Şimdi Ara

CS:GO Harita yapmak isteyenler bu konuya

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
12.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, eskiden harita yapma işine merak salmış biriydim. 3 sene önce cs 1.6 için bir çok harita çıkardım.
    Sonrasında cs go çıkınca onun içinde harita yapmak istedim ve Türkçe kaynak hiç yok bu nedenle bunca yıl boyunca edindiğim tecrübeleri
    Youtube kanalıma dökücem ilk videomu dün attım bugünde 2 video atmayı düşünüyorum.
    İlk çektiğim video olduğu için birçok yerde şaşırabiliyorum mazur görün

http://www.youtube.com/watch?v=63r39Wa5ZtY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Old school -- 23 Ağustos 2014; 13:51:43 >

• Eline sağlık çok güzel olmuş bilmeyen arkadaşlar için yararlı olacaktır. Ben de zamanında cs 1.5 e çok harita yapmıştım aşağı yukarı aynı şekilde yapılıyor gördüğüm kadarıyla. Ama harita yapmak çok emek isteyen bir iş ve aşırı derecede sabırlı olmanız gerekiyor çünkü haritayı yaparken sürekli hata çıkıyor. Mesela haritayı yaparken haritanın her tarafını kapatmanız gerekiyor eğer kapatmazsanız leak oluşuyor her yer çok parlak oluyor veya haritayı yaptınız bsp ye felan çevirirken hata çıkıyor bir yığın hata o yüzden bıraktım ben.
  • Bu tarz şeylerle uğraşan türkleri görmek gurur verici başarılar
  • İlginiz için teşekkür ediyorum. Harita yapmayı gerçekten düşünen arkadaşlara her konuda yardımcı olabilirim.
  • Hocam cs goda bir map üzerinde oynama yapıcam bana yardomcı olursan sevinirim iletişim adresim

erhanctn1907@hotmail.com

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Old school kullanıcısına yanıt
    Öncelikle ellerine sağlık.Ben Garry's Mod oyununda nasıl yapmalıyım? Yardım edersen sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
  • selamın aleyküm saklanbaç mapi kurmak istiyorum bana yardım edermisin?
  • merhaba dostum jb mapi yaptırmak veya yapmak istiyorum yardımcı olma ihtimalin var mı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.