Şimdi Ara

Cars 1 Video Game Cannot İnstantiate string resolver method Sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cars 1 the video game oyununu yüklemeye çalışıyorum cannot instantiate string resolver method diye bi sorun karşıma çıkıyor tam yüklenirken. Çözüm Aradım fakat bulamamadim bilen varsa bi el atsa

• hatırladığım kadarıyla saat/tarih ayarını amerikada bir yer yapınca düzeliyodu, googlede araştırırsanız daha net bilgi bulursunuz
  • Herşeyi denedim saatlerce araştırdım yabancı forumlarda konuştuk aradan 1 sene geçmiş umudu kestim ama bu sorunu ilk defa aldım ve herşeyi denedim farklı bilgisayarda her dilde her şekilde farklı setuplarla hertürlü denedim maalesef çözüm bulamadım.
  • Kardeşim aynı oyunu şimdi indirdim cocuklugumun oyunu aynı hatayı veriyor nasıl çözebiliriz sistem özelliklerim
    16 GB 3000mhz Ram
    RX580 8BG ekran kartı
    Ryzen 5 2600 işlemci
    Gigabyte B450M2 Anakart
  • Ben yeni sistem kurdum eski bilgisayarda alıyordum hatayı bu bilgisayarımda hiç denemedim. Çözüm yok ya ben baya araştırdım
  • Windows dan kaynaklı olabilir ya eski sistemim win 7 ydi çalıştırmadi. Sanırım eski bir oyun olduğu için win 7 ve üstünu desteklemiyor olabilir. Ama demo sürümünü oynamıştım sıkıntısız bir şekilde
  • Ben de aynı hatayı alıyorum çözüm bulabildiniz mi?

• Oyun Steam'de bu gereksinimlere sahip

• Oyunu Windows 10'da oynayanlar var. İsterseniz istek olursa tekrar deneyebilirim.

• Harden1903 H kullanıcısına yanıt

Aynı hatayla uğraşıyorum çözümü bulduysan atar mısın

• Alisyn A kullanıcısına yanıt

Bulamadım ama steam de satılıyor ve alanlar oynayabildiğini söylüyor. Windows 10 da hem de

• Cars 1 Video Game Cannot İnstantiate string resolver method Sorunu
    Cars 1 Video Game Cannot İnstantiate string resolver method Sorunu steamunlocked
    Disney Pixar Cars Free Download » STEAMUNLOCKED
    https://steamunlocked.net/disney-pixar-cars-free-download/

Cars 1 Video Game Cannot İnstantiate string resolver method Sorunu uploadhaven.com
    UploadHaven - File Sharing Made Simple
    https://uploadhaven.com/error

Linklerden indirirsiniz tamamen sorunsuz, harika

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harden1903 -- 30 Ekim 2022; 23:13:14 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.