Şimdi Ara

Crysis 2 Multiplayer Demo | XboxLive | 25 Ocakta (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
342
Cevap
0
Favori
11.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben gittim uk hesabı indiremiyor diye usa hesabı açtım bi arkaadş sayesinde ama hala indiremiyorum .. bakıyorum milletin uk hesabı var olmamış onlarda da usa hesap açmışlar oynuyorlar ama bende neden olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasa_iliç
    ben gittim uk hesabı indiremiyor diye usa hesabı açtım bi arkaadş sayesinde ama hala indiremiyorum .. bakıyorum milletin uk hesabı var olmamış onlarda da usa hesap açmışlar oynuyorlar ama bende neden olmuyor.

Şimdi baktım free wekeend crysis için geçerli değil bende indireniyorun us uyelikle gold gerekli
  • quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

2,3 gün oynadım sıktı... Fps multiplayerin kralı cod... Black ops akar (mw2)

İyi sen Crysis 2 çıkınca da onu oynamaya devam edersin, hey allahım ya sıkılman normal tabii 1 tane map var demo da ne bekliyordun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

İyi sen Crysis 2 çıkınca da onu oynamaya devam edersin, hey allahım ya sıkılman normal tabii 1 tane map var demo da ne bekliyordun.

Tek harita olmasına rağmen oynattırıyor kendini sadece multisi değil konu olarakda güzel bir oyun olacak Crysis 2
  • quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

quote:

Orijinalden alıntı: sasa_iliç
    ben gittim uk hesabı indiremiyor diye usa hesabı açtım bi arkaadş sayesinde ama hala indiremiyorum .. bakıyorum milletin uk hesabı var olmamış onlarda da usa hesap açmışlar oynuyorlar ama bende neden olmuyor.

Şimdi baktım free wekeend crysis için geçerli değil bende indireniyorun us uyelikle gold gerekli

kötü oldu bu. peki 2 günlük gold üyelik alsak indirip oynayabiliriz değil mi? bir de beta indirme işi hangi tarihe kadar devam edecek?

• Demoyu gereğinden fazla yerden yere vuranlar oldu, tamam herkes aşmış grafikler bekliyordu CryTek'e güvenip ya da zevkli bir MP bekliyordu ama Beta versiyonu bu grafikler tam gelişmemiş ayrıca 1 Map ve 2 mod sunuluyor sadece..Bence zevkli oyun yani tek harita olmasına rağmen zaman geçirtiyor..
  • beyler tek harita diyonuz bende 2 harita var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: paypay88

beyler tek harita diyonuz bende 2 harita var ?

Nasıl sende 2 harita var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

quote:

O Crytek tarafından özel seçilmiş kişilerden.
  • quote:

quote:

quote:

Aynı zamanda Epic tarafından da özel seçilmiş kişilerden..

• quote:

Orijinalden alıntı: Legend_Warrior

quote:

quote:

quote:

Aynı zamanda Epic tarafından da özel seçilmiş kişilerden..

Anladım şeçilmiş insan yani

• Wooow! adam Call Of Dutyden fırlamış gibi çok sağlam oynuyor

• Böyle videolardan ss lerden falan bakınca oyunların grafikleri harika görünüyor ama gel görelimki ayarsız bir tvdede çamur resmen oyunlar .. Killzone kadar varmı grafikleri ?
  • PC için demo 4 şubattan önce çıkmaz diyorlar resmi forumda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gkn89

Böyle videolardan ss lerden falan bakınca oyunların grafikleri harika görünüyor ama gel görelimki ayarsız bir tvdede çamur resmen oyunlar .. Killzone kadar varmı grafikleri ?

Keskinliği düşürülmüş ve kontrastı bol olan kaliteli bir tvde,inçine göre yeterli mesafede aynı grafikler görünüyor.

Killzone 3ü henüz deneyemedik tabi ama gördüğüm videolar kadarıyla bana göre şöyle bi sıralama ortaya çıkabilir

Killzone 2<Crysis 2(Konsol Versiyonu)<Killzone 3

Killzone 2 Işıklandırma ve gölgeler daha önce görülmemiş kadar harika,çevre kaplamaları zayıf,AA sorunu yok.

