Şimdi Ara

Crysis Türkiye Lansmanı, Cevat Yerli Röportajı ve Türkçe oyun içi sahnelerden videolar (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
858
Cevap
3
Favori
135.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: skywalkerhan

Bu videoları izledikten sonra param olsa 2 tane alacağım valla... Cevat Yerli ile yapılan röportaj içinde çok teşekkürler.. Artık o çok konuşan kesimin sesi kesilir inşallah bugünden itibaren... Yalnız videoda dikkatimi çeken en güzel soru ve cevap oyunu konsola düşünüyormusunuz diyor Erdal bey (sanırım kendisi) Cevat Yerli hayır şu an pc ile ilgileniyoruz diyor ve sebep olarak da konsolların GÜCÜ yetmez diyor......

+ sonsuz da
    oyuna tam açılımda hangi pc nin gücü yetecek?

• Profosyonel seslendirme gerçekten çok güzel. Son videoyu şimdi izledim. Seslendirmeler profesyonel olduğu için yani ses stüdyolarında seslendirildiği için bence bu oyun bugüne kadar ki türk oyuncular için en beğenilen ve en zevk veren oyun olacak. Çünkü her şey sizin elinizde ve kendi dilinizde. Bu mükemmel.
  • quote:

Orjinalden alıntı: venom800

Videoların hepsini ikişer defa izledim ve hakikaten her izleyişimde tüylerim diken diken oldu. Bu yazılanları görürlermi bilemiyorum ama ben buradan Yerli kardeşlerin hepsine teker teker teşekkürlerimi iletiyorum tüm dünyayı sallayan bir oyun çıkardılar yetmedi üstüne bir de türkçe dil desteği eklediler. Daha önce defalarca söylendi ama bende bir kere daha hatırlatmak istiyorum durumu el veren arkadaşlar lütfen bu oyunun orjinalini alalım hepinizden rica ediyorum. Yerli kardeşlerin emekleri boşa gitmesin yani onlar bizleri düşünerek böylesine fevkalade bir oyuna türkçe dil desteği ekliyorlar hemde ea nin bu duruma pek sıcak bakmamasına rağmen bunu yapıyorlar o zaman biz türklere de Crysis'in orjinalini almak düşer diye düşünüyorum Ben şahsen oyun çıkar çıkmaz ne yapıp edip orjinalini alacağım sizlerden de aynı hassasiyeti göstermenizi umuyorum. Oyun içi seslendirmeler harika olmuş orjinalini alıp denemek için sabırsızlanıyorum. Umarım Crysis oyunu Türkiye'de ki oyun sektörünün ilerlemesi için yeterli olur ve umarım kısa süre içerisinde her oyunda olmasada bir çok oyunda artık TÜRKÇE dil seçeneğini görürüz Röportaji yapan DH ekibine de teşekkürlerimi iletiyorum artık geriye oyunun orjinalini almak kalıyor 16 Kasım da bu muhteşem oyuna kavuşuruz.

• bu oyunun k. aldım bekleyemedim.
    AMA KESİNLİKLE ORJİNALİNİ ALACAĞIM.
    EMEĞİ GEÇEN TÜM ARAKADAŞLARA TEŞEKKÜR EDİYORUM
  • quote:

Orjinalden alıntı: venomtrk

bizde durduk durduk gelmiş geçmiş en sağlam oyuna Türkçe desteği koyduk

işte biz buna NOKTA ATIŞI diyoruz.
  • imzamdaki sistem oyunu 1024*768 high da çalıştırıyor gerisi benim için önemli değil. gerçi oyunu her halükarda alacaktım zaten 45-49 yTL neyse çok süper bence yabancı korsanlar da bizim türkçe orjinalini alıp coğaltırlar bence 49 yTL ye alıp amerikada direk satsalar orda 80$. 50$ fiyata ikinci el olarak satarlar.

oyun için tüm crytek çalışanlarına ve seslendirmedeki kişilere teşekkürler.

FarCry gibi CrySis'de orjinal alıp ömür boyu saklıyacağım. iyi günler herkeze ve orj. almıyan korsanıda almasın bari

• Beyler,

ŞİMDİKİ BİLGİSAYARINIZIN CRYSIS OYUNU ÇALIŞTIRIP-ÇALIŞTIRMAYACAĞINI TEST İÇİN LİNK'E TIKLAYINIZ.

