Şimdi Ara

Crysis (2007) [ANA KONU] (873. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.461
Cevap
6
Favori
705.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 870871872873874
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fero01

yeni kasa topladım oyunu tekrar en son ayarlarda oynadım ve arkadas hala güzel hala sinemaskop

Ben de yeni kasa topladım,2-3 güne kalmaz elimde olur,daha önce Crysis 1'i bitirmiştim en düşük grafik ayarlarında,2 ve 3 hiç oynamadım sistem olmadığı için,pc gelir gelmez 1. oyundan başlayacağım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: billiejean

quote:

Orijinalden alıntı: fero01

yeni kasa topladım oyunu tekrar en son ayarlarda oynadım ve arkadas hala güzel hala sinemaskop

Ben de yeni kasa topladım,2-3 güne kalmaz elimde olur,daha önce Crysis 1'i bitirmiştim en düşük grafik ayarlarında,2 ve 3 hiç oynamadım sistem olmadığı için,pc gelir gelmez 1. oyundan başlayacağım...

mutlaka başla hocam zaten çıktığında hiç oynamamışız o pclerle
  • arkadaslar yıllar sonra crysisı tekrar kurdum en son lisedeyken 2008 donemlerinde oynayıp defalarca bitirmiştim.

resmen duygulandım cok ozlemişim.

seri olarak bitircem

yalnız bir sorun var su an su vtol kontorl etme bolumundeyim gecemiyrum baya zor)=
  • Bak şimdi çok duygulandım bu ne abi ya Özledim lan bu günleri.5 6 yıl önceye dönebilsek keşke en güzel yıllardı ya Crysis cod mw1 mw2 Battlefield bad company 2 falan of ya :(
  • Bütün seriye nasıl sahip olabilirim
  • Arkadaşlar crysis 1 in steam versiyonunu aldım türkçe yapamıyorum yardımcı olabilecek var mı?
  • ARKADAŞLAR KAFAYI YİYCEM GEMİ GÖREVİNDE DÜRBÜN KİLİTLENMİYOR SOL TIK DA SİLAH MODUNA GEÇİYOR SAĞ TIK İŞE YARAMIYOR BÜTÜN TUŞLARI DENEDİM NE YAPMAM GEREKİYOR ACİL YARDIM PLEASE
  • quote:

Orijinalden alıntı: enerji mühendisi

ARKADAŞLAR KAFAYI YİYCEM GEMİ GÖREVİNDE DÜRBÜN KİLİTLENMİYOR SOL TIK DA SİLAH MODUNA GEÇİYOR SAĞ TIK İŞE YARAMIYOR BÜTÜN TUŞLARI DENEDİM NE YAPMAM GEREKİYOR ACİL YARDIM PLEASE

Oyun orjinal mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhabbet84

quote:

Orijinalden alıntı: enerji mühendisi

ARKADAŞLAR KAFAYI YİYCEM GEMİ GÖREVİNDE DÜRBÜN KİLİTLENMİYOR SOL TIK DA SİLAH MODUNA GEÇİYOR SAĞ TIK İŞE YARAMIYOR BÜTÜN TUŞLARI DENEDİM NE YAPMAM GEREKİYOR ACİL YARDIM PLEASE

Oyun orjinal mi ?

hayır
  • PC Gaming Videos Youtube kanalı Crysis 1'in 10 yıl sonra 4K videosunu paylaştı.

• Yeni sistemin hatrına seriye tekrardan başlayacağım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bf3 ve crysis 2'nin orjinal olduğu bir origin hesabım vardı. Cüzi bir fiyata hesabımı isteyene bırakabilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • adamlar 10 yıl önce nasıl bir oyun yapmışlar herçekten büyük başarı. gtx 1050 ile 1080p ultra ayarlarda 50-60 fps alıyorum. zamanında 8800gt ile bitirmiştim oyunu 1280x720 medyumda
  • oyunun konusu:
    Yıl 2019 Dünya ya bir meteor düşüyor. Kuzey Kore Hükümeti meteorun düşdüğü adayı
    hemen abluka altına alıyor. Ve adayı dünyaya kapatarak meteorun tüm gizemlerini kendine saklıyor.
    Amerika bu durum üstüne adaya Delta Force kuvvetlerini yolluyor ve onlardan durumu Pentagon'a
    bildirmelerini istiyor.Kuzey Kore ve Amerika arasında tansiyon artarken birden meteor açılıyor ve
    içinden 2 km uzunluğunda uzay gemisi çıkıyor.Gemiden yayılan büyük bir güç adanın bir kısmını
    donduruyor. Ve böylece Dünya'nın istilası başlamış oluyor. Şimdi adadaki bu meteor için bir birine
    düşen iki ülke Dünya'nın kaderini belirlemek için güçlerini birleştiriyor...
    2019 yılına geldik

• Size birsey soyleyeyim de ağzınızın suyu aksin.
    Oyunu 3d tv de 3d olarak oynuyorum.
    Biraz lag giriyor, yogun savasli yerlerde vuruyorlar ama sakin yerlerde muhtesem bir görüntü oluyor.
    Sanki nano elbisenin icinde ben varim da bilgiler benim kask ekranina geliyormuş gibi oluyor.
    Derinlik, adamlarin mesafesi falan mukemmel.
    Ama lag isi batiriyor o ayri konu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun geçtiği yıl 2020 de bir daha bitirsem olmazdı. Yılların eskitemediği bir oyun hala taş gibi. Yeni gibi duruyor. Çayır çimen gezerken son 2 saat de uzaylıların dahil olması ile oyun başka bir boyut alıyor. Final bölümü ve sonu harika.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Öner

Size birsey soyleyeyim de ağzınızın suyu aksin.
    Oyunu 3d tv de 3d olarak oynuyorum.
    Biraz lag giriyor, yogun savasli yerlerde vuruyorlar ama sakin yerlerde muhtesem bir görüntü oluyor.
    Sanki nano elbisenin icinde ben varim da bilgiler benim kask ekranina geliyormuş gibi oluyor.
    Derinlik, adamlarin mesafesi falan mukemmel.
    Ama lag isi batiriyor o ayri konu.
    televizyonuzun oyun modu varsa açın daha hızlı tepkime verir.
  • Geçenlerde Remastared geleceği haberi yapılmıştı.Oyunun sitesi güncellenmiş.
    https://www.crysis.com/?fbclid=IwAR3M1FTF2KnKyqchSudJSiw1K7owgkyFx6ni1BgX7V-SBZ9UfpfH6HcEDic
  • Oyun inanılmaz ancak güncel pclerde dahi kasıyor. İşlemcinin yüzde 40'ını, ekran kartını yüzde 60'ını kullanırken, sabit 60 fps alırken, birden fps 30 40lara düşüyor. Ayarları Low dahi yapsanız bu böyle. İnternette 1080 ti ile benzer sorunlar yaşayan kişiler var. Oyunun optimizesinde bir sorun var, işlemciden tam verim almıyor zannedersem. Tek çekirdeği görüyor olabilir. Bu sorunu aşabilen oldu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fero01 kullanıcısına yanıt

7 yil gecmis yine...

• 
Sayfa: önceki 870871872873874
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.