Şimdi Ara

Crysis 3'e Oyun İçi Video Epey Erken Geliyor (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
5.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Beyler bakın ben Crysis 2'de profeyonel camiada oynadım.Crytek'i ve onun süper ötesi motorunuda severim ancak Crysis 3 çok erken çıkıyor ve yanlış bir yola saptı.Crysis 2'de seneryoyu anlaşılır hale getirip bütünlemeyi baya bir başardılar!!!!! ama 3'te ise bildiğin Last of Us uyarlaması olmuş!!!!!!!!!!!Yol yakınken bu hatadan kesinlikle dönmeliler!!!!Zaten Crysis 2'nin sonunda ve başında hikayeyle ilgili ilginç olaylar öğrendik,bunların üzerinden kendine özgü tadından yenmez bir oyun karşımıza çıkabilir.Crytek'in Türkiye piyasasına verdiği değeri biliyorum.Yüksek ihtimalle Crytek'teki yetkililer bu sitedeki yorumları okuyorlardır.Onlara BSC
    sitesinden lütfen bu mesajımı dikkate alsınlar diyorum ve İyi akşamlar diliyorum :)
  • Çok erken 2014 kadar gelmemesi lazım.Ayrıca nomad yok offff özledik nomad seni özledik seni psyho.
  • türkçe dil ekleyecekler mi ? en büyük soru bu çünkü ea türkçe dil eklenmesini istemiyordu cevat yerli ea zor ikna etmişti bu sefer eklemicekler gibi bir his var inşallah türkçe dil desteği olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: batucan57

türkçe dil ekleyecekler mi ? en büyük soru bu çünkü ea türkçe dil eklenmesini istemiyordu cevat yerli ea zor ikna etmişti bu sefer eklemicekler gibi bir his var inşallah türkçe dil desteği olur

türkçe dil eklememeyi göze alamazlar. cysis2 eanın en çok satan oyunlarından biri oldu türkiye de. düşünüceklerini bile sanmıyorum türkçe dil eklenmemesini
  • Haydi bre Crytek.
  • Crytek ve EA hızını alamadı galiba? :) Bu ne şiddet bu celal :p oyunu bu kadar erken gösteriyorsunuz 1 sene bekletiyorsunuz günahtır yapmayın :(
  • Ya inşallah crysis 2 deki gibi aksiyonu yanlış yere yanlış şekidle koymazlarda tam zamanında koyup zevk versinler şimdi beni eksiliceksiniz ama crysis 2 yi beğenmedim multisi dahil
  • Bu crysis'de garip olmuş şehir desen şehir değil orman desen orman değil.
  • crysis türkçe olacaktır her zamanki gibi! ea'yin pıtdıgına gorum aksi takdirde..
  • Crysis 2 için bir sürü video yayımlamışlardı.Belkide bu bir pazarlama stratejisi olabilir.Oyunu devamlı güzel videolarla insanlara beğendirmek..
  • ea her zamanki gibi aç gözlülüğünden bir seriyi daha mafetmez umarım
  • süper ya 2012 - 2013 bomba oyunlar geliyor
  • beyler bakın profosyonel camia diye bir şey yoktur. az vodka vardır.
    şimdi oyun pazarında=oyun tutulmadı.
    dergilerce=yere göğe sığdırılamadı

if there was a sucks shooter => 20/100 puan. "dandik oyun."
    when puplisher is ea
    =>97/100" asrın shooter ı , anam anam ne oyun başından kalkamadık falan filan"

para konuşur beyler. ama para sattırmaz. istediğin kadar sosyal medyayı ele geçir at koştur , ama oyun kötüyse satmaz. 2 milyonda şabalak gibi kalırsın öyle.
  • Beyler aramızda pcnin yeni uzmanı var yorum yazarken önümüzü fln ilikleyelim oluyormu hiç böyle cık cık cık...

Ama şu tabiri anlayamadım "profesyonel camiada oynamak" sanırım development aşamasında tester fln arkadaş :S

Adam başlı başına ibretlik tespitlerde bulunmuş of abdominallerime ağrılar girdi gülmekten :D
  • NE kırsalı ya? 1-) Şehirde daha çok oyun içi animasyon yapılabiliyor yani oyuna Heyecan katmak için şehir biraz daha iyi 2-) kırsalda yapılacak şeyler çok sınırlı hep abuk subuk yerlerden mağaralar çıkar uzaylılar ağaca saklanır falan ve kırsalda her zaman oyuncu tek başınadır şehirde arkadaşlarınızı buluyorsunuz ayrıca şehirde okadar çok alan var kı senaryoyu adamlar zenginleştiriyorlar siz ise diosunuz ki kısır bir seneryo olsun hep oyunun sonunda bize özel bi sonuca ulaşalım birazcık insanlığa hizmet olucak oyunun içinde uzaylı ile savaşıosunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceal

quote:

Orijinalden alıntı: createemir

Bence hizmet budur. Adamlar 1 hafta içinde oyunun herşeyini tanıttılar. Ama GTA V ? 6 ayda bir bilgi veriyor Rockstar Games..

GTA V ile crysis 3'üde bir tutma yani ;)

O kadar farklı iki oyunu karşılaştırıyorsunuz ki bir ara "acaba bunlar ne içmiş" diye düşünmeden edemedim.
  • Kimsenin hevesini kırmak istemem ama 2. oyundan pek farklı birşeyle karşılaşmayacağız gibi geliyor bana, umarım yanılırım..
  • crytel farkı diyer firmalar bi video için kaç ay bekliyor
  • oyunun yanınlanan fotoğraflarında ilk gozuma carpan nanosuit 2 oldu bence nanosuit 3 olmalıydı ama beklicez bakalım
  • oyunun yanınlanan fotoğraflarında ilk gozuma carpan nanosuit 2 oldu bence nanosuit 3 olmalıydı ama beklicez bakalım
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.