Şimdi Ara

CS GO: Host Error: recursively entered.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu hatayı alıyorum ne yapmam gerekiyor. Pc değiştirdim, silip tekrar yükledim. Ne yaptıysam yapayım topluluk sunucularında zombie serverlarına girerken hep bu hatayı alıyorum ve oyundan atıyor. Lütfen yardım edin.

• servera değişen bir ip ya da proxy ile giriyor olabilir misin? ağ ayarlarından proxy ni 8.8.8.8 / 8.8.4.4 ile google dns e çevirebilir misin? bunun harici ağ ayarların default kalsın.
    Ya da haritaları el ile indirip yükleyip dene. Pc değiştirmen işe yaramadıysa (öyle demişsin) ya modem ağa belli bir şekilde girmeye çalışıyor (onun proxy ve ip ayarlarına bak) ya da serverda bu tarz bişiler yapmışlar, onunla alakalı.
    Ama dediğim gibi bağlantını düzelttiğin vakit, girememen için bir sebep kalmıyor bana göre.
  • sieger kullanıcısına yanıt
    Bu ayarları yapıp denedim olmadı. Yani ağ ayarları dediğin internet protokolü 4 e girip dns ayarlarını ilkini 8888 sonrakini 8844 yaptım. Başka türlü mü yapmalıyım veya internete reset mi atayım.
  • Kullanım Dışı kullanıcısına yanıt
    Mumkunse reset at, ve wireless protocollerine de bak, gereksiz birsey olmasin
  • Her şeyi denedim olmuyor. Reset de attım modeme, ne denediysem girmiyor. Lütfen yardım edin arkadaşlarımın hepsiyle bir aradayken bir tek bende sorun oluyor.
  • aga bendede aynı sorun var mapcam aq
  • ahmet berkay kullanıcısına yanıt

TTnet kullanıyorsan ve güvenli internet seçeneği aktif ise kapatmayı deneyebilirsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.