Şimdi Ara

Crytek: 'Bu Nesli Daha da Uzatamayız' (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
4.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beceriksiz herif oyun yapamıyor konsola PC'de PC. Zaten yavaş yavaş dönmeye başlayacak bu herif yeni nesil ile birlikte konsollara.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • crytek kadar nesil kavgası yapan görmedim
  • abi safmısınız nesiniz anlamıyorum ya hersene kart degistirmek istemiyoruz fln nedir asalak heriflermisiniz siz sunu kafanıza sokun konsol yeni oyunları 720p 30fps kare saniyede hatta dahada düsebiliyor 300 tl vb aldıgınız ekran kartları ise bu oyunları 1080 60 fps gibi degerlerde oynuyor pc kullacıları
  • Günümüz konsollarının gücü bence bitmemiştir bunu LAST OF US grafikleriyle görebiliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: clear_

Bundan 2 ay önce şu andaki mevcut konsol teknolojisinin en az 4 sene daha tek bir adım atamayacağını, söylemiştim.Ertesi günü carmack, şimdide crytek doğruladı sözlerimi.Değişen tek şey konsolun şekli olacaktır.İçindeki takoz yine aynı takoz:)Sevgili konsolcular. O zaman beni eksilemiştiniz.Şimdi de eksileyin.Ama unutmayın.Gerçekler her zaman acıdır..mevcut konsolunuzdan bir adım daha ileriye gidemeyeceksiniz:)(en az 4 sene)

yan diyosunki sadce kasa ve ad degisecek geri kalan heryey ayni kalacak..ya bi git burda sirf laf olsun diye konusmussun resmen ya bin kere soyledim be kardesim yine soyluycem oyun motorlarindan yeni neslin ne oldugunu cok rahat anlayabilirsin fazla atip tutmaya gerek yok kaldiki adamlar haklilar atik bu neslin derhal sona ermesi ve yeniliklerin gelmesi gerek sunuda unutmamak lazim Crytek firmasi konsol uzerinde cok tecrubesiz bi firma neden Naughtydog veya Epic veya Bungie boyle aciklamalarda bulunmuyor var gerisini sen dusun...ben ps4 ile Naughtydog un neler yapabileceklerini tahmin dahi edemiyorum mesela...

• Uzatamayız tabi,bir an evvel yeni konsollar gelmeli.HEMEN.
    Bu,her kesim açısından da en hayırlısı olacaktır.
  • snipercover
    27.07.2012 15:43:19

Neden pc'de daha yüksek grafiklerle yüksek fps değerleriyle akıcı şekilde oynamak varken. Ayrıca oyunlar daha ucuza pc platformuna satılırken konsolu tercih edeyim ki. Evet bir pc oyuncusuyum. Konsol almak isterm sebebi ise Forza 4 veya GT5 olur. Ya da arkadaşlarımla Futbol oyunu oynamak için.
    Bence Crytek çok doğru konuşuyor. Watch dogs'u gördünüz. O grafiklerı nasıl karşılayacak konsollar ? Karşılayamıycak tabi sürekli kırpılacak. 30 fps kitli oynanıcak. yine konsolda çok satıcak.
    Firmalar artık dur desin. Yeni konsollar istiyoruz desin. Şu konsollar çıksında. Bizde tırtıklı tırtıklı görmesek etrafı :)

dostum pc dede futbol oyunları birden fazla kişiyle oynanabiliyor.biz pes 2009 u yannnış hatırlamışyorsam pc de 8 kişi aynı anda oynuyorduk.al bir kaç tane joypad çatır çatır oynarsınız

• snipercover
    27.07.2012 15:43:19

Neden pc'de daha yüksek grafiklerle yüksek fps değerleriyle akıcı şekilde oynamak varken. Ayrıca oyunlar daha ucuza pc platformuna satılırken konsolu tercih edeyim ki. Evet bir pc oyuncusuyum. Konsol almak isterm sebebi ise Forza 4 veya GT5 olur. Ya da arkadaşlarımla Futbol oyunu oynamak için.
    Bence Crytek çok doğru konuşuyor. Watch dogs'u gördünüz. O grafiklerı nasıl karşılayacak konsollar ? Karşılayamıycak tabi sürekli kırpılacak. 30 fps kitli oynanıcak. yine konsolda çok satıcak.
    Firmalar artık dur desin. Yeni konsollar istiyoruz desin. Şu konsollar çıksında. Bizde tırtıklı tırtıklı görmesek etrafı :)

dostum pc dede aynı anda birden fazla kişi futbol oyunu oynayabiliyor. biz pesi evde dört kişi oynuyoruz.alacaksın bir kaç tane oyun kolu çatır çatır oynayacaksın.yannış hatırlamıyorsam pes 2009 u 8 kişi aynı anda oynamıştık bayagıda keyifliydi :D

