Şimdi Ara

Cube U30GT2 Destek,paylaşım,inceleme [Ana Konu] (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.223
Cevap
22
Favori
168.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet yurdışından satış yapan sitede 12 v 2000mh yazıyor ne den acaba
    resmi altta
    http://edwardweinert.com/elektronika/tablety/2013/03/czekajac-na-cube-u30gt2/

ayrıca teslerde 17472 almış benimki 16bin küsür ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi varol7 -- 9 Haziran 2013; 23:50:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: varol7

evet yurdışından satış yapan sitede 12 v 2000mh yazıyor ne den acaba
    resmi altta
    http://edwardweinert.com/elektronika/tablety/2013/03/czekajac-na-cube-u30gt2/

ayrıca teslerde 17472 almış benimki 16bin küsür ???

Voltaj farkı olduğunu sanmıyprum hani öyle puanı etkileyecek ama bende türkiye üretimlerinde birşey varmı acaba diye düşünmeye başladım

• quote:

Orijinalden alıntı: alper74

arkadaşalr bence cube türkiyeyi pazartesi arayalım çözsün şu işi böyle saçmalık mı olur pandavilden alanlarda sorun yok cube türkiyedekilerin çoğunda aynı wifi sıkıntısı var nasıl oluyor wifisiz tablet kullanacak değiliz heralde çözümünü öğrenip aletleri geri çağırsın tamir edip versin parasını iade felan istemiyoruz aleti çok beğendim ancak wifisizde kullanılmıyor adam akıllı. kimsenin suçu yok cube fabrikasıyla alakalı bir problem bence.cube türkiye isterse öğrenebilir çözümünü ama hiç foruma uğramıyor modemle de alakası yok ayrıca aynı modemi kullanıyoruz frfr arkadaşla onunkinde sıkıntı yok bnm kinde var.(((çekmiyor,uzaklaşınca çekerse de hız 256 kb nin altına iniyor,6mb olması lazımken)))(8mb paketim)

açıkçası sonuç alınabileceğimızi sanmıyorum yani ortalik yangın yeri wifi konusunda kaç gündür foruma girmiyor yetkili aslında malının arkasında dursalar bence foruma girip üç beş kelam ederlerdi diyorum kimbilir belkide bu meseleyi halletmek için tüm zamanlarını çinle istişare yaparak geçirdikleri için foruma uğrayamıyorlardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yunuskafe

buyrun arkadaşlar buda benim tabletin internet hızım TTNet'in Zyxel modemi ile acesspoint olmadan arada 1 duvar var iken.
     Cube U30GT2 Destek,paylaşım,inceleme [Ana Konu]

sarım yardımım işe yaradı

aynen :) bide önceki sayfada verdiğin tanıtım videosundaki resim ve videoları nerden bulabiliriz :d bulabilir miyiz :)

• Arkadaşlar wifi ile ilgili olarak bir kaç arkadaşımızın şikayeti var , pek çok kullanıcının ise memnun olduğunu görüyoruz. Özellikle wifi konusunda şikayetçi olan arkadaşların cihazlarını servise göndermelerini rica ediyoruz, zira servisimize bununla ilgili herhangi bir cihaz girişide olmadı. Servise cihazınızı göndermeniz halinde hızla gereken inceleme yapılarak cihazınızda gereken işlemler yapılcaktır.
  • yunuskafe kullanıcısına yanıt
    dostum full çekerken değil 1 diş veya 2 diş çeker kendener misin
  • quote:

Orijinalden alıntı: cubeturkiye

Arkadaşlar wifi ile ilgili olarak bir kaç arkadaşımızın şikayeti var , pek çok kullanıcının ise memnun olduğunu görüyoruz. Özellikle wifi konusunda şikayetçi olan arkadaşların cihazlarını servise göndermelerini rica ediyoruz, zira servisimize bununla ilgili herhangi bir cihaz girişide olmadı. Servise cihazınızı göndermeniz halinde hızla gereken inceleme yapılarak cihazınızda gereken işlemler yapılcaktır.

hocam tamam ben göndericem ama bunu yapmayın lütfen hiçte öyle bir kaç kişi değil aksine bende sorun yok diyen bir kaç kişi var .

