Şimdi Ara

Crysis 2 Video İnceleme (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
225
Cevap
0
Favori
53.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • crysis 2 'nin yapay zekası normalde çok iyi fakat aradaki hatalar karizmasını çizebiliyor İnceleme için teşekkürler. Güzel oyun ,güzel inceleme.
  • Güzel inceleme ama keşke ps3 grafiğine de bir deyinseymişsiniz.
  • sonu çok hoş olmuş
  • Puanlamada bana göre ''Oynanabilirlik'' 9 puan alır.
    Çünkü videoda izlediğim yapay zekayla benim oynadığım zaman ki yapay zeka sanki bir değil. :)
    Ben oynarken kolumu gösterdim mi ateş ediyor askerler ve robotlar. Ama videoda kılını bile kıpırdatmayanlar var.

Elde silah görünmeme gibi bir sorun bende olmadı. O duvarda ki grafitti bnde hangi açıdan bakarsam bakayım gene görünüyor.

Sizin bilgisayarlarda sorun var demek ki. :P :D

Puanlamalar ''Oynanabilirlik'' haricinde gerisine katılıyorum.. Ama daha yüksek olabilirdi.
    Şuana kadar oynadığım en iyi FPS oyunu diyebilirim. MW2 ve Crysis 2 artık bnde ayrı bir yeri varı.

Videonun sonu gene BSC klasiği olmuş. Yeşilçamı yad ettik biraz. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Audreys -- 5 Nisan 2011; 19:28:30 >
  • arti eksileri de yazimş Ama olmuyor boyle... :))))))))
  • İnceleme güzel olmuş Teşekkür ederim
    yapay zekaya bende değinmek isterim.Genelde oyunlara baktığımızda düşmanlar,saklan çık vur ,otur kalk gibi yapay sınırlı yapay zekaya sahip ama crysis 2 'de bu durum farklı bazen şaşırtıcı olabiliyor .Düşman askerleri bazen o kadar akıllıca davranıyor ki sanki multiplayer oynursunuz hissine kapılıyorsunuz .Gelin görün ki bazı aksaklıklar bu düzeni bozabiliyor.Açıkçası bu hatalar oynarken pek dikkatimi çekmedi.2 kez bitirdim.gerçekten keyifli ve farklı bi oyun.DİRECTX 11 çıktıgında tekrar bitiricem.
  • en iyi fps seçtiğine göre half life oynamadın.
  • Güzel inceleme puanlarda tam kararında olmuş.
  • erdinc abı nezaman gelıcek askerden yav sacları merak edıom gıttı saclar :D
  • xbox ta 3d oynarken fps değerleri nasıl? kasıyormu? ayrıca xbox ta Türkçe seçeneği varmı?
  • güzel olmuş erdinçin sesini duymak güzel :)
  • Oyun mükemmel !
  • İlk Mortal Kombat Sonra Crysis 2 yi alıcam :)
  • Test Sisteminde AMD Ekran kartı kullanılmış birde Nvidia bir kartla deneseydiniz. Nvidia GTX 560 TI Ekran kartı ile oynadım 4 GB ram Core2Duo Q9550 işlemcim var ve oyunda 1 yada 2 yerde bazı yapay zeka sorunu oldu onun dışında gidişat gayet normal grafikler açısından çok etkilendim çevre detayları harika Nvidia Kart kullananlarda bana hak verecektir. Oyunda bahsedildiği gibi silahın görünmez olması sorunu bende olmadı.
  • müthişsiniz.
  • quote:

Test Sisteminde AMD Ekran kartı kullanılmış birde Nvidia bir kartla deneseydiniz
    video incelemeyi dikkatli izle gtx 550 ti ile test etmişler aksiyonun bol olduğu yerde 20 fps almış
  • quote:

Test Sisteminde AMD Ekran kartı kullanılmış birde Nvidia bir kartla deneseydiniz
    video incelemeyi dikkatli izle gtx 550 ti ile test etmişler aksiyonun bol olduğu yerde 20 fps almış
  • Araldan aldım oyunun çıktığı hafta ama stoklar bittiği için yenilerini getiriyorlarmış 12 nisanda gelicek dediler ama hadi hayırlısı
  • Baş ve sondaki şarkının adını bilen?
  • Beyler; kaç puan aldığını söyler misiniz oyunun? Videolar şuan çok geç doluyor :(
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.