SONUÇLARI YAZARSANIZ KİMLER OYNAYA BİLİYOR ... KİMLER HADDİİİ BEAA DİYOR GÖRELİM
    NE YAZIKKI HADDİ BEAA ÇEKTİM

• Crysis korsanında konsolunda pabucunu dama atmıştır işte nextgen grafikler ama konsolların
    oynatacak hali yok
  • oyunun orjinali çıkana kadar internetten indirip ısınma turları atıyım demiştim ama şimdi bu haberden sonra vazgeçtim... Türkçesi çıkana kadar beklicem.. Vatan bilgisayar bana yakın.. PC oyunları da satılıyor kesin gelir diye düşünüyorum.. Çıkar çıkmaz alırım... (tabi kalırsa) .. Birde oyun ortalama 12 saatte bitiyormuş şimdiye kadar oyunları sürekli hızlı hızlı oynayarak bitirme eğiliminde olmuştum ama bu oyunu zevkini çıkara çıkara oynicam yani 12 değil 24 hatta 44 saat oynicam... hemencecik bitirmek istemiyorum... Çünkü bu oyun bir ilk... Ben şahsen daha önce demodaki ingilizce versiyonundan biraz çaksamda bu videodan gördüğüm kadarı çok çok daha eğlenceli çok daha ilgi çekici ve sürükleyici geldi.. tahminim herkes oyunu ilk önce ben bitirdim diyebilmek için koştura koştura oynayacaktır ama bence böyle bir oyunun bir daha gelmesi uzun bir zaman alacağı için bu oyunun bize sunacağı bütün zevkleri tadarak oynamak en iyisi olacaktır diye düşünüyorum... (şahsi fikrim) ve tahminim bu oyun Türkiyede en fazla satılan orj. oyun ünvanını da alacaktır... Türklerin emeğe saygı gösterdiğini tüm dünyaya göstermek zorundayız..

• cok güzel.cıktıgı gün siparisi veriyorum
  • quote:

oyunu konsola düşünüyormusunuz diyor Erdal bey (sanırım kendisi) Cevat Yerli hayır şu an pc ile ilgileniyoruz diyor ve sebep olarak da konsolların GÜCÜ yetmez diyor......

nihahaha süper cvp

• vidyoya bakılırsa harika ötesi oyun türkce oldugundan herşeyi anlaya anlaya yapıcaz :D
  • ses de biraz senkron problemi var sanki? özellikle ara video da.. yani sesler karakterlerin ağzına ve haraketlerine oturmuyor.. ama cevat yerlinin röportaja bayıldım.. adam o kadar açık ve net konuşuyor ki konsollar crysis e yetmez diyor dx10.1 gereksiz diyor fizik kartları gereksiz diyor.. yanaklarından öperdim yanında olsam.. 10 numara adam ya.. türk ne de olsa..

hea bi de arkadaşlar wow gibi geceden sıraya girelim bu oyun içinde ben şahsen okul olsa bile ertesi güne geceden sıraya girerim.. değer abicim.. çıkış tarihi konusunda net bi bilgi alsak hele
  • quote:

oyunu konsola düşünüyormusunuz diyor Erdal bey (sanırım kendisi) Cevat Yerli hayır şu an pc ile ilgileniyoruz diyor ve sebep olarak da konsolların GÜCÜ yetmez diyor......

Mesut bey olacaktı. Haber editörü Mesut oluyor

Cevat Yerli cevabı iyi veriyor gerçekten. Konsolların gücü yetmez.
  • quote:

Orjinalden alıntı: lameKING

Beyler,

ŞİMDİKİ BİLGİSAYARINIZIN CRYSIS OYUNU ÇALIŞTIRIP-ÇALIŞTIRMAYACAĞINI TEST İÇİN LİNK'E TIKLAYINIZ.

SONUÇLARI YAZARSANIZ KİMLER OYNAYA BİLİYOR ... KİMLER HADDİİİ BEAA DİYOR GÖRELİM
    NE YAZIKKI HADDİ BEAA ÇEKTİM

• beyler bu arada cevat yerli tam olarak kim oluyo ? ayrıntılı yazarsanız sevinirim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: yekialem

ses de biraz senkron problemi var sanki? özellikle ara video da.. yani sesler karakterlerin ağzına ve haraketlerine oturmuyor.. ama cevat yerlinin röportaja bayıldım.. adam o kadar açık ve net konuşuyor ki konsollar crysis e yetmez diyor dx10.1 gereksiz diyor fizik kartları gereksiz diyor.. yanaklarından öperdim yanında olsam.. 10 numara adam ya.. türk ne de olsa..

hea bi de arkadaşlar wow gibi geceden sıraya girelim bu oyun içinde ben şahsen okul olsa bile ertesi güne geceden sıraya girerim.. değer abicim.. çıkış tarihi konusunda net bi bilgi alsak hele

O senkron sorununu beni oku dosyasında yazıyordu galiba hatta çözümüde yazıyordu orada crysis bölümünde biri yazı dosyasını aktarmıştı oraya bakabilirsin.
  • arkadaşlar oyunu nerden sipariş edebiliriz çıktığında yani..?
  • arkadaşlar hep fiyattan dert yanardınız ya artık buna da gık çıkarmasın kimse (crysis+türkçe) lütfen elnden geldiği kadar zorlasın ve alsın bu oyunu

hatta piyasaya çıkınca DH de konu açıp orjinal alanların listesini yapalım ..atraksiyon olur
  • kainatın gelmiş geçmiş en güzel grafikli oyunun yapımcılarından biri türk ve türkçe dil desteği oyunda var,fiyatı 49 ytl!!!!!!!

gelde sevinmee!!!!!!

Bu arada kesinlikle ama kesinlikle orjinalini alıcam.

off yaa ellerim titriyo

Aha işte kanıtı

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.