Şimdi Ara

Crysis 2 Sonunda Çıkışını Yaptı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
7.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Psycho arkadaşıyla diyalog oldugu zaman ondan bahsediyorum diğer crysis te vardı ama bu telsizle konuştğu zaman sesi bile çıkmıyor oyundamı sorun var yoksa böylemi
  • oyunun birkaç bölümünü oynadım ve diyebilirim ki ben bu kadarını beklemiyordum..sistem gereksinimleri warhead sistem gereksinimleriyle hemen hemen aynı ve zerre kadar kasma ya da donma yok oyunda yani grafik motoru ve optimizasyon harika...internet sitelerindeki gereksinimler gerçeği yansıtmıyor yani canınızı sıkmayın..işin garip tarafı bugüne kadar oyunlarda görmediğim müthiş bir görsellik var oyunda, en düşük grafik ayarlarında bile bu ne ya dedirtiyor grafikler...yapay zeka çok çok iyi...senaryo çok sağlam olmuş...müzikler zaten Hans Zimmer klasiği...nanosuit 2 ise inanılmaz yeniliklerle bizlerin kontrolünde...crysis 2 oynadıktan sonra bunca zaman oynadığım oyunları düşünüyorum ve bunlar oyun ise crysis 2 ne diye soruyorum kendi kendime...teşekkürler Yerli Kardeşler ve teşekkürler Crytek...harikasınız.
  • Bazen yaratıklar küçük bir çıkıntıya takılıp oldukları yerde yürümeye çalışıyorlar. Onun dışında garip bir durumla karşılaşmadım. Optimizasyon mükemmel olmuş. Seslendirme zaten süper karadeniz şivesi harika :)
  • Oyunun alt yazılarını aktif edin arkadaşlar.CELL veya MARİNE birliklerinin seslerini dinlerken veya radyo kayıtlarını dinlerken daha iyi anlaşılır
  • Ben de yeni aldım oyunu. Şu an kurulum yapıyor. Umarım o kadar beklemeye değer.
  • bende orjinal key aldım umarım orjinale katkıda bulunmuşumdur. :D
  • obaaa :D
  • Arkadaşlar oyun multiplayer "DEMO"suna benziyor mu yoksa farklı mı?(Grafik - oynanış vs.) İkisini de oynayan var ise cevaplayabilir mi acaba?
  • ya benim bir sorum war oyunu alıp oynamak istiyrum ama bilgisayrım büyük ihtimal kaldırmaz bide size soriyim
    ekran kartı: ati readon HD 3600 series 1 gb
    Ram: 2 gb
    işlemci: intel core 2 cpu 1.86 Ghz

benim pc özellikleri bunlar sizce kaldırırmı ??
  • Erdinç iyikul gitti diye video inceleme yapmama gibi bir durum yoktur.
  • Bizde Crackı Bekliyoruz :) Ki Çıkmış İndirelimde Maceraya Atılalım.Yalnız Görünün Bir Şey Varki Key Alacam Multi İçin.:)
  • Online multiplayer olarak bir türlü oynayamadım. Server listesi bomboş. IP üzerindende bağlanamıyorum. Aynı sorunu yaşayan veya çözümünü bilen var mı?
  • bu mng kargo bütün hayallerimi yıktı. benim oyun yarın geliyormuş. giresunda olduğum için çabuk gelmiyor. offf ki ne off.
  • Video inceleme olursa çok iyi olur Pc imcelemesi çok daha iyi olur.
    Merlininkazanından 93 puan almış bu arada.
  • şu okul bi yaz tatiline girsede alsam şu oyunu daha 3 ay var :((((((((((
  • astrolevent bende giresundayım oyunda online pass sistemi yok zaten bana ver oyunu bıraktığın zaman okulun dağılmasını beklemem o zaman :D
  • Satışlarının bekledikleri gibi olması dileğiyle
  • Arkadaşlar türkçe dublajlı fragman
    http://www.youtube.com/watch?v=Y6fNv-SpZ74
  • başlıyorum...
  • Arkadaşlar multiplayerda server bulamama sorunu yaşayanlar multiplayer menüsünde karşılaşmaya katıl olarak server aramayın hızlı karşılaşmaya girin sonra rütbeliyi seçin sonrada oynamak istediğiniz oyun modunu seçin oyun otomatik olarak server buluyor ben öyle yapıyorum.Yoksa adam gibi server bulmak gerçekten zor.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.