Şimdi Ara

Cs:Go Donma Sorunu ACİL !

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
40.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben uzun zamandır cs go oynuyorum 4 -5 aydır steam üzerinden. Bugün cs go oynarken maçta aradan 10 dakika geçtikten sonra cs go donuyor bu olay sürekli oluyor. Sonra bilgisayarımı yeniden başlatırken güncelleştirme vardı bende yaptım. Sonra bidaha oynarken bidaha yanısı oldu tekrar bilgisayarı yeniden başlatırken gene güncelleştirme oldu ve güncelleştirme yaptıktan sonra gene aynı hataları almaktayım.Lütfen yardım edin.

Windows 8.1 Pro 64 BİT kullanmaktayım...

• bugun bendede dondu 2 kere güncelleme yaptı sonra girdim oyuna girmez olaydım..düzeltebildiniz mi dostum?
  • w8 64bit pro kullanıyorum bende sorun işletim sistemindemi acaba :S
  • X-Special kullanıcısına yanıt
    Düzeldi mi hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Rusher- kullanıcısına yanıt
    Malesef düzelmedi. Of bu günçelleştirme bizi öldürücek galiba ...
  • X-Special kullanıcısına yanıt
    Güncelleme yüzünden yapıyor inşallah düzelir hemen.

İnşallah...
  • yok ne yaptıysam düzelmedi :(
    Yeni güncelleme 5 ay sonra gelicek işimiz iş ...
  • Merhaba beyler aynı sorunu bende yaşamaktayım w8 64 bit laptop kullanıyorum ve 10 dakika sonra oyun donuyor, çıkmak zorunda kalıyorum. Çok sinir bozucu bir şey. Bazı kişilere sorduğumda laptop ısınması dediler aslında ısınıyorda eskiden saatlerce donmadan oynuyabiliyordum yanı 2 hafta önce mesela şimdi ise donuyor.
  • Noss Team N kullanıcısına yanıt
    Yok öyle bişey w8 in güncelleştirmesinden kaynaklanıyo sen onlara inanma ...
  • http://microsoft-news.com/microsoft-releases-fix-for-mouse-pointer-stutter-or-freeze-in-games-running-on-windows-8-1/

İşlemleri uygulayın sorun kalmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crank86 -- 17 Mayıs 2014; 20:50:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crank86

http://microsoft-news.com/microsoft-releases-fix-for-mouse-pointer-stutter-or-freeze-in-games-running-on-windows-8-1/

İşlemleri uygulayın sorun kalmıyor

En son komut sayfasına ne yazıyoruz onu anlamadım?

Ayrıca bu sorun bende de var. Bir anda oldu. Windows 8.1 'e güncellemedim. 2 gün önceye kadar bütün ayarlar full de akıcı olan oyun. Bazı yerlerde çatışma esnasında 40'a anlık düşüyor ve bu çok sinir bozuyor. 2-3 gündür stres atmak için oynadığım oyun stres kaynağı oldu. Bir de donuyor, görev yöneticisinden kapatıp tekrar girmem gerekiyor. Çözümü bulan oldu mu?

• Click Start, type regedit.exe in the Start Search box, and then press Enter.
    Click Yes if the User Account Control dialog box is displayed.
    Browse to the following folder:
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\AppCompatFlags\Layers

Note If the Layers key does not exist, right-click AppCompatFlags, click New, click Key, and then type Layers to create the key.
    Create a new registry entry for the game. To do this, right-click Layers, click New, click String Value, type the full path of the game’s executable file in the box, and then press Enter.
    Right-click the value, and then click Modify. In the Value data field, type NoDTToDITMouseBatch, and then press Enter.
    Click OK to confirm the change.
    Open an elevated Command Prompt window. To do this, click Start, type cmd.exe in the Start Search box, right-click cmd.exe in the search results list, and then click Run as administrator
    Run the following command at an elevated command prompt:

en son yerde kaldım ya cmd ye ne yazıcaz

• biri sunu sade bi sekilde anlatsa cok iyi olur yaptım herşeyi emin olamıyorum
  • aynı sorun dünden beri bende de var, bu sabahta yeni bir sorun daha çıktı karşıma
    https://store.donanimhaber.com/f7/7a/50/f77a507799f8a617576eb18188c8ac43.jpg
     Cs:Go Donma Sorunu ACİL !

• crank86 kullanıcısına yanıt
    Bu ingilizce bana nasil yqpacagimi anlatirmisin ?

• dün sorun vermeyen oyun bugun 1 saat içinde 2 kere patladı çözümü bulan eden yok sanırım..ya da verilen yöntemi yanlış yaptım.
  • Bende de bu sorun var takip

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • soruna çözüm bulabilen yok mu hala?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.