Şimdi Ara

Crysis kurdum Türkçe değil? Ve seçenek yok?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
9.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün Steam'den Crysis Collection aldım indirimden. Crysis 1'i kurdum, açtım ama bir türlü Türkçe dil seçeneğini bulamadım. Oyun İngilizce açıldı tamamiyle ve Steam'de dil seçenekleri arasında da Türkçe gözükmüyor. Allah Allah, bu oyun Türkçe değil miydi yahu?

• grupima kullanıcısına yanıt
    Keşke almadan önce Steam de desteklenen diller kısmına baksaydınız. Steam de satılan Crysis serileri malesef Türkçe dil destekli satılmamakta. Origin de satılan Crysis serisi Türkçe Dil desteği ile gelmekte.

Bu arada buna rağmen Crysis serisini Steam de yama kurarak Türkçe oynayan arkadaşlar olabilir. Onlardan biri belki size yardımcı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Keşke almadan önce Steam de desteklenen diller kısmına baksaydınız. Steam de satılan Crysis serileri malesef Türkçe dil destekli satılmamakta. Origin de satılan Crysis serisi Türkçe Dil desteği ile gelmekte.

Bu arada buna rağmen Crysis serisini Steam de yama kurarak Türkçe oynayan arkadaşlar olabilir. Onlardan biri belki size yardımcı olur.

Cidden çok saçma. Steam oyunu satmak için bünyesine alırken içinden dilleri mi çıkarıyor? Benim bildiğim Türkçe çıkmıştı bu oyun. Çok enteresan.
  • Oyun dosyalarındaki dil ayarlarıyla oynayarak bunu düzeltebilirsin, nette bununla ilgili detaylı açıklamalar bulman mümkün. Alternatif olarak steam destek birimine şikayette bulun, belki de bu sıkıntının düzeltilmesine yardımcı olursun. resmi bir dil sonuçta...

Net olmamakla birlikte Steam'ın sana verdiği keyi Originde aktive et, türkçe olarak indir ve o şekilde oyna.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarapathiaN -- 25 Mart 2015; 11:51:28 >
  • grupima arkadaşım oyun Türkçe çıktı ancak orijinalde oyun Origin oyunu olduğundan Steam versiyonu Türkçe içermemekte. İşin aslıda Crysis serisinin son oyunu hariç diğer oyunları normal de Origin ve Steam uyumlu çıkmamışlardı sonradan o sistemlere eklendi. Eklenenlerde sadece orgin sürümleri Türkçe olarak satılmakta.

Bu arada sen özel sürümü almışsın ve bildiğim kadarıyla özel sürüm olarak originden de almış olsaydın oyun yine Türkçe gelmeyecekti. Crysis serisinin bir arada satıldığı ve özel içerikte barındıran origin sürümlerinde Türkçe dil paketi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

grupima arkadaşım oyun Türkçe çıktı ancak orijinalde oyun Origin oyunu olduğundan Steam versiyonu Türkçe içermemekte. İşin aslıda Crysis serisinin son oyunu hariç diğer oyunları normal de Origin ve Steam uyumlu çıkmamışlardı sonradan o sistemlere eklendi. Eklenenlerde sadece orgin sürümleri Türkçe olarak satılmakta.

Bu arada sen özel sürümü almışsın ve bildiğim kadarıyla özel sürüm olarak originden de almış olsaydın oyun yine Türkçe gelmeyecekti. Crysis serisinin bir arada satıldığı ve özel içerikte barındıran origin sürümlerinde Türkçe dil paketi yok.

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Şu saçmasapan problem konusunda çözüm olmaya çalıştığınız için sağolun. Ah Steam ah. Ah Crytek Ah. Ya da bunda kimin parmağı varsa.

İnternetten Türkçe yama buldum. Parasını verdiğim oyuna yama yapıp dosyalarını değiştirip crackleyip oynuyorum. Rezillik. Neyse, parasını ödemiş olduğumdan vicdanım rahat.

• grupima kullanıcısına yanıt
    Crysis ilk çıktığında, Avrupa'da satılan sürümlerinde Türkçe desteği yoktu. Türkiye'de satılan sürümde de, İngilizce ve diğer diller yoktu.
    Türkiye'de, uygun fiyatla, özel çıkış yaptığı için, böyle bir yol izlenmişti.

Steam'deki durum bununla alakalıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: false shepherd

Crysis ilk çıktığında, Avrupa'da satılan sürümlerinde Türkçe desteği yoktu. Türkiye'de satılan sürümde de, İngilizce ve diğer diller yoktu.
    Türkiye'de, uygun fiyatla, özel çıkış yaptığı için, böyle bir yol izlenmişti.

Steam'deki durum bununla alakalıdır.

Evet öyle bir şey varmış. Ek olarak yama şeklinde kurmak zorunda kaldım ama oldu. Çok teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.