Şimdi Ara

CSR2 Türkiye Crew (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
272
Cevap
5
Favori
12.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RobertTepper

Benide Klana alırmısınız aktif oyuncuyum Cem Varlık nickim

Özel mesaj gönderdim Hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilgili94

Hayırlı bayramlar hocam oyuna yeni başladım aktif olarak oynuyorum yorumları inceledim bana çok katkınız olacağına kanaat ettim eğer izniniz olursa beni klana alabilir misiniz ?

Kullanıcı adım:~Bilgili~

Aramıza hoşgeldin...

• Merhaba, konu faydalı olmuş elinize sağlık. Bir sorum olacak, tune yaparken 1/4 mil zamanının en düşük ayar olması yeterli midir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hk@n

Merhaba, konu faydalı olmuş elinize sağlık. Bir sorum olacak, tune yaparken 1/4 mil zamanının en düşük ayar olması yeterli midir ?

Teşekkür ederim Hocam...
    Eğer çeyrel mil için yarışacaksan oldukça mantıklı ama yarım mil için yarışacaksan iyi sonuç alamaya bilirsin...
    En mantıklısı EP dediğimiz + kısmı en yüksek olacak şekilde vites, teker, nitro sırasıyla ayarlamak ve aynı sırayla ince ayar yapmak olacaktır.
    Eğer araç full ise, paylaşılan ayarları yapmak yeterli...

• quote:

Orijinalden alıntı: CSR2

quote:

Merhaba, konu faydalı olmuş elinize sağlık. Bir sorum olacak, tune yaparken 1/4 mil zamanının en düşük ayar olması yeterli midir ?

Teşekkür ederim Hocam...
    Eğer çeyrel mil için yarışacaksan oldukça mantıklı ama yarım mil için yarışacaksan iyi sonuç alamaya bilirsin...
    En mantıklısı EP dediğimiz + kısmı en yüksek olacak şekilde vites, teker, nitro sırasıyla ayarlamak ve aynı sırayla ince ayar yapmak olacaktır.

Teşekkürler :) perfect kalkış için taktik alabilir miyim ? T1 aracimda perfect kalkmakta zorlanmıyorum ama diğer araclarda devir cok hizli yukseliyor, tavsiyeniz nedir ? Live yarışlarında launch control varmış galiba ama onu da çözemedim..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CSR2

quote:

Teşekkür ederim Hocam...

Teşekkürler :) perfect kalkış için taktik alabilir miyim ? T1 aracimda perfect kalkmakta zorlanmıyorum ama diğer araclarda devir cok hizli yukseliyor, tavsiyeniz nedir ? Live yarışlarında launch control varmış galiba ama onu da çözemedim..

Perfect kalkış için; gaza basılı tutuyoruz geri sayım sayacında bir noktada (1 saniye kala mesela) gaza bırakıyoruz. Pratik yaparak araca ve devire göre gazı bırakacağın noktayı daha rahat belirlersin...
    Bir dip not: Bazen perfect kalkmak değil de yüksek devirde kalkmak daha iyi sonuçlar verebiliyor...

Hocam Live Race´da T2´den itibaren Launch tuşunu kullanman gerekiyor kalkışta...
    Ekranda "Go" yazdığı anda Launch tuşuna basman gerekiyor kalk bilmek için...
    Ekranda Go yazdığı an sıfır olarak kabul edilirse sıfıra ne kadar yakın olursan o kadar iyi kalkarsın... Önce yada sonra olabilir...
    Perfect kalkışta olduğu gibi geri sayımı takip ederek kendine bi nokta belirleyip Launch´a basabilirsin...
    Launch'u el freni gibi düşün, tam start anında indirip gideceksin...
    Zamanla oturur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSR2 -- 10 Eylül 2017; 15:8:8 >

• Grup a nasıl giriyoruz?

Ben T4 e geçtim araç almadım daha ne alayım?

• quote:

Orijinalden alıntı: ShaRLooT

Grup a nasıl giriyoruz?

Ben T4 e geçtim araç almadım daha ne alayım?

Haritada Live Race´ın solunda "Crew Hangout" var oradan, crew arayarak istediğin crew´e katılabilirsin yada sana gelen teklifi kabul edebilirsin...
    Crew için özel mesaj gönderdim Hocam...
    T4 için, Aston Martin´i tavsiye ederim...

• Merhaba bu C63 AMG COupe Black Series için tune verileri bulamadım elinde bilgi olan tune verilerini yazabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lprcrc

Merhaba bu C63 AMG COupe Black Series için tune verileri bulamadım elinde bilgi olan tune verilerini yazabilir mi ?

Tune takmış olduğun fusion ve S6şlara göre çok değişiyor...
    Vites, Teker ve Nitro sırası ile + kısmı en yüksek değer eldecek şekilde kendin ayarlamalısın...
    ayarladıktan sonra aynı sıra ile bi ince ayar çekebilirsin...

Full araç için;
    Nitro : 252/4.2
    Vites : 3.75
    Teker : 52/48

• Dostlarım, Uzak Doğu - Türk ortak bi crew vardı. İsmi neydi hatırlayan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbke

Dostlarım, Uzak Doğu - Türk ortak bi crew vardı. İsmi neydi hatırlayan varmı?

Bilemedim hocam...

• quote:

Orijinalden alıntı: ozbke

Dostlarım, Uzak Doğu - Türk ortak bi crew vardı. İsmi neydi hatırlayan varmı?

Kanjo Turkey

olabilir mi Hocam...
  • Güncel Tune ve Süreler...

CSR2 Türkiye Crew
  • Hocam aktif oyuncuyum crew'e alım varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Columbia-

Hocam aktif oyuncuyum crew'e alım varmı

Özel mesaj gönderdim Hocam...
  • Güncel süreler...

CSR2 Türkiye Crew
  • Merhaba t5 arada custom ister ancak freshness degistirwmiyorim ben balatalarin rengi Cozum varmi? Tesekkur ederim basarilar arkadaslar

• quote:

Orijinalden alıntı: Efeyyza

Merhaba t5 arada custom ister ancak freshness degistirwmiyorim ben balatalarin rengi Cozum varmi? Tesekkur ederim basarilar arkadaslar

Bazı araçlarda (LaFerrari, Cayman, ...vb) Customize ile aracın rengi gibi görsel özelliklerinde değişiklik yapamıyoruz...
    Bu araçlar dışında bir araç seçerek, söz konusu turnuvayı tamamlaya bilirsin...
  • Anladim tesekkur ediyorum

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.