• quote:

Orijinalden alıntı: cubeturkiye

Arkadaşlar wifi ile ilgili olarak bir kaç arkadaşımızın şikayeti var , pek çok kullanıcının ise memnun olduğunu görüyoruz. Özellikle wifi konusunda şikayetçi olan arkadaşların cihazlarını servise göndermelerini rica ediyoruz, zira servisimize bununla ilgili herhangi bir cihaz girişide olmadı. Servise cihazınızı göndermeniz halinde hızla gereken inceleme yapılarak cihazınızda gereken işlemler yapılcaktır.

sorunu olmayan adamlar sayılı taş çatlasa 15 kişi ama sorununu dile getirenler aldı başını gidiyor.
  • Tamam wifi sorununu teknik inceleme yönünden eledik diyelim sitenizde yada 4.2.2 romu yayinlamayi düşünüyor musnuz ? Öteki romları yükledigimizde garantiye etki etmez herhalde .?

• Wi-Fi gerçekten sorunlu bence..Keşke öyle olmasaydı ama durum bu..
    Cihazlarımızı servise gönderdiğimizde servis nasıl bir uygulama ile wi-fi kalitesini arttıracak acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozankaracan

Wi-Fi gerçekten sorunlu bence..Keşke öyle olmasaydı ama durum bu..
    Cihazlarımızı servise gönderdiğimizde servis nasıl bir uygulama ile wi-fi kalitesini arttıracak acaba?

sorun görülememiştir deyip geri gönderilecek gibime geliyor aslında bence bizlerle değilde satıcılığını yaptığı firmanin fabrikasıyla görüşûlmeli kendileri hiç birşey yapamazlar bence orasıyla istişare et gerekeni buradas yap tabletini geri çağır değişicek bir şey varsa ki var aşikar bu değiştir insanların gözünde büyü arın başka bir ürün sattığında bende malının arkasında duran firmadır diyerek gönül rahatlığiyla tekrardan alayım bu tutumum aslında benide rahatsız ediyor ama firmanın wifi konusundaki tutumu beni buraya itiyor açıkçası sinirleniyorum az para vermedik bu tablete daha öncede söyledim onun yarı fiyatına çinden aldığım Sanei N10 Q tabletin rahat iki diş çektiği yerde Cube kamsama alanı dışında diyorsa ben üzülürü mve kızarım hakkımda vardır buna

• ben yarın götüreceğim inş hallederler. servis buradaymış çine vs göndermiyorlar iyi o açıdan sorun olan arkadaşlar cihazınızı gönderin bence
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: frfr

quote:

arkadaşlar tabletten ekran görüntüsü nasıl alınır bilmiyorum ama TTNet'in ZyXEL modemi ile arada 1 duvar var iken İndirme Hızı 14.82 Yükleme Hızı 0.63 çıktı.

Power ve ses kısma tuşuna sırayla bas ve biraz bekle.

bende olmadı ayarlardan açmadan olmuyor .

Ben hep öyle çekiyorum. Diğer türlü yanlışlıkla vs. basılabiliyor.
  • quote:

ben yarın götüreceğim inş hallederler. servis buradaymış çine vs göndermiyorlar iyi o açıdan sorun olan arkadaşlar cihazınızı gönderin bence

hocam merakla beliyorum sonucu

• tableti bugün götürdüm arkadaşalar burdan yazarak hata yaptığımızı düşünüyor ilgililer. cubetürkiyeden alan arkadaşaar öncelikle cubetürkiyeyi arayıp çözüm arayalım bundan sonra insanlarda kötü intiba bırakılıyor heralde burdan yazınca.

Cubetürkiye ilgileniyor merak etmeyin 0850 303 1 600 .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alper74 -- 11 Haziran 2013; 11:44:59 >
  • quote:

tableti bugün götürdüm arkadaşalar burdan yazarak hata yaptığımızı düşünüyor ilgililer. cubetürkiyeden alan arkadaşaar öncelikle cubetürkiyeyi arayıp çözüm arayalım bundan sonra insanlarda kötü intiba bırakılıyor heralde burdan yazınca.

okey siz sonuç alırsanız tabiki birdaha buradan açılmaz okonular en azından ben açmam asla çünkü wifi konusunda başka hiç bir sıkıntı yok benim için tablette,hocam senin sonucu bizimle paylaşirsan en kısa sürede sevinirim.

• quote:

tableti bugün götürdüm arkadaşalar burdan yazarak hata yaptığımızı düşünüyor ilgililer. cubetürkiyeden alan arkadaşaar öncelikle cubetürkiyeyi arayıp çözüm arayalım bundan sonra insanlarda kötü intiba bırakılıyor heralde burdan yazınca.

sonuç ne çıktı usta ondan haber ver :)
  • quote:

quote:

sonuç ne çıktı usta ondan haber ver :)

Baya fırçalamışlar anlaşılan
  • yok ya ne alaka=) olması gerekeni söylediler işte
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.