Şimdi Ara

CS GO Donma Sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son zamanlarda baya artan bir problemle karşı karşıyayım ve hiçbir şekilde çözüm bulamadım. Oyun esnasında bilgisayar tamamen donuyor, tuhaf bir ses çıkarıyor ve tuşuna basıp zorla kapatmam gerekiyor. Bilgisayar geri açıldığında bazen ekran kartını görmüyor. Bu problem sürekli tekrar ediyor. Artık oyun oynamaktan nefret etmeye başladım. Sürücüler güncel ve bilgisayarım orta seviyede. Macun yenilemesini yapalı birkaç ay oluyor. Isınma ile ilgili de değil çünkü bazen direkt oyunun başında donuyor. Aynı zamanda soğutucu da kullanıyorum. Daha önce böyle bir şey yaşayan ya da çözümü bilen birileri yardımcı olursa sevinirim.

i7-3630QM 2,4GHz
    16 GB Ram
    Nvidia 4 GB (Paylaşımsız) GT650M
    Windows 8.1 64 bit
    Asus N56VZ Serisi Laptop

(En düşük ayarlarda oynuyorum)

• İşlemci kaç derecede?
  • quote:

Orijinalden alıntı: İbrahim Kaypakkaya

İşlemci kaç derecede?
    CS GO Donma Sorunu

Sıcaklıklar bu şekilde.
  • Rio_34 kullanıcısına yanıt
    Sana göre o sıcaklıklar normal olabilirde boştayken o sıcaklıklar hiç normal değil. Stress testine soksan 2 dakika bile dayanmaz o sistem kendini kapatır. Temizleyip macun falan yenilemen gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İbrahim Kaypakkaya

Sana göre o sıcaklıklar normal olabilirde boştayken o sıcaklıklar hiç normal değil. Stress testine soksan 2 dakika bile dayanmaz o sistem kendini kapatır. Temizleyip macun falan yenilemen gerekiyor.
    Oyundaki sıcaklıktı onlar. Şimdi de boştakini atıyorum. Yine fazla derseniz tek çare o kalıyor herhalde.

CS GO Donma Sorunu

• Rio_34 kullanıcısına yanıt
    Yine fazla.O sıcaklıklar normal değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.