Şimdi Ara

CRYSIS 3 ALMAK MANTIKLI MI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oncelikle merhaba. Su siralar playstore da oyun 30 TL . Daha once Crysis 3u oynamadim. Diger oyunlarini bitirmistim. Multisi nasil oyunun ? Odalar dolu mu ? Cevaplariniz icin tesekkur ederim .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: **Nicolae**

Oncelikle merhaba. Su siralar playstore da oyun 30 TL . Daha once Crysis 3u oynamadim. Diger oyunlarini bitirmistim. Multisi nasil oyunun ? Odalar dolu mu ? Cevaplariniz icin tesekkur ederim .

Kardeşim ben multi ' sini oynamadım ama youtube ' den izleyebilirsin fakat crysis 3 ' te bir sıkıntı var ki oyun bölümleri çok az . Eğer oyunu bitirecem diye alacaksan hiç almana değmez . 2.5 saate ps3 ' te bittirdim düşün . PC de 2 saate falan bittirirdim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim343

quote:

Oncelikle merhaba. Su siralar playstore da oyun 30 TL . Daha once Crysis 3u oynamadim. Diger oyunlarini bitirmistim. Multisi nasil oyunun ? Odalar dolu mu ? Cevaplariniz icin tesekkur ederim .

Kardeşim ben multi ' sini oynamadım ama youtube ' den izleyebilirsin fakat crysis 3 ' te bir sıkıntı var ki oyun bölümleri çok az . Eğer oyunu bitirecem diye alacaksan hiç almana değmez . 2.5 saate ps3 ' te bittirdim düşün . PC de 2 saate falan bittirirdim .

arkadasıma katılıyorum pek tavsiye edilen bir oyun değil dostum
  • Cevaplarınız için teşekkürler. Sanırım 20 TL indirim kodu ile beraber FM 2014 alıcam playstore'dan. İyi forumlar.
  • Önceki serileri oynamnışssan ve hikayeyi anlamışsan.Karakterleri,oyun müziklerini sevmişsen 3. oyunu almalısın.Oyun sadece oynanmaz,oyunu önemli olan yaşayabilmektir.Crytek aslında çok iyi bir hikaye ve konsepti iyi değerlendiremedi o kadar.Hikayenin anlaşılması yeni oyuncular için biraz zor.Diğer etkenler ise oyun dinamiklerinin yetersiz kalması vs.
  • kımyasal kullanıcısına yanıt
    Öncelikle sorumu cevaplandırdığınız için teşekkür ederim. Bir kaç arkadaşıma sorduğumda sana kalmış dediler. Kesin birşey söyleyen çıkmadı. Sanırım oyunun multiplayer'ı iyi değil. Bilemiyorum şu sıralar playstore'da indirim varken belki alabilirim. Steam'de acaba noel indirimlerinde crysis 3'de olur mu
  • Multisi güzeldir alışınca sunucularda oyuncuda var ayrıca avcı modu da ayrı güzel bir mod ben tavsiye ederim.
  • indir nette hocam
  • Yukarıda cevaplara teşekkür etmişsin fakat oyun hakkında söyledikleri tek şey oynanış süresinin kısa oluşu. Bir oyunun oynanış süresine bakarak oyun alınmaz. Önemli olan oyunun nasıl olduğudur.

Ayrıca oyunda zorluk seviyeleri var. Oynadığın seviye ayrıca oyunu oynayış tarzına göre oynanış süresi değişir. Oyunları zevkine vararak oynayan biriysen Crysis 3 de arkadaşın söz ettiği 2 saatlik süre 4-6 saate çıkar. Youtube da oynanış videoları var ve çok iyi oynayan adamlar var süre olarak da toplam süre 2 saatten fazladır. Oynamış olmak için hızlıca oynarsan ve bitsin diye oynarsan tabi 2 saatte biter. Crysis 3 oynanış süresi 4 saattir ama diğer insanlar gibi hızlıca oynayıp da ana görev noktasına hemen vararak oynarsan ve az düşman öldürerek oynarsan elbette 2 saatte biter. O sebeple sen 2 saatte bitti diyenlere bakma. Örneğin 15 saat oynama süresi olan oyunları bu şekilde oynayıp 7 saatte bitiren insanlar var.

• Grafiksel açıdan gerçekten özel bir oyun. Fakat gerek online modu olsun gerekse senaryosu olsun ilk crysis oyunu gibisi yok bence. Sistemimde hala saklar canım sıkıldıkça girer bir kaç el oynarım Crysis wars bence en iyi online deneyimi sunuyor.
  • Yalnızca grafik basılmış bir oyun onu diyeyim. Single saracak gibi olabilir ama multi fıss..
  • Single keyifli ama multi oynamadım.
    Grafiklere çok yüklenmişler ayrıca
  • PC'nin hakkını veren 2-3 oyundan birisi.Hikaye olarak kısa uzun çok fark etmez.3 aşağı 5 yukarı çoğu oyun aynı zaten.30 TL'ye Türkçe dublajlı , mükemmel grafikli , multisi dolu olan oyun almıyorsanız ne diyeyimki ben size.Ben gittim ilk 2 oyunu aldım Steam'den.18 TL'ye kadarda düştü playstore'de Crysis 3.
  • Bencede al orjinal oyuna katkida bulunmus olursun :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim343

quote:

Ben 6 saatte bitirdim ilk çıktığı gün
    2 saatte bitirmek için insanlık dışı oynamak gerek
    Multiplayer sürem toplam 10 dakika sürmedi,çok rezalet multiplayer.Herkes görünmez bir anda arkadan vuruyor vb. Kesinlikle değmez

• Bence almanızı tavsiye ederim.30 Lira bence çok bir para değil crysis 3 grafik olsun , hikaye olsun güzel bir oyun , ama almanızdan yana oldugum sebebim oyunun türkçe dublaj olması.Hangi crysis kadar büyük şirket türkçe dublaj oyun yapıyor ki.
  • Cevaplarınız için teşekkür ederim de konu 3 ay önce açılmıştı. O zaman almayı düşünüyordum. 3 ay geçmiş olan bir muhabbete şimdi cevap vermek akıl karı mıdır ? Resmen post kastığınız belli.
  • quote:

Cevaplarınız için teşekkür ederim de konu 3 ay önce açılmıştı. O zaman almayı düşünüyordum. 3 ay geçmiş olan bir muhabbete şimdi cevap vermek akıl karı mıdır ? Resmen post kastığınız belli.

Oyun konularına çok az mesaj geliyor.Sanırım bu konuda üstte kalmış.Sebebi bu olabilir...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.