Şimdi Ara

CS:GO YATIRIM [ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
338
Cevap
11
Favori
14.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün akşam 0.12 den sipariş açtım firar için. Bu sabah 0.20 olmuş. Bu fiyattan alasım yok pek. Haftaya düşerse (umarım) almayı düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Castieello kullanıcısına yanıt
    Geç kalmışın ben 0.07 kurustan almıştım.Ayrıca Yatırım öyle yapılmaz düşükken alacaksın kimse bakmazken .Şimdi bi müddet beklersin ve umduğun gibide kar elde edemezsin gibi gözüküyor.
  • Yatirimla ilgili detayli bilgi verir misiniz

Kasa alip mi satiyorsunuz

Ortalama ne kadar harcayip kazaniyorsunuz

Kasalari aciyor musunuz

Yeniyim yardim lutfen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu sticker oyun içinde indirimle bir kaç ay önce 15 liraya satılmıştı şuan ki fiyatına bakınca insanın morali bozuluyor ;http://steamcommunity.com/market/listings/730/Sticker%20%7C%20Firestarter%20%28Holo%29
  • quote:

Orijinalden alıntı: asevim69

Geç kalmışın ben 0.07 kurustan almıştım.Ayrıca Yatırım öyle yapılmaz düşükken alacaksın kimse bakmazken .Şimdi bi müddet beklersin ve umduğun gibide kar elde edemezsin gibi gözüküyor.

Aynen hocam malesef.Zaten tek umudum meydan okuyanlar kapsülü.30 tane var heralde.Firardan sonra hangi kasa var biliyor musun bari ona yükleneyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Castieello

quote:

Orijinalden alıntı: asevim69

Aynen hocam malesef.Zaten tek umudum meydan okuyanlar kapsülü.30 tane var heralde.Firardan sonra hangi kasa var biliyor musun bari ona yükleneyim

Gölge Pala ve Revolver Şu anda 3üde alınabilir ama ne kadar artacağını bilemem ben 6-7 kuruşdan alıyorum genelde.Kapsülleri ben 12.50 den sattım hepsini nakit her zaman iyidir.Kapsül olarak bekletmekde çok saçma zaten bana göre

Firar 2.500.000 stok vardı ben 1000 tane alırken arkadaş bana gülüyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asevim69 -- 6 Mayıs 2016; 14:49:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

Şu sticker oyun içinde indirimle bir kaç ay önce 15 liraya satılmıştı şuan ki fiyatına bakınca insanın morali bozuluyor ;http://steamcommunity.com/market/listings/730/Sticker%20%7C%20Firestarter%20%28Holo%29

Öyle bir çok şeye bakarsan moralin bozulur burda her zaman önündeki stickerlara bakacaksın :D Örnek Faze Clan Parlak 1 sene sonra 200-250 göreceğini düşünüyorum 25 tl idi şimdi 65-70 oldu (Yaz bunu buralar değerlenir)

• asevim69 A kullanıcısına yanıt
    Toplamda 31 tane faze aldım ben 3 ü holo. Şimdiden baya değerlendi. Ben LGB Stickerleri gibi değerleneceğini düşünyorum. Dün olanlar 1 sene sonra 30 Tl falan olursa şaşırmam.
  • Hocam bende stickerla başlamak istiyorum hangilerini almayalım bilgi verebilirmisiniz ? yada en karlı yatırım hangisi olur kutu mu yoksa stickermı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Rainmaker

quote:

Orijinalden alıntı: HuRGeNeR@L

quote:

Orijinalden alıntı: iLsrt

Hocam o paylaştığınız rakamlar su gibi erir. Sipariş verseydiniz 12 den falan. Ayrıca kendi düşüncem az miktarda kasa alıp da yatırım yapmak çok birşey kazandırmaz. Bayağı kasa alıp 1 krsun bile hesabı yapılması gerekiyor. Örneğin 12 krs 1000 tane almak var 13 krs 1000 tane almak var.

Fiyatı sürekli yükselince o fiyatada bulunmaz diye aldım.0,16 olsa fiyatı bu sefer 0,14 de bulmakda zor. zaten ilk zamanlarda kar beklentim yok. Olaya dahil olup piyasayı takip etmek için aldım.

Hayırlı olsun hocam. Zarar etme gibi bir ihtimaliniz yok uzun vadede.

Teşekkürler
    0,14 ten 60 tane almıştım. şuan fiyat 0,24

• 250 tane almıştım .14 ₺ ye, 0.1 dolar satışı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrkrc -- 6 Mayıs 2016; 18:23:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deneme amaçlı bir şeyler almayı düşünüyorum 25 lira var steam hesabında uzun veya kısa vadede ne önerirsiniz?
    Dropların ne zaman kesileceği veya yüzdesinin azaldığını nereden bakıyorsunuz
    Pazarda eşya satmak istediğimde tek tek satılıyor nasıl çoklu satış yapılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Entelektüel Ayı -- 6 Mayıs 2016; 19:30:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Entelektüel Ayı

Deneme amaçlı bir şeyler almayı düşünüyorum 25 lira var steam hesabında uzun veya kısa vadede ne önerirsiniz?

Dahada yükselmeden firar kasası alabilirsiniz.
  • The Rainmaker kullanıcısına yanıt
    ne kadar yükselir ?
    20kuruştan 150 tane sipariş verdim skin almak için para ayırmıştım ondan da kattım biraz
  • quote:

ne kadar yükselir ?
    20kuruştan 150 tane sipariş verdim skin almak için para ayırmıştım ondan da kattım biraz

Şuan insanlar firar kasasına saldırıyor resmen. 30 kuruş civarına çıkar yakında. Uzun vadeli düşünmüyorsanız 30-35 kuruş aralığında iken satın derim.
    Sağolun, peki çoklu satış nasıl yapılıyor ? tek tek satıyor ben eşya satmak istediğimce alırken olduğu gibi 100-200 tane seçemiyorum
  • quote:

Sağolun, peki çoklu satış nasıl yapılıyor ? tek tek satıyor ben eşya satmak istediğimce alırken olduğu gibi 100-200 tane seçemiyorum

Onun için bir uygulama vardı adını hatırlamıyorum. Ancak o uygulama ile seri bir şekilde pazara koysak bile telefondan tek tek onaylamak gerekiyor. Neyse değerlensin gerisini hallederiz bir şekilde.
    uygulamayı bulmak lazım yoksa tek tek koyana kadar fiyat değişir :D telefondan onaylamayı hallederiz
  • Pazarda gezinirken tesadüfen gördüm bu eski görev jetonlarının giriş biletleri neden bu kadar pahalı? Anka operasyonu giriş bileti 71 TL diyor pazarda. Alan var mı ki? Varsa neden alır bir insan? Bu işe yatırım yapılır mı sizce?
  • Entelektüel Ayı kullanıcısına yanıt
    Steam helperi ekleyin chromeye. Pazara tek tek ekler. Ben o şekilde satıyorum o kadar kasayi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iLsrt -- 6 Mayıs 2016; 20:39:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.