Şimdi Ara

CSR2 Türkiye Crew (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
273
Cevap
5
Favori
12.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Efeyyza

Anladim tesekkur ediyorum

Önemli değil Hocam...
    Bilgi paylaştıkça güzel...
  • Kızımla birlikte aktif oyuncuyuz yer varsa geliriz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nFc

Kızımla birlikte aktif oyuncuyuz yer varsa geliriz :)

özel mesaj gönderdim Hocam...
  • Merhaba acaba hackleniyormu bu oyun sadece soru cunku hile yalan var sanirim en dandik araba onlineda canavar 😅😣😣😣

• quote:

Orijinalden alıntı: Efeyyza

Merhaba acaba hackleniyormu bu oyun sadece soru cunku hile yalan var sanirim en dandik araba onlineda canavar 😅😣😣😣

Olmaz mı...
    Hile, mod herşey yapmak mümkün...

Kendi emeğinle birşeyler yapmak en iyisi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSR2 -- 7 Aralık 2017; 13:14:51 >
  • En taze Tune ve süreler...

CSR2 Türkiye Crew
  • Merhaba Aktif olarak oynuyorum bi süredir yer varsa gelebilirim (ozelden de mesaj attım :) ) oyuncu ismi : Doshler
  • quote:

Orijinalden alıntı: jordenmax45

Merhaba Aktif olarak oynuyorum bi süredir yer varsa gelebilirim (ozelden de mesaj attım :) ) oyuncu ismi : Doshler

özelden mesaj gelmemiş Hocam...
    Davet gönderdim...
  • Gelecek sezon Prestige Cup aracı ve Sezon ödülü..
    570S normal olan değil (3 yıldız çünkü o) VX olan (4 yıldızlı) ;)

CSR2 Türkiye Crew

CSR2 Türkiye Crew
  • Arkadaşlar bir sorum olacaktı cevap verirseniz sevinirim. Tier 2 de Ford focus rs aldım ancak multiplayerda kaldırmak çok zor oluyor. Tam kombinasyonu anlayamadın. Normal oyun içi yarışta sorun yok ama multime basit adamlara yenildim. Ne yapmak gerekiyor aracı hemen kaldırmak için

• Merhaba elite 2 boslardayım rank 61 crewim online değil eğer crewinizse beni de alabilirmsiniz aktif olarak oynuyorum nickim: Muhammed Ali Ağır

• quote:

Orijinalden alıntı: abdullahors84

Arkadaşlar bir sorum olacaktı cevap verirseniz sevinirim. Tier 2 de Ford focus rs aldım ancak multiplayerda kaldırmak çok zor oluyor. Tam kombinasyonu anlayamadın. Normal oyun içi yarışta sorun yok ama multime basit adamlara yenildim. Ne yapmak gerekiyor aracı hemen kaldırmak için

Hocam Live Race´da T2´den itibaren kalkışta "Launch" tuşunu kullanman gerekiyor...
    Kalkabilmek için ekranda "Go" yazdığı anda "Launch" tuşuna basman gerekiyor...
    Ekranda "Go" yazdığı an sıfır olarak kabul edilirse sıfıra ne kadar yakın olursan o kadar iyi kalkarsın...
    Sıfır anından önce yada sonra olabilir...
    Launch'u el freni gibi düşün, tam start anında indirip gideceksin...
    Zamanla oturur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aliaqir01

Merhaba elite 2 boslardayım rank 61 crewim online değil eğer crewinizse beni de alabilirmsiniz aktif olarak oynuyorum nickim: Muhammed Ali Ağır

Özel mesaj gönderdim Hocam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: CSR2

quote:

Arkadaşlar bir sorum olacaktı cevap verirseniz sevinirim. Tier 2 de Ford focus rs aldım ancak multiplayerda kaldırmak çok zor oluyor. Tam kombinasyonu anlayamadın. Normal oyun içi yarışta sorun yok ama multime basit adamlara yenildim. Ne yapmak gerekiyor aracı hemen kaldırmak için

Hocam Live Race´da T2´den itibaren kalkışta "Launch" tuşunu kullanman gerekiyor...
    Ekranda "Go" yazdığı an sıfır olarak kabul edilirse sıfıra ne kadar yakın olursan o kadar iyi kalkarsın...
    Zamanla oturur...

Hımm demek sadece bu araçta değil sorun. Sağolasın teşekkür ederim biraz alışma süresi olacak desenize.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CSR2

quote:

Zamanla oturur...

Hımm demek sadece bu araçta değil sorun. Sağolasın teşekkür ederim biraz alışma süresi olacak desenize.

Sende sağolasın Hocam...
    alışırsın yakında...
  • Arkadaşlar merhaba öncelikle,ben ve bir arkadaşım daha sezonluk iki milyona yakın crew puanı yapıyoruz ancak kendi crew'imiz rezalet olduğu için dilimizden ve dilinden anlayabileceğimiz bir crew'e girme isteğimiz var.
    Nickler:
    idedeler
    canguldiken
  • quote:

Orijinalden alıntı: idedeler

Arkadaşlar merhaba öncelikle,ben ve bir arkadaşım daha sezonluk iki milyona yakın crew puanı yapıyoruz ancak kendi crew'imiz rezalet olduğu için dilimizden ve dilinden anlayabileceğimiz bir crew'e girme isteğimiz var.
    Nickler:
    idedeler
    canguldiken

• CSR2 Türkiye Crew

en güncel Tune ve süreler...
  • Csr1 i 3 kere bitirdim daha önce. 5 gündür csr2 oynuyorum. T4 de geldim bile. Beni de takıma alır mısınız? Depo doldukça oynuyorum devamlı.

• quote:

Orijinalden alıntı: THR26

Csr1 i 3 kere bitirdim daha önce. 5 gündür csr2 oynuyorum. T4 de geldim bile. Beni de takıma alır mısınız? Depo doldukça oynuyorum devamlı.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.