Şimdi Ara

CSGO Pickem Tahminleriniz Nelerdir ? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
856
Cevap
3
Favori
19.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vc1903

Buyur hocam.
    https://forum.donanimhaber.com/steam-tum-oyunlar-30-indirimli-hesabiniza-hediye-olarak-gonderilir--135297753#135297753

Daha bir sürü satıcı var. Yüzde 25 30 ile çalışıyorlar.

Alıntıları Göster
    bende alayım diye baktımda steam bakiye olarak verdiğin kullanıcı 1-2 kişi daha baktım bulamadım wallet satan artık key felan alayım olmadı satarım skin alıyosun satılmuyor uğraşmaya değmez bilet işinin TR ayağı biraz pahalı oldu ülkeye göre fiyat yapılandırılması gerekiyor altı üstü bilet yani düşmeyedebilir kutu tahminlerin tutmayadabilir ne zamandır bir operasyon gelmedi onu anlamadım ben çok zor olmasa gerekte VALVE nin paraya ihtiyacı yok sanırım kullanıcılar zaten baya azaldı.oyunu bedava yapıp canlandırmaya çalıştılar heryeri maçta random denk geldiklerimiz bile profile bakıp skin için dilencilik yapıyor

• ResistibiLiTy kullanıcısına yanıt
    Bulursan banada yazar mısın satan bunda tükenmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ResistibiLiTy

bende alayım diye baktımda steam bakiye olarak verdiğin kullanıcı 1-2 kişi daha baktım bulamadım wallet satan artık key felan alayım olmadı satarım skin alıyosun satılmuyor uğraşmaya değmez bilet işinin TR ayağı biraz pahalı oldu ülkeye göre fiyat yapılandırılması gerekiyor altı üstü bilet yani düşmeyedebilir kutu tahminlerin tutmayadabilir ne zamandır bir operasyon gelmedi onu anlamadım ben çok zor olmasa gerekte VALVE nin paraya ihtiyacı yok sanırım kullanıcılar zaten baya azaldı.oyunu bedava yapıp canlandırmaya çalıştılar heryeri maçta random denk geldiklerimiz bile profile bakıp skin için dilencilik yapıyor

Alıntıları Göster
    Hocam şöyle bir şey var yalnız yüzde 25 30 üzerinden alır isen 4 tane maç versen bilet kendini zaten çıkarıyor.

Ve de 'drop' 'düş' türlerini görmemek güzel olacak bu turnuva.

• Bilet almak isteyen varsa 70% ile skin alabilir benden. Pazara satıp bileti daha uygun fiyata çekebilirsiniz.
  • maçlar başladı mı? seçim yapmak için halen zaman var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3-0 yada 0-3 bilince ödülü farklı mı oluyor? yoksa riske atmadan direk bestleri alt tarafamı koyalım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetfatihakgun

3-0 yada 0-3 bilince ödülü farklı mı oluyor? yoksa riske atmadan direk bestleri alt tarafamı koyalım?
    Sistem değişti bildiğim kadarıyla, izleyici bileti alındığı için nasılsa tek tek takım sticker'ı alınmıyor. 3 0 0 3 de boş bırakmaya gerek yok tahminimce.
  • adrasa A kullanıcısına yanıt
    Boş bırakayım demedim zaten favori takımı gidipte 3-0 da riske atmayayım direk alttaki takımların arasınamı yazayım diyorum?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetfatihakgun

Boş bırakayım demedim zaten favori takımı gidipte 3-0 da riske atmayayım direk alttaki takımların arasınamı yazayım diyorum?
    Dediğin mantıklı, nrg'ye acayip yüklenme var 3 0 için. Garantiye almak için yapılabilir.

Bende ilk başta c9 koymuştum ama tyloo bazen ters gelebiliyor 3 0'a onları koyup c9'u garantiye alasım var
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1kovak

direk kopazar.com sitesinden aldım 2-3 lirada ucuza veriyor alacağın wallete göre uğraşmadım hiç 1-2 kişiye sordum yok dedi milletin keyfiyle uğraşılmaz sokağa atmaya da gerek yok parayı ne olduğu belirsiz yerlerlede uğraşmaya gerek yok.

• benim tahminlerimde böyle TR saati ile maçların ne zaman başlacağını gösteren bir site varsa bi yazın lütfen ben bulamadım
    Hltv

• Bende 3-0 Avangarı koydum diğer iyi takımları garanti olsun diye alta yerleşitirdim...Önceden benimde NRG vardı 3-0 da...Nrg 1 maç kaybederse o gider 1 kaç da süpriz takım olsa üst aşamaya çıkamazsınız ki sürpriz olacağını düşünüyorum ben...Garanti oynamanızı öneririm aşağıdaki takımlar çok kötü değil...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lancelot06

Bende 3-0 Avangarı koydum diğer iyi takımları garanti olsun diye alta yerleşitirdim...Önceden benimde NRG vardı 3-0 da...Nrg 1 maç kaybederse o gider 1 kaç da süpriz takım olsa üst aşamaya çıkamazsınız ki sürpriz olacağını düşünüyorum ben...Garanti oynamanızı öneririm aşağıdaki takımlar çok kötü değil...
    ben 2 saate yakın araştırdım, genelde takımlara hakim kişilere de yaptığı yerleştirmeye de baktım bana en mantıklısı böyle geldi. çok fazlada sürpriz olacağını ben şahsen düşünmüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1kovak

9 liradan anahtar al pazarda sat 12 lira geliyor anahtar başı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kevin GroBkreutz kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.TR saati görünmüyor diye aklımda kalmış orayı biliyorum ama geri sayım eklemişler o güzel olmnuş ilk maç öğlen 2 de sanıyorum

Birde hiç bahsedilmeyen bir nokta sanıyorum bu bileti alsakta maç izlerken drop düşmeyecek redeem souvenir kısmında anladığım kadarıyla yükseldikçe kutu seçilebilecek random drop mevcut değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ResistibiLiTy -- 12 Şubat 2019; 21:0:41 >
  • Dayanamayıp bende alacağım sanırım passten. 1-2 turnuvadır fazla takip edemiyorum,sanırım buranın rehberliğinde yapıcam pickleri.
    Dediğiniz doğru ama fazla bilmek size birşey kazandırmaz diye biliyorum..5 tane bilmek yetiyor sanırım.Fazla bilince birşey kazansak bende öyle yapardım..Yinede garantiye aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ResistibiLiTy

Teşekkürler.TR saati görünmüyor diye aklımda kalmış orayı biliyorum ama geri sayım eklemişler o güzel olmnuş ilk maç öğlen 2 de sanıyorum

Birde hiç bahsedilmeyen bir nokta sanıyorum bu bileti alsakta maç izlerken drop düşmeyecek redeem souvenir kısmında anladığım kadarıyla yükseldikçe kutu seçilebilecek random drop mevcut değil
    Maç sırasında rastgele düşmeyecek ancak en az bir kere giriş yapmanız gerekiyor. Orada görevler var onları yapın.

Bu düşme olayını anlamayanlar için Türkçe kaynak
    http://cesego.net/iem-katowice-2019-kutu-dusurme-ve-pickem-rehberi/

• Fnatic-NiP-FaZe-NaVi-Mouz-C9-Astralis geçer
    3-0 G2
    0-3 vitality

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.