli bi makineye vermediniz ? amacınıza göre düzgün tablet seçimi yapın sonra beklentiniz karşılıksız kalınca ürünü kötülemeyin. tablet gayet güzel.

Arkadaşım 600 lira para verdik 8000 mah dediler 7200 oldu 5mp dediler çamur gibi görüntü ne yapalım yani hayal kırıklığımızı dile getirmeyelimmi. Kimse kamerasıyla şahaser beklemiyor ama 5mp diyorsa 5mp çeksin 4mp çeksin bu nedir ki böyle. Ben özellkiklerinden memnunum ama yapılan reklamlardan daha düzgün birşwey bekliyordum. Yoksa çalışmasına birşey diyen yok...
      |
      |

• Yüzbaşı
      964 Mesaj
      07 Haziran 2013 02:03:15
      valla tabletten memnunum ama wifi olayı çok can sıkıyor yani 3ay önce çinden 330 tl'ye aldığım Sanei N10 Q Core taletimin güle oynaya 2 diş çektiği yerden malesef 600 tl'ye aldığım Cube kapsama alanı dışında diyor wifi kesin sorunluda yazılımla düzelirmi inşallah demekten başka çarem yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rammo -- 7 Haziran 2013; 2:04:56 >
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
web tasarım,web design
nice türkiye
Paykasa
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.