Crysis 2 Işıklandırma Harika,kaplamalar Killzone 2den daha iyi,tek tek duran detaylı yapraklar,çimler,nanosuit vs,AA sorunu var.

Killzone 3 Videolardan gördüğüm kadarıyla Işıklandırma ve gölgeler yine harika ve bu kez kaplamalar da inanılmaz görünüyor,AA sorunu da yine olmayacağını tahmin ederek 2011de konsollarda en iyi görünen FPS bu olucak gibi görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: JOSEPH_STALin

quote:

Böyle videolardan ss lerden falan bakınca oyunların grafikleri harika görünüyor ama gel görelimki ayarsız bir tvdede çamur resmen oyunlar .. Killzone kadar varmı grafikleri ?

Keskinliği düşürülmüş ve kontrastı bol olan kaliteli bir tvde,inçine göre yeterli mesafede aynı grafikler görünüyor.

Killzone 3ü henüz deneyemedik tabi ama gördüğüm videolar kadarıyla bana göre şöyle bi sıralama ortaya çıkabilir

Killzone 2 Işıklandırma ve gölgeler daha önce görülmemiş kadar harika,çevre kaplamaları zayıf,AA sorunu yok.

Crysis 2 Işıklandırma Harika,kaplamalar Killzone 2den daha iyi,tek tek duran detaylı yapraklar,çimler,nanosuit vs,AA sorunu var.

Killzone 3 Videolardan gördüğüm kadarıyla Işıklandırma ve gölgeler yine harika ve bu kez kaplamalar da inanılmaz görünüyor,AA sorunu da yine olmayacağını tahmin ederek 2011de konsollarda en iyi görünen FPS bu olucak gibi görünüyor.

cevat yerli çok emin konuştu ama. crysis 2 konsollarda öyle bir görüntü vaad ediyormuşki bunun bir üstü olamaz diyor adam

• Killzone da bize crysiste bize . Gelsinlerde tadını çıkaralım :) Askere gitmeden son oyunlarımıda oynamam lazım gidipte dönememe ihtimalide var
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

quote:

Orijinalden alıntı: JOSEPH_STALin

quote:

cevat yerli çok emin konuştu ama. crysis 2 konsollarda öyle bir görüntü vaad ediyormuşki bunun bir üstü olamaz diyor adam

Konsolları maximum kullandık demişti sanırım Cevat Yerli,bende izlemiştim o videoyu.Acaba konsolu maximum kullanmak en iyi görünen grafikleri ortaya çıkartır mı,bence burası tartışılır,en iyi görünen grafik aslında birazda artistik çalışmalara bağlı.Örneğin Unreal Engine 3,bu yaşlı grafik motoru teknolojik anlamda CryEngine ile hiçbir şekilde yarışamayacak durumda olmasına rağmen,Gears Of War 3ün videolarını,resimlerini gördüğümüzde,Crysis2den daha iyi görünüyor diyebiliyoruz.Çünkü Epic Gameste inanılmaz artistler var.

Crytek in bence bu konuda bi sıkıntısı var,artistler konusunda,ben Crysis i 2 defa bitirdim,dünya üzerindeki en iyi grafiklere sahip olmasına rağmen,oyunun neredeyse tamamı,haritaya yerleştirilmiş klübeler,ağaçlar,koreliler üçgeninde geçiyor.Warhead biraz daha iyiydi bu konuda ama yeterli değildi.Zaten bu yüzden Crysis 2de senaryoyu başkasının eline verdiler ve stüdyoları genişleterek bir sürü yeni eleman aldılar.

Artistik çalışma ve çok iyi bir grafik motoru birleştiği zaman ise,işte bana göre o zaman bir oyuncu doyuma ulaşıyorVe benim gözümde konsollarda bunu yapabilen ve üstelik güzel bir senaryo ile harmanlayan tek bir oyun var o da Uncharted 2.

• quote:

Killzone da bize crysiste bize . Gelsinlerde tadını çıkaralım :) Askere gitmeden son oyunlarımıda oynamam lazım gidipte dönememe ihtimalide var

Tabiki,rekabet olacakki firmalar ulan daha neyi geliştireyim ki oyuncuların gözüne gireyim diye kıvranacak,bizede tadını çıkarmak kalıcak
  • Yahu nasıl sky 17 mi ne yokmu sizde o karanlık bir havası var çok büyük harita?
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.