Şimdi Ara

Cube u30gt Mini 7inç DESTEK ve PAYLAŞIM(ilk mesajı okuyunuz) (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.398
Cevap
6
Favori
57.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MaRQuE

teamviwer kuruluysa pc'ne uzaktan yardım edebilirim.

Dosyayı indirdim c ye çıkardım. Ama içindeki sdk managera tıklayınca iç bir şey olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giyo-Tin

Düzenlenmiştir.
    Düzenlenmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Giyo-Tin -- 7 Mart 2013; 5:46:22 >
  • edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 24 Şubat 2013; 11:47:24 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar

Şarj ile ilgili bir sorum olacak.Cihazin şarji %99 a gelince yaklaşik 30-35 dk sonra % 100 e ulaşiyor.Bu durum sizlerde de mevcutmu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar u20gt kullanıyorum da size birsey sormak istiyorum ayarlardan acik olmasina ragmen ekrani kapatinca wifi bağlantısı kesiliyor bu sorunu nasıl cozebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: gurmer

Merhaba arkadaşlar

Şarj ile ilgili bir sorum olacak.Cihazin şarji %99 a gelince yaklaşik 30-35 dk sonra % 100 e ulaşiyor.Bu durum sizlerde de mevcutmu acaba?

U20gt de ayni

• quote:

cep modemi ile kullanan arkadaşlar yazmıştı ,, hangi tür cepmodemleri destekliyor biraz araştırarak bulabilirsin

quote:

lityum pillerin sarj sureci ile alakalı bir durum ,zaman ve doluluk oranlarını hatırlamıyorum simdi,,%90 kadar geldiği süreyle kalan %10 sarj süresi neredeyse aynı sayılabilir, bu sebebten normal bir durum

quote:

Orijinalden alıntı: PomPom

vifi ekranında, sağ üst köşeden ayarlar kısmında vifi uyku modu ile alakalı bir ayar var, oradan halledebilirsin, bu söylediğim ayar yeri ekran ayarlarındada olabilir emin değilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperenugur -- 25 Şubat 2013; 10:50:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: alperenugur

quote:

cep modemi ile kullanan arkadaşlar yazmıştı ,, hangi tür cepmodemleri destekliyor biraz araştırarak bulabilirsin

quote:

lityum pillerin sarj sureci ile alakalı bir durum ,zaman ve doluluk oranlarını hatırlamıyorum simdi,,%90 kadar geldiği süreyle kalan %10 sarj süresi neredeyse aynı sayılabilir, bu sebebten normal bir durum

quote:

Orijinalden alıntı: PomPom

vifi ekranında, sağ üst köşeden ayarlar kısmında vifi uyku modu ile alakalı bir ayar var, oradan halledebilirsin, bu söylediğim ayar yeri ekran ayarlarındada olabilir emin değilim

Cevap için tşkler.Tablete usb den gamepad baglasak kullanabilirmiyiz acaba?

• quote:

Cevap için teşekkür ederim. İnternet paketim bulunmamaktadır. Daha başka bir çözüm var mı acaba bildiğiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Giyo-Tin -- 26 Şubat 2013; 12:26:36 >
  • Ya gençler benim cihazın pili çok sorun olmaya başladı.%100 e kadar dolduruyorum ardından %80 lerde kapanıyor.Şarja takıyorum hemen,normalde pil bittiyse eğer %10-20 lerden şarja başlaması lazım ama cihaz %80 den şarja devam ediyor.Bir arkadaş battery calibration gibi bir program önermiş,denedim ama değişen birşey yok.Acaba rom mu değiştirsem?(4.1.1 v1.05 supersport rom kullanıyorum)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadobjk

%80 de kapanınca tablet,tekrar güç düğmesine basılınca tablet hiçmi açılmıyor

yazılımı değiştirmek belki çözüm olabilir, düzelmesse sanırım bataryadan kaynaklı
  • beyler 3500 MAH, 1280 x 800px ips ekranlı aynı fiyata U21GT VARKEN neden u30gt tercih ediliyor beni bi aydınlatın
  • Az önce yine oldu.Kapandı ardından açıldı ve şarj %60 göründü ama sonra yine kapandı.
  • http://www.sanalpazar.com/7-U30gt-Mini-Cube-Tablet-Pc-klavye-Canta-Hemen-Teslim__isp6333552

Buradan bu tableti almayı düşünüyorum , daha iyi bir önerisi olan var mı ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kadobjk

%80 de kapanınca tablet,tekrar güç düğmesine basılınca tablet hiçmi açılmıyor

yazılımı değiştirmek belki çözüm olabilir, düzelmesse sanırım bataryadan kaynaklı

bu pil arada sapıtıyor herhalde. ben de durum böyle değil ama bazen %20 bazen %30 larda cihaz kendini kapatıyor. güya kendini korumaya alıyor ama bunun bir standartı olmalı. Ayrıca cihaz %30da kendini kapatıyor ama %1 den dolmaya başlıyor. Ne iş anlamadım. Bir kaç sefer pili doldur boşalt yapacağım sorun düzelmezse yetkili servise soralım bakalım ne diyecekler. Gerçi önemli olan pil kullanım süresi. Eğer normal kullanım değerlerinin altında değilse sorun değil aslında. Ama sizin durumunuz cidden çok kötü. %80de kapanan da duymamıştım hiç. Bence aldığınız yer ile irtibata geçin.

• sırf pil yüzünden tableti kuzenime verdim ve kendime vodafone smarttab aldım kampanyalı.

%15 20 30 da bende de kapanıyodu kafasına göre ve şarjıda az gidiyor yoksa 10 numara aletti.

bütün romları denedim ama değişen bişey olmadı, en lazım zamanda pil bitiyo ve şarj olması çok uzun sürüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

sırf pil yüzünden tableti kuzenime verdim ve kendime vodafone smarttab aldım kampanyalı.

%15 20 30 da bende de kapanıyodu kafasına göre ve şarjıda az gidiyor yoksa 10 numara aletti.

bütün romları denedim ama değişen bişey olmadı, en lazım zamanda pil bitiyo ve şarj olması çok uzun sürüyor.

hadi ya. bütün romları denedim demeniz hayal kırıklığına uğrattı beni. yazılım ile belki düzelir diye düşünüyordum. Peki şu konu hakkında bilginiz var mı acaba. Bildiğimiz gibi bu cihazların pil ömrü kullandıkça azalıyor. 1-2 sene sonra pil değiştirmek istersek sıfır pil bulup değiştirebilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metallurgy

quote:

sırf pil yüzünden tableti kuzenime verdim ve kendime vodafone smarttab aldım kampanyalı.

hadi ya. bütün romları denedim demeniz hayal kırıklığına uğrattı beni. yazılım ile belki düzelir diye düşünüyordum. Peki şu konu hakkında bilginiz var mı acaba. Bildiğimiz gibi bu cihazların pil ömrü kullandıkça azalıyor. 1-2 sene sonra pil değiştirmek istersek sıfır pil bulup değiştirebilir miyiz?

valla hiçbir bilgim yok o konuda bende hep düşünmüşümdür ama astarı yüzünden pahalıya gelir diye düşünüyorum. o pili arayıp bulmak değiştirtmek hem işkence hemde masraf. garanti kapsamında ne yaparlar bilmem ama çinden alınanlarda dediklerim geçerlidir heralde.

• Bu tableti 51cube getirtmiyor mu ? Neden ilgilenilmiyor %30 sorunuyla ?
  • quote:

O zaman şarja takılı kullanmaya devam edelim.Yapacak pek birşey yok gibi.
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.