Şimdi Ara

CSGO Pickem Tahminleriniz Nelerdir ? (42. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
856
Cevap
3
Favori
19.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turnuvanın en tebrik edilesi takımı Ence görünüyor. İlk ve çok gençler umarım kendilerini geliştirirler. Keşke bir Türk takımını şu noktada izleyebilsek, bu açıdan üzüldüm.
    Astralis bambaşka bir boyutta, söylenecek bir şey yok. Diğer turnuvada görüşmek üzere sağlıcakla kalın. Paylaşımlarınız için hepinizin eline sağlık ahali. Sevgiler.
  • Elmas hayırlı olsun millet Çıkartma almayı da unutmayın değerlenir
  • quote:

Orijinalden alıntı: sku

Kjaerbye ne üzülüyordur şimdi bu trophy'leri görünce...
    Onun sayesinde dünya Magisk gibi bir oyuncuyu tanıdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gg wp ez diamond

• Bu arafa finalde ENCE'in ne işi var, keşke Liquid gelseydi, Navi gelseydi diyen arkadaşlar; yenseydi Navi ya da Liquid ya da Mibr da gelseydi finale. Kimse uçarak çıkmadı finale. Astralis'in şampiyon olacağı baştan belli zaten bütün turnuvalarda o yüzden bu turnuvanın en başarılı takımı açık ara ENCE'dir. Kimleri kimleri elek edip geçtiler. Adamlar Liquid'e harita vermeden tur atladı ne saçmalıyosunuz siz?

• Stickerlar ne kadar süre indirimde kalıyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 3 Mart 2019; 23:20:54 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende sticker almayı düşünüyorum bu kez.
  • Gunpower-storm kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar şimdi kendi pickemlerimide koyacağım. Nefret ne alaka ya. her zamana hakedenin hakettiği yere gelmesini isteyen biriyimdir.

Tekrar anlatayım ENCE kötü takım değildi. Fakat burda kimse ENCE performansla geldi felan demesin,

YALVAR YAKAR 1-3 sonrasında 2-2 ile geldiler buraya.

Liquid'i çeyrek final elemelerinde kim olsaydı ortalama bir oyun ile yenecekti, çünkü rakiple dalga geçiğ maç başında lakayt tavırlarla başladılar. 3-0 Legend stage performansı ile alakası yoktu. ve geçtiler bu bir performans göstergesi midir? size göre öyle olabilir ama kendinizi kandırırsınız. ENCE performasıyla kazandı derseniz.

NAVI ile oynadığı maçı tamamen şans ile aldı o zamanda söylemiştim geçmiş mesajlara bakın NAVI haketti geçmeyi diye. ki NAVI'de sorunları bir araştırın okuyun allah için öyle herşey süt liman değildi ordada 2 takım oyuncusunun arası bozuktu konuşmuyorlardı info vermiyorlardı birbirlerine bile maç öncesi bunlar yazıldı çizildi. biz turnuvaya sıradan turnuva olarak hazırlandık geldik dediler. bootcamp yapmadıllarını açıkladılar. çoğu insan NAVI yi koymadı pick em e bu olayları bilen. Ben şahsen NAVI ve çakılı kadroya her zaman güvendim. bu takımı ENCE şansı ile eledi gidip 2-0 ile geçmediler 1-1 den şansla geçtiler.

Bu kadar iyi takım legend stagede ne performans gösterdide Liquid, NAVI maçlarına bakarak Performans gösterdi diyebiliyorsunuz. 2 maç ile mi performans gösteriyor artık takımlar. ve ya böyle yorumlanıyor doğruyu konuşun allah için ya ayıptır.

ENCE 5 defa mal gibi rush ile moral bozukluğu ile bedavadan 37 dk da FİNAL maçını verdi bumudur performans. bumudur final maçı mentalitesi. Soğuk kanlı olmak etkilenmemek sonuna kadar savaşmak takımları takım oyuncuları pro yapar.

Son olarak, hep şunu söyledim, KÖTÜ TAKIM İLE OYNAMAK (lakayt, sorunlu vs.) kazanan takımı iyi harika oynamış müthiş performans göstermiş yapmaz.

HAYIR baştan beri iyiydi diyen bir allahın kulu çıksın pickem atsın buraya ben finale ENCE yazdım desin Liquid'i yazdı çoğu adam finale bile.

• şu elmasın güzeliğine bakar mısınız :D
    CSGO Pickem Tahminleriniz Nelerdir ?
  • madalya sanırım update olmadı ve biri lütfen stickerin son indirim gününü tahminen söylebilirmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 3 Mart 2019; 23:35:55 >
  • Maçı izleyemedim gitti Elmas :(( alma şansım yok mu daha

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • brnk kullanıcısına yanıt
    geçmiş olsun artık yok
  • Şu an cs go içinden astralis çıkartması 1,30 'a alınabiliyor. Pazarda 1,53 civarı gidiyor. Yani çıkartma başına 3'er kuruş kasabilirsiniz. Belirli miktarda cs go içerisinden alışveriş yaparsanız cs go kartıda düşüyor.
    Tam ölücü işi vakti olan uğraşabilir.
  • Coinim güncellenmiş, 3 tane overpass çektim.
  • ilk pickem

ikinci pickem

VE DEVAMI

bir sonraki turnuvada görüşmek üzere arkadaşlar sağ kalırsak kendinize iyi bakın. buralar ölür turnuvada canlanıyor sadece.

• quote:

Orijinalden alıntı: brnk

Maçı izleyemedim gitti Elmas :(( alma şansım yok mu daha

En kötü telefondan aç kapat yapsaydınız yayını.
  • Sticker olarak hangi sticker depolamak mantıklı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VIKINGS -- 4 Mart 2019; 0:8:17 >
  • 400 Tane Sticker almış bulunmaktayım bakalım kâr ettirecek mi

Edit: Bu turnuva maçları izleyemedim malesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karatebilenkedi -- 4 Mart 2019; 0:58:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karatebilenkedi

400 Tane Sticker almış bulunmaktayım bakalım kâr ettirecek mi

Edit: Bu turnuva maçları izleyemedim malesef
    Hangi sticklerı aldın hocam?

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.