Şimdi Ara

Cs go Da kaç FPS

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhaba yeni aldığım lenovo laptopdan cs go da en düşük ayarlarda kaç fps alırım

Cs go Da kaç FPS

Cs go Da kaç FPS

Cs go Da kaç FPS

Cihaz bu dediğim gibi en olabilecek düşük ayarlarda kaç fps alırım

• açıklamada 20-40 fps aldığı yazıyor biraz düşük değil mi bu bilgisayar için?
  • ekran kartın kötü bir model gtx 950 olsa iş yapardi baya
  • Emirhanimo E kullanıcısına yanıt
    FPS +20 - 40 without record

açıklamada böyle yazıyor , yani kayıt olmadan 20-40 arası fps artışı olacağını söylüyor

keşke daha iyi bir laptop a yönelseydin
  • Kaç tl bayıldın bu laptopa? Ekran kartın yok gibi bir şey :/
  • ABSOLUT. kullanıcısına yanıt
    2300 tl verdim bukadar bütçem vardı çünkü ve daha iyi ekran kartlı laptoplar (gt950 gibi( bir anda 3000 tl civarına çıkıyor.
  • İngilizcem biraz kötü :) Teşekkürler
  • Yani 70+ FPS alır mıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emirhanimo

2300 tl verdim bukadar bütçem vardı çünkü ve daha iyi ekran kartlı laptoplar (gt950 gibi( bir anda 3000 tl civarına çıkıyor.

Yapma hocam ya. Neden almadan önce forumda konu açmadın? Sıfır daha iyi notebooklar mevcut o fiyata, çok temiz ikinci el bile bulabilirdik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ABSOLUT.

quote:

Yapma hocam ya. Neden almadan önce forumda konu açmadın? Sıfır daha iyi notebooklar mevcut o fiyata, çok temiz ikinci el bile bulabilirdik.

İkinci el düşünmüyordum öncelikle ve 2300 tl nin üstüne çıkmaması lazım 2300 le bütçemin üstüne çıktım zaten.Ve aralarında çok büyük bir fark olur mu söyleyeceğiniz notebook ile? Bunda windows vs. kurulu geldi.Lenovo garantiliydi. O bakımdan bunu tercih ettim. Çok oyun için değil oynayacağım bf1, rainbow six siege gibi oyunları playstation dan oynuyorum zaten.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ABSOLUT.

quote:

İkinci el düşünmüyordum öncelikle ve 2300 tl nin üstüne çıkmaması lazım 2300 le bütçemin üstüne çıktım zaten.Ve aralarında çok büyük bir fark olur mu söyleyeceğiniz notebook ile? Bunda windows vs. kurulu geldi.Lenovo garantiliydi. O bakımdan bunu tercih ettim. Çok oyun için değil oynayacağım bf1, rainbow six siege gibi oyunları playstation dan oynuyorum zaten.

Hocam free dos olarak almadıysan zaten windows orjinal ücretini de alıyorlar. Yani emin olmamakla birlikte 200 lira gibi bir rakam sadece windows kurulumuna gidiyor. Free Dos her zaman avantajlı ve ucuzdur. 40 liraya bilgisayarcıda atarlar. Veya kendin kurulum cd'si ile yapabilirdin çok rahat. Önemli olan oyun oynaman değil. Verdiğin paranın karşılığında hizmet edebilecek bir notebook alabilecek olman.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.