• quote:

Orijinalden alıntı: deerhunter1980

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: clear_<br><br>Bundan 2 ay önce şu andaki mevcut konsol teknolojisinin en az 4 sene daha tek bir adım atamayacağını, söylemiştim.Ertesi günü carmack, şimdide crytek doğruladı sözlerimi.Değişen tek şey konsolun şekli olacaktır.İçindeki takoz yine aynı takoz:)Sevgili ****. O zaman beni eksilemiştiniz.Şimdi de eksileyin.Ama unutmayın.Gerçekler her zaman acıdır..mevcut konsolunuzdan bir adım daha ileriye gidemeyeceksiniz:)(en az 4 sene)</blockquote><br><br>yan diyosunki sadce kasa ve ad degisecek geri kalan heryey ayni kalacak..ya bi git burda sirf laf olsun diye konusmussun resmen ya bin kere soyledim be kardesim yine soyluycem oyun motorlarindan yeni neslin ne oldugunu cok rahat anlayabilirsin fazla atip tutmaya gerek yok kaldiki adamlar haklilar atik bu neslin derhal sona ermesi ve yeniliklerin gelmesi gerek sunuda unutmamak lazim Crytek firmasi konsol uzerinde cok tecrubesiz bi firma neden Naughtydog veya Epic veya Bungie boyle aciklamalarda bulunmuyor var gerisini sen dusun...ben ps4 ile Naughtydog un neler yapabileceklerini tahmin dahi edemiyorum mesela...

Kardeş Sony'nin alt firmaları gidip Sony'e laf mı atsın şimdi dediğin şeye bak :( Konsollar yüzünden Oyunlar ölüyor. Nice oyunlar konsollar uğruna çürüyüp gitti. Uncharted 3 teki grafikler çok güzeldiciler gelir şimdi. Crysis 1 deki oynayabildiğimiz alan ile Uncharted 3 ün alanı aynımı diye sormak lazım. Alan düşük olduğu zaman grafikleri artırmak daha kolay.

• asasinodepulgas
    28.07.2012 02:45:48

crysis 1 ps3 tede var... crysis konsollarda becerıklı deneyımlı değilki bunun hakkında bukadar yorum yapabılsın... yada sen last of us ı görmedın..?bencede yeni nesıl gelsin..konsollar yüzünden oyunlar öluyor.. ? git konsol exc lerının oyun puan ortalamalarına bak .. bir rdr pc de yok...

• Last Of Us sessiz sakin çizgisdel ilerleyen bir oyun .crysis açık dünya ve savaşların oldugu bir oyun .BF3 ile Uncharted 3'ü karşılaştırmaktan bıkmadınız şimdi de crysis ile last of us'u karşılaştıryosunuz...biraz bilgi edinin .oyunlar nasıl optimize edilir .donanımlar neye göre zorlanır.exc yapımcıları bf3 gibi bir oyunu unchrated 3 grafikleriyle yapsılnar bakalım ne oluyor...

• Last of Us ın grafikleri övdüğünüz kadar hoşuma gitmedi nedense yani tamam güzel ama , işte yeni nesile gerek yok bu nesil bitmedi bunu last of us videosunda görebilirsiniz diyorsunuz bu saçma bence. öyle inanılmaz bir görüntü yoktu. watch dogs çok daha iyiydi bence görüntü olarak
  • şahsen aklıma çok harika filmler-çizgi diziler geliyor ve bir çoğuna harika free roam'lı oyunlar yapılabilir ancak artık konsollar mı yetmiyor, yoksa yapılan oyunlarında bi emek çabası mı olmuyor bilmiyorum :/

• Saçmalamaya başladılar.
  • Umarım diğer firmalarda PC'ye odaklanır. Konsolda PC'ye port edilen oyunlar yüzünden en çok istediğim oyunları rezil bi şekilde oynamaktan cidden sıkkınlık geldi artık.
  • Bu kadarda olmazki. Neredeyse her ay aynı açıklamayı yapıyorlar. Çok istiyolarsa kendileri yapsın.
  • mevcut grafik seviyesinin bazı kişilere yetiyor olması durumu değiştirmiyo, teknolojiin gelişmesi adına yeni cihazların çıkması gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rodri -- 28 Temmuz 2012; 21:13:37 >
  • Yeter bu nesil bıktırdı. Sıra PC de...

• yaw he crytek he

anca çıkıp açıklama yapın donanım yetersiz diye

çünkü grafik basılmış boş oyunlardan başka hiçbir şey yapamazsınız

• bu adam geçenlerde şöyle birşey dememişmiydi... cryengine 3 zaten gelecek nesil konsollardaki grafikleri veriyor...?? eee o zaman acelesi neymiş....?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.