Şimdi Ara

CS Go var problemi !!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Benim Cs go ile ilgili küçük bir problemim var, başlıkta da belirttiğim gibi altta graph sekmesinde ki var kısmı 0 ile 1 arasında veya çok yukarılara çıkmaması gerekirken bende o kısım 10'lara kadar çıkıyor(botlarla çevrimdışı girdiğimde bile).Ve bu da doğal olarak sanki fps 60'ın altına düşmüş gibi kasılmalar yaşatıyor. İnternette de bununla ilgili çok bir bilgi yok ama araştırdığım kadarıyla bu işlemcinin ısınınca kendini soğutmasıyla alakalıymış yani işlemci hızını bir anda düşürünce kendini soğutmak için böyle bir durum gerçekleşiyormuş.

Bir kişi Extreme Tuning Utility programıyla işlemciyi belli bir hıza sabitlemiş sorunu çözmüş fakat o programla da uğraştım ve profesyonel bir program olduğunu farz ederek hiç o işe girmedim. Bu konuyla veya programla ilgili bilgisi olan varsa söylerse hem başkaları için hem de benim için faydalı olur, şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0kes -- 12 Ocak 2018; 20:23:32 >

• Hiç yok mu yardım edecek hala devam ediyor bu problem
  • bilgisayar özelliklerini yazsaydın. +fps kaç

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: f0rest

bilgisayar özelliklerini yazsaydın. +fps kaç

Intel(R) Core(TM) i7-4702MQ CPU @ 2.20GHz (8 CPUs), ~2.2GHz
    Ram: 8 GB
    Ekran kartı : AMD Radeon HD 8600M Series

Başka hangi özellikleri yazsam bilemedim yeter heralde.
    Bu arada fps konusunda ise çoğu haritada 100 altına öyle çok düştüğünü görmedim(smoke içi hariç 30-40 lara düşüyor) tabi bu fps değerleri en düşük ayarlarda 1024x768 çözünürlüktedir. Önceden böyle bir sorun yoktu son 1 aydır var anlamadığım şekilde ve internette bir Allah'ın kulu net bir cevap verememiş, sıkıntılı bir sorun heralde.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.