Şimdi Ara

CSGO Pickem Tahminleriniz Nelerdir ? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
856
Cevap
3
Favori
19.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-36874ECEA

Bu mesaj silindi.
    Cobblestone aktif hizmet havuzunda değil geçen majordan önce güncelleme gelmişti. Şuan en pahalı hatıra paketi nuke haritasının paketi.

Sadece bileti alanlara hatıra kutusu düşeceğini düşünürsek pazar fiyatları da gelen geçenin paket sahibi olamayacağını düşününce fazla düşmez. Bence verilen paranın üstüne çıkılır her türlü. Boston majorde 120 Tl, london majorde nuke düşmüştü 70 lira gelmişti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herhalde yine birşey almam
  • Takım seçimlerini alalım
  • Bu sene 3 sticker ile jeton alma yok
  • maçları izleyemicem ama aldım bileti, wallet vardı 36 lira 1 key alıp sattım pazarda aldım o şekilde. tahmin ne yapsak bilemiyorum ama hiç takip etmiyorum bayadır.
  • -Nefer- kullanıcısına yanıt
    Yine dayanamadım arkadaş ya, açılışı yapıyorum öyle ise;

CSGO Pickem Tahminleriniz Nelerdir ?
  • sizce 3-0 kazanıra saçma bi takım mı koysam c9 3-0 kazanır dedim ama riskede atmak istemiyorum 5 tane bilmemiz lazım c9u alta koyup 3-0 kazanıra saçma bi takım koysam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-36874ECEA

sizce 3-0 kazanıra saçma bi takım mı koysam c9 3-0 kazanır dedim ama riskede atmak istemiyorum 5 tane bilmemiz lazım c9u alta koyup 3-0 kazanıra saçma bi takım koysam
    Garantiye oynamak en mantıklısı. 3-0 oynayıp puanı riske atmaya bence gerek yok. Bugüne kadar 3-0 ve 0-3' lerden yattığım kadar hiç bir şeyden yatmadım zaten.
  • Eski ESL sunucusundan aldığım tahminler. Ben ona güvenerek böyle yaptım bakalım hayırlısı

• quote:

Orijinalden alıntı: Frankresh

Eski ESL sunucusundan aldığım tahminler. Ben ona güvenerek böyle yaptım bakalım hayırlısı

Aynısı benimde (:
    Bayadır uzak kalmıştım. Videolara falan baktım. Zati 2 paket düşse kendini amorti edecek. Hem sabit jeton.
    İkinci el bölümünde yüzde 25 30 ile steam wallet satıyorlar. 35 liraya aldım jetonu ben.

• vc1903 kullanıcısına yanıt
    Hocam aldığın kişinin linkini pmden atabilir misin

• quote:

Orijinalden alıntı: 1kovak

Hocam aldığın kişinin linkini pmden atabilir misin
    Buyur hocam.
    https://forum.donanimhaber.com/steam-tum-oyunlar-30-indirimli-hesabiniza-hediye-olarak-gonderilir--135297753#135297753

Daha bir sürü satıcı var. Yüzde 25 30 ile çalışıyorlar.
  • vc1903 kullanıcısına yanıt
    Siz steam gift mi aldınız yoksa size passimi attı passi atması imkansız ban yiyor çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: 1kovak

Siz steam gift mi aldınız yoksa size passimi attı passi atması imkansız ban yiyor çünkü
    Yüzde 25 üzerinden 50 liralık steam wallet aldım hocam. 3 lirada cüzdanımda vardı zati.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vc1903 -- 9 Şubat 2019; 14:31:1 >
  • bende bu şekilde bastım önerilere göre, takımlardan hiç haberim yok fakat regranades o kadar kötü değildi yav sanki ?

edit: vegayı çıkardım tyloo ekledim kararsızım önerilere açığım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 12 Şubat 2019; 1:57:48 >
  • *GameOver* kullanıcısına yanıt
    renegades kötü bir ara parlıyorlar sonra hemen sönüyorlar. Neredeyse bütün turnuvalarda olma sebepleri asya elemelerinin çok kolay olması. Elemelerden geliyorlar turnuvada dibi boyluyorlar genelde.
  • 1: vitality : Avrupa minöründe kendilerini kanıtladılar. Zywoo faktörüyle çıkacaklardır.
    2: Ence : Bir şey yazmaya gerek yok EZ4ENCE
    3: Nip : Bu ara bir turnuva oynamadı 2019'da görme şansımız olmadı umarım majöre çalışmışlardır bu sürede. Bu aşamada çıkmalarını bekliyorum.
    4: NRG : Liquid'den sonra en iyi NA takımı diyebiliriz.
    5: Furia : Na minoründen izlediğim kadarıyla iyi takım. Bireysel olarak kscerato diye biri var fanı oldum diyebiliriz
    6: Fnatic: Yılların takımı fnatic burayı geçecektir diye düşünüyorum. Xizt düşündürmüyor değil.
    7: Cloud 9 : 2019 yılına kendilerinden beklenenden daha iyi iş yaparak girdiler. Golden oynayacaksa pek şanslarını görmüyorum ama yeni aldıkları zelsis ile buradan çıkarlar.

3-0 Tyloo : Hiç kaybetmeyen takımlar genelde beklenmedik takımlar olduğundan tyloo koydum. Çıkabilecekleri daha olası olanları aşağı koydum puan gelsin diye.

0-3 Vici : Değişik tehlikeli bir takım nasıl oynadıklarını çözemedim north'a karşı oynamışlardı onu izlemiştim. Freeman'e dikkat ederek izlerseniz daha güzel olur.CSGO Pickem Tahminleriniz Nelerdir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kevin GroBkreutz -- 10 Şubat 2019; 10:47:22 >

• Buda benden olsun, renegades'i vega ile değiştirme ihtimalim var belki son anlarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adrasa -- 10 Şubat 2019; 15:15:48 >
  • arkadaşlar bu 50 tl lik bileti alsam kaçta kaç tutturmam lazım ki profilime rozet gelsin ve kutu alıyım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5. Orada görevler yazıyor zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kevin GroBkreutz -- 11 Şubat 2019; 10:14:59 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.