Şimdi Ara

Crysis 2 Video İnceleme (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
0
Favori
53.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    SES 9.2
    OYNANABİLİRLİK 8.5
    GENEL 9.2
  • inceleme çıkalı kaç saat oldu 4. 5. sayfalya ulaşmış rekoro gider bu iş. inceleme için teşekkürler.
  • Bence fazla puan x boxta oynadım ama pek sarmadı beni multisi de pek hoşuma gitmedi, vuruş hissi hiç yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tahmazoğlu Tahir -- 5 Nisan 2011; 20:51:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Baş ve sondaki şarkının adını bilen?

B.O.B. Ft. Alicia Keys - New York, New York

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord De Seis -- 5 Nisan 2011; 21:11:13 >
  • Çok güzel bi inceleme olmuş,özellikle sonu harika,yeni pc'yi toplayınca ilk oynayacağım oyun kendileri...
  • Reklemda amerikalı lar gibi woaw demlerine gıcık oldum inceleme süper
  • şu videolardaki reklamlar hiç ama hiç hoşuma gitmiyor..lütfen reklam olayını kaldırın videolardan.tamam para kazanacaksınız ama zevkimizide bölmeyin.şimdi o videodaki reklam veren firmanın ürününü almaktansa gidip başka bir firmayı tercih etmemmin sebebide videoyu bölmenize sebep olmasıdır..

video ve değerlendirmeler çok iyi beğendim.ancak kafamda şu sorular var ,
    bu oyundan başka aksiyonlu vede bu tür çatışma ortamları ve grafiksel vede oynanabililrlik açısından daha iyi oyunlar var mı?varsa bunlar hangileridir?

direct x11 nasıl yükleyebilirim

benim pc intel pentium 3.16ghz,zotac9800 gt512 mb ddr2 ekran kardtı,2gb ram,500gb hard disk bu pc bu ve directx11 li oyunları kaldırırmı..bu konuda özel mesaj atabilirsiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: wox

şu videolardaki reklamlar hiç ama hiç hoşuma gitmiyor..lütfen reklam olayını kaldırın videolardan.tamam para kazanacaksınız ama zevkimizide bölmeyin.şimdi o videodaki reklam veren firmanın ürününü almaktansa gidip başka bir firmayı tercih etmemmin sebebide videoyu bölmenize sebep olmasıdır..

video ve değerlendirmeler çok iyi beğendim.ancak kafamda şu sorular var ,
    bu oyundan başka aksiyonlu vede bu tür çatışma ortamları ve grafiksel vede oynanabililrlik açısından daha iyi oyunlar var mı?varsa bunlar hangileridir?

direct x11 nasıl yükleyebilirim

benim pc intel pentium 3.16ghz,zotac9800 gt512 mb ddr2 ekran kardtı,2gb ram,500gb hard disk bu pc bu ve directx11 li oyunları kaldırırmı..bu konuda özel mesaj atabilirsiniz...

dx11 yükleyemezsin ekran kartın desteklemiyor.

• hehe bsc'nin yapay zekayı beğendiğini görmedim daha zate :D
  • incelemeniz yine berbat olmuş...bahsettiğiniz hataları görmedim ne hikmetse...neyse...siz bence fps oyunlarını incelemeyin...berbat ediyorsunuz
  • konsolüssü daha çok daha önce incelemişti bsc nin artık eski havası yok
  • guzel ve uzun bir inceleme olmuş

bu arada ps3 crysis 2 online konusunu bulabilen linkini atabilirmi
  • Gayet güzel bi inceleme olmuş abartı not verirsiniz diye bekliyordum ilk oyunun incelemesindeki gibi.Çok bug var gerçekten grafikler çok güzelde olsa o buglarla 9.6 haketmiyo.Mesela kayarken pek çok kez takıldım.+Oynanabilirlik 9 Grafik 9,2 ses 9.0 olabilirdi
  • Crysis iyi veya kötü ama benim merak ettiğin inceleme neden bu kadar yavan bi anlatım var sanki zorla yapmışlar gibi hiç beğenmedim önceki incelemeler gibi olmamış cok yavan olmuş sanki. bu kadar gec incelemenize rağmen daha iyi bekliyodum incelemenizi.

not: bu benim görüşüm yok sen ne anlarsın falan demeyin

BENİM PUANIM İNCELEMEYE
    İNCELEME :10/3
  • 4.50 deki reklam nedir öyle ya olmaz bu kadar da
  • inceleme için teşekkürler ...
    9.2 az olmuş ...
  • Asıl oynanılabilirlik 9 üzeri olmalıydı.
  • Halodaki yapay zeka olsaydı millet oyuna çok zor diyip oynamazdı heralde
  • İnceleme için teşekkürler
  • Oyunun Hakkını veren bir not verilmiş olabilir.(9.2) Oyundaki ufak tefek hatalardan ötürü belli bir çoğunluk nedense çekemediğindenmidir nedir bir kaç patch ile giderilebilecek sorunları dağ gibi büyütüyor yapay zekadan yakınan bazı Arkadaşlar birde Homefront'a baksın rezil bir oyun resmen sırf konusu için alanlara şaşıyorum bug dan ve hatadan ibaret bir oyun bence zaten Kaos Studios tarafından yapılan başka bir oyun olan Frontlines Fuel Of War' da aynı şekilde bol hatalı bir oyundu oyunlardaki grafiksel gelişimin öncülerinden olan Crytek bence daha iyi işlere imza atacaktır bu grafik kalitesinde başka bir oyun varmı varsa oda Killzone 3'dür. Bugün Unreal Engine eğer teknoloji demoları yayınlayıp grafik kalitesinde çığır açacağını iddaa ediyorsa onun bu işlere daha çok önem vermesinin nedeni Crytek gibi bir Markanın Oyun piyasasında hızla büyümesidir.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.