Şimdi Ara

Cs:Go Donma Sorunu ACİL ! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
40.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\AppCompatFlags\Layers bu bölüme gidin
    eğer appcompatflags yok ise

CurrentVersion sağ tık yeni anahtarı secin
    yeni actığınızın ismini appcompatflags yapın sonra bunu sağ tık yeni anahtar yapın ve ismini layers girin
    ardından layersi sağ tık yapıp yeni-dize değerini tıklayın ve değer adını NoDTToDITMouseBatch bunu yapın değer verisinide C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo.exe
    yani programın yolunu yapcaksınız ardından

cmd.exe yi yönetici olarak başlatın

Rundll32 apphelp.dll,ShimFlushCache

bunu kopyalayın yapıştırın komut penceresine enter yapın
    bukadar..........

• Arkadaşlar çözebilen var mı ? benimikisi windows 7 ama bende de oluyor cs goyu açıyorum basit eğlence giriyorum bir round oynayıyor bir sonrakinde birden ekran donuyor (bazen kayıyor görüntü) seste o an ne çalıyorsa (müzik,insan sesi,bot sesi) tekrarlanıyor sürekli reset atmam gerekiyor pc ye hiç bir komut işlemiyor ve çoğu zaman mavi ekrana atıyor (çeşit çeşit mavi ekran hatası var ve bir sürü veriyor bana :D ) sonra yenilerken pcyi tekrar donuyor bayağı sıkıntı cs go oynayamıyorum eskiden sadece oynuda oluyordu şimdi masaüstünde bile aynı hata oluyor. Pc ısınmasından şüpheleniyorum içini temizledim hala yanı ne yapabileceğimi bilmiyorum gereksiz yere bi eşyayıda değiştirmek istemiyorum boş yere masraf bulan varsa lütfen mesaj atsın yada yorum.
  • Bu sorunun aynısı daha önce olmuştu tekrar ediyor galiba. Bir süre bekleyince kendi kendine geçmişti sorun..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • W8 de optimizasyon sorunu var sanirsam

• Eger sli laptopsa sli özelliğini kapatın duzelir. Sli desteklemeyen oyunlarda sıkıntı yaratıyor

• taskinfener T kullanıcısına yanıt
    üstünden çok zaman geçmiş ama teşekkürler çeviri için.
  • hasanalp44 kullanıcısına yanıt
    aynı sorun yaşayanlara cözüm olur :)
  • Aynı sorunu yaşıyorum taskinfener beyin dediklerlinde anahtarı açmak istediğim yere değil başka yere açıyor.
  • Aynı sorun bendede vardı,Win8 64bit işletim sistemim.Orada dediğini uyguladım 3-4 gün düzeldi sonra tekrar aynı hatayı almaya başladım çözümü tekrar uyguladım ama olmadı yardım!
  • Aynı sorunu win 10 da yşaıyorum oyun esnasında 3-5 saniye donuyor ses de takılı kalıyor oyunla birlikte sonra çözülüyor tabi bu arada diğer kişiler oyuna devam ediyor.Bu problemi hala çözemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraslan_34

Aynı sorunu win 10 da yşaıyorum oyun esnasında 3-5 saniye donuyor ses de takılı kalıyor oyunla birlikte sonra çözülüyor tabi bu arada diğer kişiler oyuna devam ediyor.Bu problemi hala çözemedim.

problemi çözdünüz mü acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tam3535

quote:

Aynı sorunu win 10 da yşaıyorum oyun esnasında 3-5 saniye donuyor ses de takılı kalıyor oyunla birlikte sonra çözülüyor tabi bu arada diğer kişiler oyuna devam ediyor.Bu problemi hala çözemedim.

Evet başka pc ye geçtim o sorun çözüldü fakat şimdide oyun esnasında 5-10 saniye ping i aşırı artarak donma ve acayip kötü bir laga giriyor.50-80 arası gezen pingim bi anda 1800 lere çıkıyor ve oyun kitleniyor 10 saniye sonra kendine geliyor.Bunu hemen hemen her maçta yapıyor.

Bunu çözemedim hala.2 defa superoline servisi geldi.Hiç bir şey yapmadan gittiler.Hız testi yapıyorlar çözemiyorlar.

• quote:

quote:

quote:

Evet başka pc ye geçtim o sorun çözüldü fakat şimdide oyun esnasında 5-10 saniye ping i aşırı artarak donma ve acayip kötü bir laga giriyor.50-80 arası gezen pingim bi anda 1800 lere çıkıyor ve oyun kitleniyor 10 saniye sonra kendine geliyor.Bunu hemen hemen her maçta yapıyor.

Bunu çözemedim hala.2 defa superoline servisi geldi.Hiç bir şey yapmadan gittiler.Hız testi yapıyorlar çözemiyorlar.

Donma sorununu yarın ramlerden birini çıkartıp deneyeceğim baktım olmadı hddyi değiştireceğim

• quote:

quote:

quote:

Konu hort olmuş lâkin bir cevap yazayım ben de. Sizin en son yaşadığınız sorun büyük ihtimâl superonline kaynaklı. Bende de saat gece 01'den sonra baş gösterdi ve en son 30 dk. önce komple gitti ve internet ışığı yanıyordu 2 dk.sonra o da gitti. Superoline'dan olduğunu anladım aradım yine genel bir sorun ıvır zıvır muhabbet. 10 dk.sonra geldi de kime fayda. 24 saat banı yedik maça bağlanamyınca.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler acil yardim bilen varsa cevap versin lutfen oyunu mart gibi aldim 7 levele kadar bisi yoktu simdi rekabrtci giriyorum tam map yukleniyo tam devam 5 ten geri saycakken 5 te donuyo devam kisminda donuyo nasil cozebilirim lutfen yardim noluuur

• Şu videoya bir bak , gelişme olursa haber ver .http://link.tl/NutL
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper939

Şu videoya bir bak , gelişme olursa haber ver .http://link.tl/NutL

zeki çocuk seni
  • Bende de aynı sorun var bu arada foto atan kardeşim senin cs go dosyalarını taraman lazım hile olabilir yada birşey depiştirdiysen duzelt oyuna girmez

• Vac ban bile yersin

• hortlatmak gibi olmasın ama +1.

var mı sorunu çözebilen?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.