Şimdi Ara

'Crysis 3'ü Korsanlardan Korumak için Çabalıyoruz' (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
3.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bundan sonra her battlefield haberinin altına crysis 3 daha iyi yazıcam.
  • Ben orjinal aldımda ne oldu sanki multiplayer'de cheater'dan başka birşey yok. Korsana bu kadar kafa yoracaklarına crysis 2 orjinal alanları şu cheater belasından kurtansınlar eger zahmet olmazsa crytek'e tabbii
  • o İndirip Satın almayanların %40'ı oyunu beğenmeyip satın almak istemiyor %60'ı alamadığı için korsan indirerek oynuyor.bak ne güzel ettiniz ilk oyunu türkiyede ttnet ile çok rahat bi ödeme imkanıyla sundunuz ve alan çoğu kişiden biride bendim.nasıl korsan oynatmayacağız diye düşünmeyi bırakıp nasıl daha kolay rahat bi sistemle satarız onu düşünün.
  • Şimdi şöyle bişeyde var herkes sadece 1 oyuna çıkarıp 100 lira üzeri bir para veremiyo ben 100 lirayla 2 aylık internetimi öderim veya gider işlemci alırım Pentium D'yle nereye kadar gitcem :)
  • Crysis 2'nin en büyük zararı o oyunun korsan olarak nete düşmesiydi.Yoksa Crysis 2 satardı ama gerçektende normal bir fps oyunu olmuş.Özgürlük sıfır.İlerle vur ilerle kısır döngüde devam ediyordu.Umarım Crysis 3 adam gibi olur.
  • 2. eli korsanmış gibi lanse ediyolar!!!
  • Yapacak 2 şey var.Ya cracker Gruplarına para yağdıracaksınız ya da tükkanı kapatıp kaybolacaksınız.Koca kafakarı hala basmadı yawwww siz uygun fiyat ve adam akıllı optimize ve hikayesi ile destansı bir oyun yapın millet saygıdan korsan bile kullanmaz kullansa bile sonradan orcinal alır.Her zamanki gibi oyun türkçe çıkarsa yine yeniden orci alırım.Tabii ki pc versiyonu.Konsolda her türlü illegal.
  • Duyguların ağır basarsa orjinal alırsın.
    Mantığın ağır basarsa korsan alırsın.

Ben mantıktan yanayım..Üzgünüm..
  • pc oyun severler, bir o kadar da torrent severler, ha bir de hardcore oyuncuyum diye konuşmayı da severler, forever ps3, xbox 360 kullananlarda aynı korsan sevdasından dolayı kullanıyordur, hırsızlığa lüzum yok biriktirin alın 30 oyun da oynamayın adam gibi birkaç tane oynayın
  • cevat yerli kadar dönek bir adam görmedim daha düne kadar crysis 3 ü konsollarda dx11 kalitesi için uğraşıyoruz diyodu şimdi ne diyo.büyük ihtimal beceremediler yalan oldu o iş.
    zaten crysis grafik olarak şaheser bile olsa konu yetersizliği yüzünden oynanmaz.
  • Türkiye'ye ucuza gelsin oyunu sevmesem bile orijinal alırım.
  • Bir kere konusu gayet güzel bütün oyunları birbiriyle alakalıdır.Ben mw3 üde bf 3 üde oynadım ikisinide beğenmedim crysis 2 kadar hiçbiri onun verdiği heyecanı vermiyor ama BF 3 için multi tam bir istisna diyebilirim gerçekten çok hoşuma gitmişti.Sıralama yapmam gerekse crysis ilk mw 3 son bf 3 de ortada olurdu bana göre...
  • Evet en çok indirilen Torrent oyunuydu galiba Crysis 2 :))
    Adamlar haklı bir ödül vermiyorlar o zaman korsanlar toplanıp bir ödül vermeyide çok görmesinler Crytek'e :)
  • Aynı çabayı oyunu hileye karşı korumak için de göstermezlerse, oyunun multisi tutmaz.
  • la bide orjisini alıp adamları zenginmi edeceğiz adamlara zaten dakkada para yağıyo bu cevatmıdır nedir tam bi s..lağın önde gideni adam oyunu kendisi yapıyo yer türkiye olcağına gidiyo new yorka eğer istanbulda olsaydı alırdım orjinalini hatta 2 tane alırdım adama destek verirdim.yabancılar oyun yapıp bölgeyi türkiyemi yapıyo yoo kendi vatanını yapıyo crysıs 3 te yine new york hep new york sıktı lan ben efsaneyim filmine benzemiş aynı oyun.crysıs 3ü istanbulda yapabilirdi boğaz köprüsü felan yıkılırdı eğer yapsaydı dünyanın en alınan oyunu seçilirdi yabancılar bile en çok bu oyunu oynardı nedenmi çünkü tüm oyunlar hep amerikada insanlar sıkıldı dediğim gibi istanbulda olsaydı yabancılarda merak ederdi türklerde aamlarda akıl yokki niye gidip orjinalini alim hem bunlar korsancıların önünü kesemez sadece boşuna zaman kaybı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fantastik55 -- 12 Mayıs 2012; 20:30:47 >

