Şimdi Ara

Cs:Go FPS Sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
1.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar.Dün gece cs:go oynadım ve yaklaşık olarka 80-100FPS arası bi FPS değeri ile oynadım.Fakat bugün açtığımda FPS 30'dan yukarı çıkmıyordu.Sebebi ne olabilir acaba?

Ekran Kartı:Nvdia 740m

• Ben de sorunuza ek yapmak istiyorum belki bilen yardımcı olur:

FPS sorunu yok ancak oyunun ortasında tam çatışmaya vs girecekken takılıyor bir anda 2-3 saniyeliğine ve ölmüş oluyorum. Sebebi ne olabilir? Notebook üzerinden oynuyorum driverler güncel, win10, i7, 16 GB ram ve GTX 950m ekran kartım var yani sorun olmaması gerekiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fps düşmesinin birden fazla sebebi olabilir ama özellikle laptoplarda en büyük etken pcnin ısınması oluyor. Fan devreye girerken anlık fps düşüp sonra tekrar yükseliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fps düşüşünden ziyade takılma hocam bu oyun kaynaklı gibi ses de takıldığı yerde tekrarlıyor. Ör: Müzik raaaa diye gidiyor diyelim bir anda ra-ra-ra şeklinde takılıp tekrarlayıp devam ediyor müziğe. Nispeten iyi özelliklerde yazdığım laptop farketmişsinizdir. Bilemedim kill kaybediyorum acayip canım sıkılıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • XPerience kullanıcısına yanıt
    Takılma deyince aklıma 2 şey geliyor.

1.si işlemcide ya da soğutucu fanda bir sıkıntı var.

2.si ise virüs..

• XPerience kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var. Benim bilgisayarım masaüstü ve iyi özelliklerde çözüm bulamadım...

• Hayır hiç ısnmadığı anda kasıyor pc.Yani fan devrede değilken.
  • Electric Blue kullanıcısına yanıt
    Hydra güncellemesini daha yapmadım.Yani yapmadan önce yazdım bu konuyu.YaniHydra'dan olcağaını düşünmüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.