Şimdi Ara

Cryptocoin ve Blockchain teknolojisi ile ilgili herşey (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.628
Cevap
151
Favori
109.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayı piyasasına mı giriyoruz,crash mı geliyor bu ne durgunluk?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mikuru Asahina kullanıcısına yanıt
    akşam 100-110 seviyesindeyken sabah 160 ları görmüş, sanırım botlar işin içine girince pompalıyolar.
    alacaktım, son anda vazgeçtim dibi görürse diye, çünkü bikaç saat öncesi 85-90 lardan yükselmişti.
  • yaw arkadaş 2 aydır 9000 ileri 9000 geri çıkcaksa çıksın batacaksa batsın 0,7 btc var 7000 den değil 10.000 den bozmak istiyorum şu 3000$ bir kırılsaydı güzel olurdu olmadı bir türlü
  • quote:

Orijinalden alıntı: nitroslive

evi barkı etheri sattım, digibyta bastım. 10 hazirandan sonra patlayacak bu mesajımı unutmayın. şuan 0.052 den aldım

Ictinmi soguk suyunu? Bunu yazarken dgb 2000sats üstüydü. Evi barki satip gercekten girdiysen, suan disarda yatiyorsundur büyük ihtimal. Bu ise yeni girdigin her msjdan belliydi zaten. Adami böyle sogana cevirirler iste. Ben seni uyarmistim 😏

• quote:

Orijinalden alıntı: AkatooS86

quote:

evi barkı etheri sattım, digibyta bastım. 10 hazirandan sonra patlayacak bu mesajımı unutmayın. şuan 0.052 den aldım

Ictinmi soguk suyunu? Bunu yazarken dgb 2000sats üstüydü. Evi barki satip gercekten girdiysen, suan disarda yatiyorsundur büyük ihtimal. Bu ise yeni girdigin her msjdan belliydi zaten. Adami böyle sogana cevirirler iste. Ben seni uyarmistim 😏

Yalnız dgb fena düşmüş artık şuan tek yeşil olan o

• AkatooS86 kullanıcısına yanıt
    Seneye elimde malibuyla bu mesajını okurken büyük keyif alacağım

• Buraya bayadır girmiyorum miningden soğumuştum şimdi biraz sıcak bakmaya başladım.2gb RX460 ile en karlı coin hangisidir? Etherum mu? Windows üzerinden çalışan ile bios üzerinden çalışan mining programları arasında ne fark var? En karlı ne şekilde mining yapılır? Faturayı ve komisyonları çıkarırsak ayda ortalama kaç tl getirisi olur?
    Tek kazarzam yılda 110dolar getiriyor bunun için uğraşmaya değmez. Pool sistemleri hakkında pek bir bilgim yok onlarda nasıl olur kazanç?
    2gbla kazılmıyormuş ağlıyorum şu an

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genso -- 2 Temmuz 2017; 15:38:51 >
  • quote:

Seneye elimde malibuyla bu mesajını okurken büyük keyif alacağım

Ali: abi bak ev aldim 50.000$'a

Veli: ama bu evin degeri 10.000$ ??

Ali: olsun seneye 100.000$ olacak.

Güzel mantik kardesim. Helal olsun

Malibuyla derken bu arada. Dgb fiyati 10$'mi olacak. Neyse sen bekle kardes. Bu piyasa sana güzel bir ders verdi, vermeyede devam edecek. Insallah fazla para kaptirmamisindir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AkatooS86 -- 2 Temmuz 2017; 10:0:9 >
  • AkatooS86 kullanıcısına yanıt
    Ben yalan söylemedim. Digibyte patlayacak dedim. Patladı.

22 temmuzda digi patlayacak bence ucuzken sende almalısın

• nitroslive kullanıcısına yanıt
    nası bu kadar eminsiniz?

• quote:

I see a bagholder in delusion sir.
  • LynXMaSTeR kullanıcısına yanıt
    Hocam ben biraz işin espirisindeyim fakat twitterde hsbs nin açıklamasına göre 22temmuzda dgb ile bir anlaşma yapacaklarını açıkladılar. Ona göre yükselebilme ihtimali var

• nitroslive kullanıcısına yanıt
    Şu kadar umudum olsa yeterdi be
  • quote:

Hocam ben biraz işin espirisindeyim fakat twitterde hsbs nin açıklamasına göre 22temmuzda dgb ile bir anlaşma yapacaklarını açıkladılar. Ona göre yükselebilme ihtimali var

Bence zararınızı kapattığınız an direk satın çıkın eğer dediğiniz haber doğruysa ve iyice yayılır yine citibank olayı gibi olursa çünkü büyük ihtimalle yine citibank gibi patlar o olay tek bir developeri olan coini kim ne yapar shill/fud yapıyorlar ama bazen işe yarıyor tabi geçen sefer gördük uçtu coin yine uçarsa tutmayın keriz gibi satın başka coinler var daha iyi fırsatları olan onlara geçersiniz
  • Mikuru Asahina kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle yapacağım

• Geocoini takip edelim şuan 0.00027 btc

• quote:

Ayi piyasasinin ne oldugunu biliyormusun sen? Bilmiyorsan bir arastir gel sonra gene tartisalim. Hic bir altcoinu almam. Düsüs devam edecektir buyuk ihtimal.

• 1 saatte 2 milyon dolarlık bitcoin aldı herif hala alıyor sanırım paranın çoğu birkaç kişinin elinde
    Cryptocoin ve Blockchain teknolojisi ile ilgili herşey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pixelllll -- 4 Temmuz 2017; 1:35:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AkatooS86

quote:

Ayi piyasasinin ne oldugunu biliyormusun sen? Bilmiyorsan bir arastir gel sonra gene tartisalim. Hic bir altcoinu almam. Düsüs devam edecektir buyuk ihtimal.

Ayı piyasasında olduğumuzu düşünüyorsan sen ayı piyasası görmemişsin
  • Hocam al sat hakkında bilgi verir misiniz? Mesela alıp satarkenki kesilen ücret ne kadardır, alıp sattığımız fiyat aralığı en az kaç dolar olmalıdır gibisinden.

• 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.