• Korsanlardan korunmaya uğraşacaklarına oyunu iyileştirmeye uğraşsalar daha çok satarlar. Crysis 1 efsane idi, teknolojiyi ilerleten, PC benchmarklarını yükselten bir oyundu, şahsen FPS hayranı olmasam da hem Crysis'i hem de Warhead'i orijinal aldım.

Crysis 2 ise konsolların kapasitesi ile sınırlandı, aşırı fark olmaması için PC'de de çok geliştirilmedi, halen almadım, fiyatı düşünce orijinal alırım diyorum ve şimdi Crysis 3 için de çok farklı birşey görünmüyor. EA'nin gazı yüzünden mi oluyor yoksa gerçekten Crytek böyle şeylere mi kafa yoruyor anlamıyorum ama yanlış yapıyorlar.

Neden kimse Sins of a Solar Empire'ı örnek almıyor ? Bu oyun 2008'in en iyi oyunu ödüllerini, en iyi strateji oyunu ödüllerini aldı ve hiçbir anti-korsan yazılımı yoktu. Ve açıklamaları gayet gerçekçiydi: "Oyunu korsan almak isteyenler nasıl olursa olsun onu kıracakları, ve biz de yalnızca bize destek vermek isteyen kişileri zora sokmuş olacağımız için DRM gibi yazılımlara gerek duymuyoruz"... Keşke herkes böyle gerçekçi olabilse, insanlar korsan almak istedikten sonra istedikleri kadar güvenlik koysunlar, kesinlikle kırılacaktır, hiçbir şekilde DRM gibi şeylerle önüne geçemezler. Ama zaten iyi oyunlarını daha da iyi yapsalar, daha çok kişi orijinal almak isteyecektir...

Yazık diyorum...

• kafayı yormayın her oyun cracklenir bunların yaptığı sadece zaman kaybı he korsanlığı önlemek istiyorlarsa türkiyenin bütçesine göre oyun satılmalı crysıs 2 yi 4 mlyon kişi indirmişti bunların yüzde 90 ı türkiye adam 2 günde biten oyun için maşının 1/4 ünü vermez ayrıca bende zaten orjinalini almam ve adama destek vermem genelde oyunların orjinalini alırım. ama bu adam türk ve oyunu türkiyede yapmıyo adam m.l istanbulda yapsaydı bütün dünya en çok bu oyunu alırdı boğaz köprüleri felan yıkılırdı çünkü insanlar sıkıldı hep amerika hep new york crysıs 3 gine new york hep new york eğer crysıs 3 istanbulda olsaydı ben orjinalını isteyerek alırdım adam işi bilmiyo hiç kafayı yormayın türkiyeye 2013 te gelecek oyun büyük ihtimal başka ülkeler oyunu bitirdi hatta tartışıyorlar. geldiğinden 2 gün sonra oyunu merkezdeki korsancınızda bulabilirsiniz

• abi korsana koymazlarsa gider craytekin önünde yakarım kendimi :D
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.